Home Заходи та події Мандрівка "романтиків" у краєзнавчий музей м.Рівне

Мандрівка "романтиків" у краєзнавчий музей м.Рівне

E-mail Print PDF

13.08.2019р. у спеціалізованому таборі з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, було весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж від директора Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники вирушили в м.Рівне.
На території Рівненського обласного краєзнавчого музею юні «романтики» побачили, як відбувається реконструкція варязького човна «Дракар» датованого 810 роком. Громадські активісти Юрій Ойцюсь та Олег Петренко допомогли дітям поринути у стародавній світ варягів, відчути себе справжніми вікінгами із мечами та щитами.
Знайомство з музеєм провели екскурсоводи Інна Веденко та Інна Чернецька. У виставкових залах менші діти потрапили в музейний ліс, де спробували відгадати лісові таємниці; завітали в далекі часи та доторкнулися до стародавніх експонатів, спробували, як колись видобували вогонь; зазирнули у чарівну скриню з цікавими речами домашнього вжитку давніх часів. Старші учасники табору познайомилися із історією битви під Берестечком. Хлопчики пригадали хто такі козаки, який одяг і зброю вони носили.
Далі діти помандрували в міський парк Лебединка, де весело і дружно провели час.
«Романтики» повернулись додому задоволені та щасливі.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Оксана Орещенко, Оксана Александрова, Наталія Іванова; волонтер - медпрацівник голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Проведенню цього дня сприяли керівництво Рівненського обласного краєзнавчого музею та ПП Володимир Максимчук.