Home Заходи та події Робота МКП в сільських радах та ОТГ області

Робота МКП в сільських радах та ОТГ області

E-mail Print PDF

Спеціалізованим формуванням Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом червня-липня 2019 року здійснено виїзди у сільські ради Сарненського, Гощанського, Острозького районів та Козинську, Радивилівську, Демидівську, Олександрійську об'єднані територіальні громади.
Виїзди здійснено з метою надання фахівцям сільських рад, об'єднаних територіальних громад практичної допомоги щодо організації та здійснення соціальної роботи із сім'ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, пошуку наставників та потенційних кандидатів у патронатні вихователі.
В рамках роботи мобільного консультпункту в сільських радах та ОТГ області відвідано 8 ДБСТ та 42 сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час спілкування з членами сімей спеціалісти надавали соціальні та інформаційні послуги, вивчали умови утримання та виховання дітей, проводили профілактичні бесіди з батьками, які ухиляються від виховання дітей та вчиняють насильство, сприяли у налагодженні (відновленні) соціальних зв'язків, поліпшенні психоемоційного стану. Залучені лікарі звертали увагу на шкідливість вживання алкоголю та тютюну, розповідали про переваги здорового способу життя. Представник ДСНС особливу увагу приділяв роз'ясненню дотримання правил безпеки життєдіяльності, у тому числі попередженю пожеж, поводженню дітей на воді тощо. Всього членам сімей було надано 235 консультацій.

Last Updated on Wednesday, 24 July 2019 13:11