Home Заходи та події
Заходи та події

З Днем Конституції

E-mail Print PDF

28 червня українці святкують прийняття Конституції України, яка закріпила правові основи нашої країни, її суверенітет і територіальну цілісність.Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини. Її життя і здоров'я, честь та гідність, недоторканість та безпека гарантуються та захищаються державою. Нехай ці демократичні засади завжди будуть опорою для кожного українця. Бажаємо всім упевненості у майбутньому, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав!

 

 

Що приніс нам Святий Миколай

E-mail Print PDF
У грудні 2021 року Рівненський обласний центр соціальних служб, ГО «Соціальна суспільна ініціатива» спільно з працівниками територіальних громад області провели щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей пільгових категорій.
У всіх територіальних громадах були відвідані сім'ї вразливих категорій або проведені святкові дійства.

Участь у акції взяли діти із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні АТО/ООС, батьки яких загинули під час Революції Гідності та виконання службових обов'язків, діти із сімей внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги.
Також закуплено 670 солодких подарунків за рахунок коштів обласного бюджету, які отримають діти пільгових категорій під час проведення новорічних ранків та виїздів в сім'ї фахівцями соціальної роботи.
Всього залучено спонсорських коштів та продукції власного виробництва на суму 19000 грн.

Спонсорську допомогу коштами та продукцією власного виробництва для проведення благодійної акції надали:
ТОВ «Екобрук» - директор Шнайдер Борис Юхимович;
ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;
ПрАТ «Агроресурс» - генеральний директор Редько Володимир Миколайович;
ПП «Техпрофіль» - директор Романчук Микола Миколайович;
ФОП Баран Тамара Василівна;
ФОП Першина Марія Вікторівна;
ФОП Міхненко Олександр Миколайович.
ТОВ «Водограй» - директор Рибачок Леонід Ростиславович;
ПП «Фабрика кондитерських прикрас» - директор Царук Людмила Іванівна.

Щиро дякуємо що Ви поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Нехай щедрий святий Миколай обдарує Вас і Ваші родини щастям.

 

 

ЮВІЛЕЙНА 25-а благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF

Рівненський обласний центр соціальних служб та громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» запрошують всіх бажаючих приєднатись до ЮВІЛЕЙНОЇ 25-ї благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» та надати спонсорську допомогу продукцією власного виробництва або коштами для придбання канцтоварів та солодких подарунків дітям-учасникам цього заходу.
Акція відбудеться в громадах Рівненської області для 600 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО/ООС, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей з сімей вимушених переселенців, дітей з інвалідністю та дітей-сиріт, дітей, розбавлених батьківського піклування.
Кошти Ви можете перерахувати на рахунок:
Громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» КОД ЄДРПОУ 41650043 р/р:
номер рахунку за стандартом IBAN UA633333910000026005054739071 РФ АТКБ «Приватбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай»;
номер рахунку за стандартом IBAN UA463204780000026004924431139 АБ «Укргазбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай».
Рекламу Вашої благодійної діяльності гарантуємо. Хід проведення акції в районах та містах області та фінансова звітність про використання залучених коштів та подарунків буде постійно висвітлюватись на наших сторінках у фейсбуці та веб-сайті www.rocsssdm.rv.ua.
При потребі Вам будуть надані копії всіх фінансових документів.
Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та допомогу!

 

НІ насильству в сім’ї! Дій!

E-mail Print PDF
Last Updated on Friday, 20 August 2021 11:44
 

Форум "Громада без насильства"

E-mail Print PDF

20 серпня працівники Рівненського обласного центру соціальних служб взяли участь у підсумковому Форумі "Громада без насильства. Протидія гендерно зумовленому насильству, допомога постраждалим. Налагодження взаємодії у сфері запобігання домашньому насильству в територіальних громадах Рівненщини".

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 153