Home Заходи та події Навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі

Навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі

E-mail Print PDF

16-17 листопада у трьох областях України (Рівненській, Вінницькій, Івано-Франківській) розпочалося навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі.
Тренери, які пройшли підготовку за Програмою, затвердженою наказом Мінсоцполітики № 245 від 12.09.2022 року, у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» приступили до відпрацювання своїх практичних навичок з реальними групами кандидатів. Даний проект впроваджується МБО «Партнерство «Кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України.
Метою навчання стало формування готовності кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни / піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі з питань догляду, виховання і розвитку влаштованої / усиновленої дитини.
У м. Рівному навчання кандидатів стартувало 16 листопада. Розпочало навчання 23 учасники. З них 17 сімей: 8 сімей - кандидати в опікуни, 1 - в ДБСТ, 1 - в прийомні батьки, 6 - усиновлювачі, 1 - патронатні вихователі. Три сім'ї - з м. Рівне, інші - з районів Рівненщини.
Учасників навчання привітали директор Рівненського обласного центру соціальних служб Ананій Бучак, начальник служби у справах дітей Рівненської ОВА - Віктор Марчук, директор Волинського ОЦСС - Ольга Ярощук, експертка Проєкту Жанна Петрочко.
З кандидатами працює група тренерів і психологів Рівненського та Волинського обласних центрів соціальних служб.
У зворотному зв'язку кандидати зазначили: «Ми працювали в групах, щоб навчитися працювати як команда, в т. ч. і в сім'ї»; «Потрібно ще багато дізнатися і навчитися, щоб успішно виконувати ті ролі, якими ми хочемо оволодіти».

 

 

 

Last Updated on Friday, 18 November 2022 10:04