Home Заходи та події Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Березнівському, Дубровицькому та Рокитнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Березнівському, Дубровицькому та Рокитнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

На благодійну акцію «Що  приніс нам Святий Миколай» Березнівський районний центр СССДМ запросив  дітей з інвалідністю (525 дітей) та дітей із сімей вимушених переселенців (30 дітей). Свято відбулось у районному будинку культури. До вітального слова були запрошені очільники району.  Дітлахи переглянули театралізоване дійство, концертну програму. З позитивними емоціями та враженнями дітвора поверталася додому.

Рокитнівський районний центр СССДМ організував у приміщені Рокитнівської районної ради  свято для дітей-інвалідів та дітей-сиріт. У святі взяли участь 28 дітей з особливими потребами та 2 дитини-сироти. Учасники свята  підготували вірші та пісні, а щоб цікавішим був захід  центр СССДМ підготував цікаві розповіді про традиції святкування дня Святого Миколая, діти водили хороводи, тримаючи у руках листи до Миколая.

Дубровицьким РЦСССДМ в центрі позашкільної освіти для 30 дітей пільгових категорій проведено святкове дійство з іграми та конкурсами. Дітей привітали керівники району. Казкові персонажі залучили діток до ігрової програми.

Всі дітки-учасники отримали подарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.