Home Заходи та події Зустріч з письменниками та "День іменинника"

Зустріч з письменниками та "День іменинника"

E-mail Print PDF

12.08.2019 р. Сьогоднішній день здолбунівських «романтиків» був наповнений цікавими сюрпризами. Розпочався він веселими заняттями музичної і танцювальної студій. Руханки, розваги, веселі пісні давались дітям легко і в задоволення.
Смачний обід приготували для гарних дітей у кафе «Манго», де на них чекав сюрприз - смачна піца.
Несподіванки лише розпочались. До «романтиків» у гості завітали справжні письменники: Ірина Баковецька-Рачковська, голова Рівненської обласної організації національної спілки письменників України, та Сергій Гридін, автор понад 15 книжок, у тому числі і для дітей. Найбільшим сюрпризом була зустріч з наймолодшою письменницею - Іриною Рачковською, яка познайомила присутніх з власною книжкою «Казки на шафі» та розповіла історію її написання.
«Романтики» із задоволенням підтримали ідею Сергія Гридіна написати власну казку, початок якої запропонувала Іринка «Пропало літо, зникли канікули...» Кожна дитина, по черзі, додовала своє речення, у результаті чого виникла ціла історія з хорошим закінченням. Попри юний вік «романтиків» фантастичне оповідання вийшло цікавим.
Сьогодні був ще й «День іменинника». Дізнавшись про це, кухарі мінімаркету «Центр» приготували усім святковий коровай, який замість квіточок прикрасили цукерки чупа-чупс. Іменинник цього місяця Максим отримав ще й персональний подарунок та слова щирих привітань від друзів.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Наталія Іванова, Тетяна Стерник, Оксана Александрова; волонтери - Ганна Юрчук , Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Тетяни Шалигіної та Валентини Єгорової.