Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Зарічненському районних та Вараському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Зарічненському районних та Вараському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

18 грудня працівники Гощанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Гощанського районного об'єднання культури та дозвілля допомогли відчути святковий настрій дітям пільгових категорій: дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з функціональними обмеженнями та дітям учасників антитерористичної операції. Юних глядачів вітали казкові герої та аматорські дитячі колективи району. Малята отримали хороший настрій та незабутні враження від перегляду святкової програми, під час якої вони водили хороводи, співали пісеньки та розповідали вірші, за що отримували призи.
Казкова атмосфера була підкріплена щирістю та ласкою Святого Миколая, який привітав дітей солодкими подарунками.

Зарічненським районним центром соціальних служб для cім'ї, дітей та молоді під час благодійної акції "Що приніс нам святий Миколай" було охоплено 142 дитини пільгових категорій. Для дітей з особливими потребами, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах було проведено ігри, конкурси. Діти водили хороводи, співали пісеньки та розповідали вірші.


19 грудня в Палаці культури ВП РАЕС Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді влаштував зустріч зі Святим Миколаєм дітям-переселенцям, дітям із сімей загиблих в АТО та під час виконання службових обов'язків, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, а також дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Програма свята, організованого працівниками Палацу культури ВП РАЕС, стала цікавим і веселим дозвіллям для дітей. І, звичайно, діти отримали подарунки від Святого Миколая.


Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.