Home Заходи та події Розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик»

Розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик»

E-mail Print PDF

5 серпня розпочав свою роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей вразливих категорій сімей.
У святково прикрашеній залі Здолбунівської районної дитячої бібліотеки було весело і гамірно.
Після того, як діти створили іменний зорепад, до них завітала фіксик Сімка. Як і належить Сімці, вона нагадала дітям у ігровій формі правила поведінки, правила гігієни та користування водою, вбиральнею. Розмальовані у казкових героїв, усі дружно танцювали, повторювали рухи; грали у різноманітні ігри та естафети. Учасники табору залишили відбитки рук на майбутній стінівці.
Атмосфера свята продовжилась і під час заняття музичної студії. Юні «романтики» закріпили знайомство у музичній грі «паровозик», танцювали, розучували пісню.
Кухарі Ланч кафе пригостили смачним обідом.
День продовжився у Здолбунівському краєзнавчому музеї. Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію залами та підземеллями будівлі, щоб знати історію теперішню і пам'ятати про минуле, аби не повторювати гірких уроків. Діти слухали історії про те, як експонати потрапили у музей та деякі навіть потримали у руках.
Після проведення підсумків за день, який так швидко пройшов діти пригостились морозивом від Мінімаркету «Центр».
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру _ Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова; волонтери - аніматор Ганна Юрчук, музичний керівник - Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Валентини Єгорової, Андрія Бишука, Ніни Даниленко, Ігоря Новака, Ольги Болотнюк.

Last Updated on Wednesday, 07 August 2019 10:59