Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Корецькому районних та Дубенському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Корецькому районних та Дубенському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня у Володимирецькому районному будинку культури відбулося святкове дійство для дітей пільгових категорій, а саме: дітей демобілізованих учасників АТО,  внутрішньо переміщених та дітей, що виховуються в прийомних сім'ях. Для них був організований новорічний концерт «Мрії збуваються», конкурси та хороводи, по завершенню діти отримали подарунки.

В м. Корець з нагоди відзначення Дня Святого Миколая 19 грудня на базі Корецької ЗШ №3 за участю вихованців Корецької дитячої школи мистецтв та районного будинку школяра відбувся дитячий концерт. Своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Загалом охоплено 200 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

17, 18, 20  грудня в залі Будинку дітей та молоді  Дубенським міським центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді було організовано святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай».  Учасниками були діти вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО,  діти - сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування,  діти з інвалідністю, діти із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції. Святкова програма розпочалася з «Різдвяної колядки», яку виконав Ілля Гавриленко. Також, лунали піснеспіви у виконанні ансамблю коледжу культури та мистецтв РДГУ (керівник Валерій Рендак). А яке ж дійство - без казки та пригод.  Підхопили естафету волонтери центу, студенти коледжу РДГУ. Вони продемонструвавши справжнє театралізоване дійство з добрими та справедливими Ангелами, непосидючими та вередливими Антипками, добрим Чарівником, Зірочками, Сніжинками, Хуртелицею та головним героєм - Святим Миколаєм. Герої свята всіляко намагалися прищепити дітям іскорку добра за допомогою цікавих загадок та ігор. Організатори дійства докладали всіх зусиль, щоб  це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло справжнє диво. Кількість присутніх на святі - 935 дітей.

Всі діти-учасники  отримали подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».