Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Рокитнівському районних та Рівненському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Рокитнівському районних та Рівненському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня до дня Святого Миколая у районному Будинку культури Володимирецьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано святкову виставу «Різдвяна історія» та розважальні конкурси. Участь взяли 190 дітей, а саме 1 дитина, батько якої помер у військовій частині під час проведення АТО, 164 дитини учасників АТО, 15 дітей з сімей вимушених переселенців та 10 дітей, що виховуються в прийомних сім'ях.


Рокитнівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 27 грудня в залі Рокитнівської райдержадміністрації проведено благодійну акцію до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, дітей учасників АТО. Діти взяли участь в новорічній програмі та виступали з новорічними віршами.


До дітей з сімей, що перебувають на обліку Рівненського міського центру центру для сім'і, дітей та мододі, теж завітав Святий Миколай. Рівненський театр ляльок подарував дітям цікаву забаву. Діти отримали масу позитиву та неймовірних вражень.

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.