Home Заходи та події
Заходи та події

Завершено чотириденний онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг

E-mail Print PDF

21 квітня 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб завершено чотириденний онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг за Програмою підвищення кваліфікації щодо встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.У семінарі взяли учать 12 фахівців із соціальної роботи та спеціалістів 10 територіальних громад області, які будуть здійснювати соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Під час семінару були розглянуті такі питання:опіка, піклування, прийомна сім'я та дитячий будинок сімейного типу, їх місце в державній системі влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;організація процесу встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу;соціально-психологічні особливості дітей, які потребують сімейного виховання;опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі;особливості сімейного виховання;соціальне супроводження (супровід) сім'ї, яка взяла на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

 

Last Updated on Wednesday, 21 April 2021 13:35
 

Дистанційне навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з підвищення їх виховного потенціалу

E-mail Print PDF

13 та 14 квітня 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб розпочато семиденне дистанційне навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з підвищення їх виховного потенціалу.
Ткачук Ольга, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», провела лекцію на тему: «Кібербулінг та кібергрумінг - як користуватися інтернетом безпечно», надала відповіді на запитання учасників навчання.
Андрій Романик, практичний психолог громадської організації «Клуб свідомого батьківства «Мозаїка», провів лекцію на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею. Залежність від гаджетів - причини формування та шляхи подолання».
Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк провели з учасниками бесіду щодо формування життєвої компетентності та підготовки до самостійного життя прийомних дітей та дітей-вихованців.

 

Рівненський обласний центр соціальних служб приєднався до програми «Озеленення планети»

E-mail Print PDF

Негода не стала на заваді добрій справі! Не зважаючи на квітневий сніг, заступником голови обласної державної адміністраціі Людмилою Шатковською,  директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту     Юлією Шигоревою, директором обласного центру соціальних служб Ананієм Бучаком, спільно з працівниками центру та департаменту, висаджено «каштанову алейку» у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка. Захід проведено з метою озеленення та благоустрою територій в рамках програми «Озеленення планети» . Саджанці дерев придбані працівниками обласного центру соціальних служб в КП Рівненський міський трест зеленого господарства.


Last Updated on Tuesday, 06 April 2021 15:02
 

Онлайн-семінар для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи територіальних громад

E-mail Print PDF

30 березня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб проведено онлайн-семінар для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи територіальних громад, центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб з питань створення та забезпечення діяльності сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.
Під час семінару були розглянуті такі питання:
надання соціальних послуг у територіальній громаді;
нормативно-правові основи щодо створення та забезпечення діяльності сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу в територіальній громаді;
дотримання вимог Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
організація проходження навчань кандидатами в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, усиновлювачі.
Представники служби у справах дітей облдержадміністрації обговорили з учасниками питання контролю за умовами виховання, утримання і розвитку дитини, над якою встановлено опіку, піклування, яка влаштована в прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу.

Last Updated on Friday, 02 April 2021 11:23
 

Онлайн семінар

E-mail Print PDF

24 - 25 березня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб для фахівців із соціальної роботи територіальних громад, центрів надання соціальних послуг проведено онлайн семінар з питань організації та обліку соціальної роботи і надання соціальних послуг  сім'ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час семінару були розглянуті такі питання:

нормативно-правові основи щодо організації надання соціальних послуг, проведення соціальної роботи в територіальній громаді;

складні життєві обставини: сутність і характеристика;

порядок організації надання соціальних послуг. Ведення випадку - ключова технологія роботи із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Основні етапи випадку, типи складності та їх визначення;

візит у сім'ю;

послуга соціального супроводу як складова технології. Категорії сімей, які обов'язково підлягають соціальному супроводу. Дії та заходи під час соціального супроводу. Характеристика документації.

Також обговорювали впровадження послуги патронату над дитиною в територіальних громадах.

Про надання послуг сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, закладами соціального обслуговування обласного рівня учасникам семінару розповіли представники обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Рівненського обласного соціального гуртожитку та Рівненського центру соціально-психологічної допомоги.

Представник громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» розповіла учасникам семінару про шляхи співпраці та реалізації спільних проектів.


Last Updated on Thursday, 25 March 2021 15:42
 


Page 3 of 153