Home Заходи та події
Заходи та події

Підсумки благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF

У  грудні  2020  року  Рівненський  обласний  центр соціальних  служб,  ГО «Соціальна суспільна ініціатива», райміськцентри соціальних служб та центри соціальних служб об'єднаних територіальних громад провели щорічну  благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай». 
Участь в акції взяли: 188 дітей із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції; 93 дітей із сімей вимушених переселенців, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв'язку з виїздом із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО/ООС; 3 дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків; 219 дітей з інвалідністю та 97 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.      
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги.

Спонсорську допомогу коштами для проведення благодійної акції надали:

ТОВ «Екобрук» -  директор Шнайдер Борис Юхимович;

ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;

ПрАТ «Агроресурс» -генеральний директор Редько Володимир Миколайович;

ПП «Техпрофіль» - директор Романчук Микола Миколайович;

ФОП Міхненко Олександр Миколайович.

Спонсорську допомогу продукцією власного виробництва для проведення благодійної акції надали:

ТОВ «Водограй» - директор Рибачок Леонід Ростиславович, продукція власного виробництва;

ПП «Фабрика кондитерських прикрас» - директор Царук Людмила Іванівна.

Щиро дякуємо всім хто допоміг дітям відчути чарівність свята!!!


Last Updated on Monday, 28 December 2020 14:44
 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Дубровицькому, Костопільському та Рокитнівському районних центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

Працівниками Гощанського, Костопільського, Рокитнівського районного центру соціальних служб подарунки були роздані діткам, які найбільше потребують уваги та підтримки. Спеціалістами Дубровицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з «Дубровицьким інклюзивно-ресурсним центром» вручено подарункові набори діткам, які виховуються в інклюзивних групах та здобувають освіту за індивідуальною формою навчання, щоб навчання було цікавим та легким, розкривались таланти та здібності.

 

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Березнівському, Рівненському районних та Млинівському міському центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

До дня Святого Миколая Березнівський, Рівненський районні та Млинівський міський центри соціальних служб привітали дітей пільгових категорій подарунками від Святого Миколая, які були підготовлені місцевими організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».

 

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Дубенському, Сарненському районних, Вараському, Дубенському міських центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

З 16 по 20 грудня акцію проведено у Дубенському, Сарненському районах, в м.Вараш та м.Дубно. Фахівці із соціальної роботи стали помічниками Святого Миколая і передали дітям від нього подарунки, які були підготовлені місцевими організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах щоразу переконують наскільки важливо творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

 

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому районному, Острозькому, Радивилівському міських центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

Центрами напередодні дня Святого Миколая було відвідано сім'ї пільгових категорій та вручено подарунки від місцевих організаторів, благодійників, Рівненського обласного центру соціальних служб та ГО «Соціальна суспільна ініціатива». До акції були залучені волонтери та спонсори. Загалом адресно було доставлено більше 300 подарунків дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Дітки з подарунками, щасливі, усміхнені, сповнені гарного настрою, залюбки читали вірші Святому Миколаю та фотографувалися з ним.

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 148