Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Костопільському, Здолбунівському та Дубенському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Костопільському, Здолбунівському та Дубенському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

17 грудня Костопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано та проведено благодійне свято «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей пільгових категорій та переможців районного конкурсу творчих робіт «Як живемо і вчимося - наші мрії». В святі взяли участь 30 дітей, зокрема переможці конкурсу «Диво Святого Миколая» були нагороджені грамотами та подяками заступником голови Костопільської райдержадміністрації Оксаною Кіптель та директором Костопільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Аллою Ковальчук.
Дійство проходило в антикафе «Патмос», розважальну програму з іграми та конкурсами для дітей проводили аніматори Клоунеса та Фіксик.

17,18 грудня Святий Миколай завітав у Здолбунівський районний будинок культури, де на нього чекали багато дітлахів. Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запросив їх на свято «Що приніс нам Святий Миколай».
У чарівно прикрашеній залі діти подивились виставу «Снігова королева». Діти весело, приємно, корисно провели час, грали в ігри з казковими героями, танцювали, були учасниками рухавок, малювали замок Снігової королеви.
Святий Миколай вислухав кожну дитину, яка старанно підготувалась до свята: вивчила віршик чи пісеньку. На завершення - фотографування на згадку про чудове проведення часу у колі друзів

У Дубенському районі також 18 грудня проведено благодійну акцію «Що приніс нам святий Миколай». Учасниками святкового дійства стали 504 дитини пільгових категорій (діти -сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти із сімей вимушених переселенців, діти учасників АТО/ООС). Запрошені мали змогу поласувати солодощами, мандаринами, цукерками, бутербродами з солодкого столу, сфотографуватися біля передноворічної фотозони та переглянути концерт. Протягом усього дійства дітей розважали аніматори.
Всі діти отримали подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».