Home Заходи та події
Заходи та події

Екскурсійна поїздка для родин учасників АТО

E-mail Print PDF

09 жовтня 2019р. Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів екскурсійну поїздку у Тараканівський форт, що на Дубенщині, та у село Лішня Тернопільської області для родин учасників АТО.
Священик Андрій Любунь провів молебень за героїв Здолбунівщини, які стали Небесними Янголами, захищаючи рідну землю -Україну. Мами, сестри з великим щемом у серці та слізьми на очах торкались плит, де викарбувані імена їхніх найдорожчих дітей.
Учасниками поїздки були заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, учасник АТО Сергій Гридін та волонтер нашого Центру, медичний працівник, голова Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Учасниками екскурсійної поїздки були її організатори - Тетяна Павлова, директор районного центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, і Тетяна Стерник, провідний фахівець нашої установи.
День пройшов за підтримки депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка.
Перед поверненням у Здолбунів, на учасників заходу чекав приємний сюрприз - чудові подарунки від Товариства Червоного Хреста України.
Екскурсійна поїздка була приурочена до Дня захисника України.

 

Закриття табору "Романтик"

E-mail Print PDF
 

Підготовка "романтиків" до закриття табору

E-mail Print PDF

19 серпня день «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшов у підготовці до закриття. Діти повторювали пісні, танці, вірші, які вивчили за цей час, виготовляли та розфарбовували різнокольорові метелики, підготували місце для фото .
На юних друзів чекав смачний та ситний обід у «Ланч-кафе». Був і сюрприз - смаколики від закладу.
За цей час у таборі «Романтик» оздоровилось 25 дітей з інвалідністю; учасників АТО; з неповних, багатодітних сімей; з сімей внутрішньо переміщених осіб; діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Тетяна Стерник, Оксана Орещенко; волонтери - Наталія Лукашук, Ганна Юрчук; працівник районної бібліотеки для дітей та юнацтва - Наталія Шевчук.
День пройшов за підтримки приватного підприємця Ольги Болотнюк.

 

Табір "Романтик" продовжує діяльність

E-mail Print PDF

15.08.2019 р. літній настрій панував у «Романтику». Діти вивчали пісню «Веселка» з Наталією Лукашук.
На занятті образотворчої майстерні під керівництвом Наталії Шевчук у кожного вийшли напрочуд гарні бджілки з паперу.
Пізнавальною для дітей була зустріч з Олександром Дмитруком - майбутнім істориком, знаним у нашому районі молодим вело-мандрівником-краєзнавцем. Гість розповів дітям історичні факти про Здолбунів, показав власні фото старовинних будівель, унікальних вітряків. Діти разом з ним знайшли на мапі рідне місто. Олександр поділився, що колись він і сам був активним «романтиком» нашого табору.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Катерина Тищенко.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Марії Бляшиної та Валентини Єгорової.

 

"Романтики" зібрались в бібліотеці

E-mail Print PDF
14.08.2019 р. «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не злякав дощ і друзі знову зібралися у дитячій бібліотеці для гарного проведення часу.
Весело та енергійно відбулося заняття студії танцю з Ганною Юрчук. Діти танцювали та гралися в рухливі ігри.
Юні художники з великим захопленням малювали «картини» із зображенням квітів, а вчила їх цьому Яна Униченко.
Ще - «романтики» цілий день наспівували пісень, які вивчили у таборі.
Досхочу пообідали діти чаєм з бутербродами, сирними паличками, бубликами, солодощами завдяки магазинам мінімаркет «Центр» та «Добробут». Як сюрприз - кожен отримав ще й пластівці та цукерки «чупа-чупс».
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Марії Бляшиної та Валентини Єгорової.

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 142