Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Зарічненському, Костопільському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Зарічненському, Костопільському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Зарічненським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено свято «Що нам приніс святий Миколай» для дітей з особливими потребами та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах,. Учасники програми брали участь у різних конкурсах «Мумія», «Цукерок у муці», «Кульки», «Рубашка з гудзиками» та інші. Протягом усього заходу хлопчики та дівчатка показували свою ерудованість, спритність та кмітливість.


20 грудня Костопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай?» для дітей учасників антитерористичної операції, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей та молоді з вадами здоров'я, переможців районного конкурсу творчих робіт «Як живемо і вчимося - наші мрії» на кращий виріб «Новорічний чобіток». Заходом охоплено 40 дітей вищезгаданих категорій. Діти мали змогу переглянути захопливі виступи вихованців будинку школярів та юнацтва, побували на прем'єрі мультфільму в Кіно-Доміно «Грінч» та отримали подарунки і солодощі.

21 грудня в м.Сарни на базі міського будинку культури «Сузір'я» для дітей із сімей вимушених переселенців та дітей з синдромом Дауна вихованці підліткового клубу "Юність" показали театралізоване дійство "Загублений лист". Це світ дитячої мрії та казки, світ, у якому панує добро, любов та милосердя!

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.