Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Дубровицькому та Корецькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Дубровицькому та Корецькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Довгоочікувану зимову казку влаштували 20 грудня працівники Гощанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Гощанського районного об'єднання культури та дозвілля для дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей учасників антитерористичної операції.
Для гостей традиційно організовано цікаву розважальну програму за участю казкових героїв, аматорських дитячих колективів району. В ході заходу діти отримали масу позитивних емоцій та хорошого настрою, ніхто не стояв осторонь: водили хороводи, розповідали вірші та співали пісеньки, за що отримували заохочуючі призи та пакунки солодощів від Святого Миколая та його помічників. Всього солодкі новорічні подарунки отримали 402 дитини.

Дубровицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на акцію „Що приніс нам Святий Миколай" запросив дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з вадами здоров'я, дитину, батько якої загинув під час проведення АТО. Для дітей організовано святкову програму, конкурси, ігри та інші розваги.


В Корецькому районі з нагоди відзначення Дня Святого Миколая проведено ряд заходів.
Для 25-ти лежачих дітей з вадами здоров'я, які не можуть самостійно пересуватись, придбано та роздано пледи та новорічні подарунки.
200 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали новорічні подарунки від Корецького РЦ СССДМ.
На базі Корецька ЗОШ №3 м. Корець за участю вихованців Корецької дитячої школи мистецтв та районного будинку школяра відбувся дитячий концерт. В рамках святкової програми своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Загалом охоплено 200 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, фото додаються.

Всі діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненським обласним, районними центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевими спонсорами.