Home Заходи та події Цікаво про професії

Цікаво про професії

E-mail Print PDF

У міському парку Здолбунівський районний центр зайнятості провів виїзну профорієнтаційну акцію «Мандрівка у світ професій» для дітей вразливих категорій, які відпочивали у таборі «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді.

При проведенні заходу фахівці районного центру зайнятості використовували спеціально оснащений транспортний засіб «Мобільний центр професійної орієнтації модернізований».

Начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Надія Білоус підготувала для дітей цікаву і змістовну розповідь про різноманітні професії, поділ їх на типи та вимоги до фахових якостей їх представників.

Учасники «мандрівки» переглянули мультфільм «Коротуни з Квіткового міста», під час якого присутні побачили спроби його головного героя, Незнайка, оволодіти професіями співака, музиканта, поета та водія. Із захопленням брали участь у пізнавально-розважальних конкурсах, отримали у подарунок від центру зайнятості канцтовари та солодощі. Наприкінці заходу юні «романтики» у приміщенні районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пили чай з медом, печивом, цукерками та спілкувались.

З дітьми під час «Мандрівки у світ професій» , окрім спеціалістів служби зайнятості, працювали фахівці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, Аліна Макова, Катерина Тищенко.