Home Заходи та події Мандрівка "романтиків" в Острог

Мандрівка "романтиків" в Острог

E-mail Print PDF

09.08.2019р. П'ятий день спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діти провели весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж директор Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в м.Острог.
Радо зустрів гостей Національний університет «Острозька академія». Ольга Шляхова, співробітник музею академії, викладач кафедри культурології та філософії, ознайомила дітей з експозицією історії університету, провела хоробрих «романтиків» підземеллями монахів. У класі гри на роялі для дівчат, діти загадали бажання біля криниці капуцинів.
Після екскурсії, гуляючи у чудовому студентському парку, «романтики» зустріли справжнього Пірата, який залюбки погодився подорожувати разом із дітьми.
Дорогою додому юні мандрівники заїхали у ліс села Верхів Острозького району, де пообідали, грали в ігри, естафети під команди нового друга - Пірата.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Катерина Тищенко, Наталія Іванова; волонтери - Ганна Юрчук та голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.