Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Рівненському районному та Радивилівському, Дубенському міських центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Рівненському районному та Радивилівському, Дубенському міських центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 грудня в смт. Квасилів в будинку культури провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай». Захід організували для дітей, батьки яких загинули чи брали або беруть участь в АТО (ООС), для дітей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з функціональними обмеженнями.
Гостей розважали колективи будинку культури: танцювальний гурток «Весняночка», Арт-Квартал, «Смайл», вокальний ансамбль Лорелей. Виставу готував гурток акторської майстерності «Юні театрали» під назвою «Світом Миколай мандрує».


Радивилівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 грудня проведено благодійну акцію для 137 дітей пільгових категорій, що проживають на території Радивилівської ОТГ. Зокрема для дітей з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України, дітей, батьки яких брали участь антитерористичної опрерації, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами.
У цей день за старанність у навчанні та слухняну поведінку на діточок чекали приємні несподіванки. Найперше - цікавий та видовищний концерт, що його підготували юні аматори сцени. Зимову феєрію продовжила зустріч із Чудотворцем, який у сяйві діточок-зірочок поважно зійшов на сцену, аби побажати усім присутнім у залі Господньої благодаті сімейного затишку, і, звісно ж, віри у диво. А насамкінець заходу Святий Миколай розв'язав свою щедру торбину.. З подарунками, усміхнені, сповнені гарного настрою діти залюбки зупинялися біля гарно оздобленого куточка зробити фото на пам'ять про один із своїх найкращих днів у році.

Дубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 17,19 та 20 грудня 2018 року в залі Будинку дітей та молоді було організовано святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, яких виховує один батько, дітей із сімей, батьки яких брали, беруть участь, загинули під час проведення АТО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та дітей із сімей вимушених переселенців, організації їх дозвілля, розвитку творчих здібностей та з нагоди дня Святого Миколая.
Розпочалося свято з привітань колективу дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко». Щирий дитячий спів не залишив жодного байдужого в залі, ніхто не скупився на оплески для виконавців. Святковий настрій подарував ансамбль «Душа» коледжу культури і мистецтв РДГУ, який підтримує духовні традиції пісенної культури нашого народу. У їхньому виконанні звучали колядки, щедрівки та віншування. До музичних вітань долучився Ілля Гавриленко, який кожного року під час святкової програми дарує масу позитиву своїм співом.
А яке ж дійство без казки та пригод. На святкову програму завітала гостя Христинка-червона хустинка зі своїми друзями: веселими клоунами «Бімом» та «Бомом», метеликом, їжачком-хитручком, жабкою-скрекотушкою, сірим вовком, бабусею-Марусею, полісменами та добрим лікарем Айболитом. Вистава, яку підготували для малечі студенти коледжу РДГУ, викликала справжній шквал емоцій та щирих посмішок на обличчях присутніх. Підхопили естафету волонтери центу, студенти коледжу РДГУ та коледжу культури і мистецтв РДГУ, продемонструвавши справжнє театралізоване дійство з добрими та справедливими Ангелами, непосидючими та вередливими Антипками, добрим Домовичком та головним героєм - Святим Миколаєм. Герої свята всіляко намагалися прищепити дітям іскорку добра за допомогою цікавих загадок та ігор. Не скупилися на подарунки для Миколая Чудотворця і запрошені дітлахи, вони підготували невеличкі віршики, за що отримали слова похвали від Миколая. Свято відвідали 780 дітей.

Всі діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненським обласним, районним, міськими центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевими спонсорами.