Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Дубенському, Здолбунівському та Березнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Дубенському, Здолбунівському та Березнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

До дня Святого Миколая Дубенським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію для 112 дітей пільгових категорій, що проживають на території району. Зокрема для дітей з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування .
Усі учасники акції мали змогу переглянути святкове дійство, під час якого завітав головний герой - Святий Миколай та пригоститися теплим чаєм із солодощами. Святий Миколай обговорював з дітлахами як потрібно поводитися хорошим діткам, щоб отримати під подушку подарунок, а не різочку. Супроводжували його світлокрилі янголята, які допомагали дітям визначити в чому полягає дитяча слухняність.

18 грудня Святий Миколай завітав у Здолбунівський районний будинок культури, де на нього чекали багато дітлахів, які зібрались на свято.
У гарно прикрашеній залі дітей зустрічали, розважали, грали в ігри весела Україночка, Ангел, Мишка, Святий Миколай.
Юні учасники свята радо розповідали віршики, адже до цієї зустрічі готувалися ретельно і були слухняними.

19 грудня Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей, батьки яких брали або беруть участь у проведенні операції Об'єднаних Сил на сході України, та дітей із вимушено переселених сімей за сприяння і допомоги райдержадміністрації та районної ради організовано та проведено свято. Учасниками стали 433 дитини . Свято відбулося у районному будинку культури. Вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості провели для учасників свята театралізоване дійство з іграми, конкурсами, призами та подарунками.

За дитячу чесність та доброту Чудотворець подарував всім діткам дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Last Updated on Thursday, 20 December 2018 12:59