Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Острозькому міському, Млинівському та Острозькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Острозькому міському, Млинівському та Острозькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

На благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» Острозький міський та Острозький районний центри СССДМ запросили дітей, батьки яких брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Свято відбулось у дитячій школі мистецтв. До вітального слова були запрошені очільники міста та району. Дітлахи переглянули театралізоване дійство, концертну програму. Святий Миколай та Ангелята подарували дітлахам солодощі та цікаві подаруночки. З позитивними емоціями, щасливими враженнями дітвора поверталася додому.

19 грудня на центральній площі Млинова засяяла головна ялинка Млинівської громади. На святкову програму підготовлену працівниками Млинівського центру дозвілля з допомогою вихованців Млинівського будинку творчості школярів та учнів Млинівської ЗОШ №1 були запрошені діти пільгових категорій (діти з сімей вимушених переселенців; діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з функціональними обмеженнями), які проживають на території Млинівської селищної ради. 30 дітей вищевказаних категорій отримали подарунки від святого Миколая.

За дитячу чесність та доброту Чудотворець подарував всім діткам дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.