Home Заклади соціального обслуговування Рівненський обласний соціальний гуртожиток

Рівненський обласний соціальний гуртожиток


м.Рівне, вул. П.Могили, 57. тел. 68-40-39

«Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради функціонує з 2011 року.


Гуртожиток - заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, метою діяльності якого є створення умов для соціальної адаптації осіб, що в ньому проживають, та їх підготовка до самостійного життя.

Основними завданнями гуртожитку є забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом; надання психологічних, соціально-педагогічних, юридичних, соціально-економічних та інформаційних послуг зазначеним особам.

У 2014 році в гуртожитку перебувало 28 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 23 років, та 1 дитина-сирота, яким було надано 4982 послуги: соціально-педагогічних-1155; інформаційних-1080; психологічних-1007; соціально-економічних-719; медичних-550; юридичних-471, тобто  на 436 соціальних послуг більше, ніж наданих у 2013 році.

В результаті роботи:

11 осіб отримали реєстрацію; 6 - влаштовано на навчання; 21 - влаштовано на роботу; 22  -  поставлено на квартоблік; 29 - навчено соціально-побутовим навичкам; 29 - налагоджено зв'язки з родиною; 4 - оформлено відсутні документи;  29 - надано допомогу одягом та взуттям.

Всі клієнти за сприяння працівників гуртожитку пройшли медичне обстеження. Мешканці гуртожитку отримали допомогу продуктами харчування та одягом. Працівники гуртожитку допомагали їм сформувати соціально-побутові навички: вміння користуватися побутовою технікою, яка розташована в гуртожитку; ефективно прибирати; готувати (організована школа кулінарної майстерності); доглядати за одягом та взуттям.