Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Радивилівському міському, Рівненському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Радивилівському міському, Рівненському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня у Радивилові в малому Будинку культури розгорнулась дивовижна передноворічна феєрія. Дітям пільгових категорій громади було організовано святковий захід «Що приніс нам Святий Миколай». Юні артисти своїми талановитими виступами створили у залі теплу святкову атмосферу, а прикрашена іграшками та вогниками ялинка додала особливого новорічного настрою. Зокрема, перед дітьми виступили, хореографічні колективи «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска), «SOUL ART» (керівник Кароліна Паскаль), вокальні ансамблі міського Будинку школяра (керівник Ірина Чорнобай), читці-декламатори Будинку школяра (керівник Віра Почтарук), вихованці Радивилівської дитячої школи мистецтв. Під завісу концерту у залу увійшов головний персонаж дня - Чудотворець Миколай. Після щедрих привітань він роздав діткам подарунки.

Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» 19 грудня. Свято відбулося в смт. Квасилів в будинку культури. Учасниками були діти вимушених переселенців, діти позбавлені батьківського піклування та діти з функціональними обмеженнями. Всього 250 осіб.
Дітей розважали колективи будинку культури: танцювальний гурток «Весняночка», «Арт Квартал», «Смайл», вокальні ансамблі «Лорелей», «School Stars». Виставу підготував гурток акторської майстерності «Юні театрали» під назвою «Світом Миколай мандрує».

20 грудня в Сарнах проведено свято, участь у якому взяли 30 дітей із сімей вимушених переселенців та дітей із Синдромом Дауна на базі підліткового клубу «Юність» Сарненської міської ради. В рамках заходу діти переглянули театралізоване дійство «Дарунки посланця з небес» та взяли участь у розважально-ігровій програмі. Святий Миколай та його помічники подарували дітям солодощі, цікаві подаруночки та неймовірно багато позитивних емоцій.

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.