Home Заходи та події Прес-конференція про запровадження нової соціальної послуги - патронату над дитиною

Прес-конференція про запровадження нової соціальної послуги - патронату над дитиною

E-mail Print PDF

На базі Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшла прес-конференція про запровадження на території Рівненської області нової соціальної послуги - патронату над дитиною.
Спікери заходу:
директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Ананій Бучак;
начальник Служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації - Віктор Марчук;
тренер за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі та керівник Рівненського обласного фонду "Наше майбутнє" - Людмила Рибчук;
менеджер та спеціаліст з комунікацій проекту "Сімейний патронат" міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині Лариса Стрига та Катерина Снісаренко.
Патронат над дитиною є розробкою міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині", підтримана державою та вже успішно запроваджена у громадах 13-ти регіонів України.
Послуга патронату над дитиною передбачає опіку, виховання та реабілітацію дитини у сім'ї патронатного вихователя у період подолання її батьками або ж особами, які їх заміщають, складних життєвих обставин. Унікальність патронату полягає у тому, що він не лише забезпечує потреби дитини, сім'я якої потрапила у складні життєві обставини, але й надає підтримку самій сім'ї з метою посилення її потенціалу до належного виховання дитини. У результаті дитина не потрапляє до інтернатного закладу, уникає травматичного досвіду, має можливість спілкуватися з батьками.
На заході були присутні 10 представників місцевих засобів масової інформації.

Last Updated on Wednesday, 17 October 2018 14:05