Home Заходи та події
Заходи та події

НІ насильству в сім’ї! Дій!

E-mail Print PDF
Last Updated on Friday, 20 August 2021 11:44
 

Форум "Громада без насильства"

E-mail Print PDF

20 серпня працівники Рівненського обласного центру соціальних служб взяли участь у підсумковому Форумі "Громада без насильства. Протидія гендерно зумовленому насильству, допомога постраждалим. Налагодження взаємодії у сфері запобігання домашньому насильству в територіальних громадах Рівненщини".

 

Навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу

E-mail Print PDF

18 травня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб завершено проведення чотириденного навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу. Участь у ньому взяли 9 осіб.
Були розглянуті питання щодо нормативно-правового забезпечення встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу, усиновлення; соціально-психологічних особливостей дітей, які потребують влаштування у сім'ю; вимог до кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі; їх прав та обов'язків; адаптації дитини до нового середовища; налагодження контакту з нею; виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.
У проведенні навчання взяв участь спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації.

Last Updated on Tuesday, 18 May 2021 13:48
 

Проведено онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг з питань патронату

E-mail Print PDF

12 травня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» проведено онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг з питань патронату в умовах децентралізації та деінституалізації, пошуку та первинного відбору кандидатів. У семінарі взяли участь понад 100 представників виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, територіальних центрів соціального обслуговування територіальних громад та служб у справах дітей області. Учасники отримали презентацію, відеоматеріали з питань патронату над дитиною для поширення.

 

Працівники взяли участь у презентації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

E-mail Print PDF

Працівники обласного центру соціальних служб Лариса Яремчук - заступник директора та Ірина Мізинець - начальник відділу організаційно-правової роботи взяли участь у презентації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щорічної доповіді про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік в режимі відеоконференції.

 


Page 3 of 154