Home Заходи та події
Заходи та події

Робота з сім’ями у Дубенському районі

E-mail Print PDF

Фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  26 вересня здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Мирогощанської ОТГ.  Відвідано 5 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків.

З метою перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, які сім'я отримує для забезпечення батьками належних умов для повноцінного життя та виховання дітей, їх безпечного і комфортного проживання, відвідано 5 сімей з дітьми, що проживають на території Мирогощанської ОТГ.

 


 

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

E-mail Print PDF

30 липня 2018 року до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у Рівному на майдані Незалежності відбулася загальнонаціональна інформаційна кампанія у форматі квесту «Лабіринт можливостей». Захід направлений на підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства.
Жителі та гості міста, отримували запитання і, залежно від відповідей, рухались у відповідному напрямку лабіринтом. А на фініші їм детально розповідали про правила безпечних подорожей.
В акції активну участь взяли працівники Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та члени громадської організації «Соціальна суспільна ініціатива».
Проблема торгівлі людьми залишається актуальною у всьому світі. У світі жертвами примусової праці є 21 мільйон осіб. Чоловіки, жінки й діти потрапляють до рук торговців людьми і вдома, і за кордоном. Усі країни світу страждають від торгівлі людьми, а близько третини всіх жертв торгівлі людьми - діти.
Загалом, прибуток від торгівлі людьми становить 150 мільярдів доларів на рік. Статистика свідчить, що торгівля людьми серед злочинних бізнесів знаходилась на третьому місці після торгівлі зброєю і торгівлі наркотиками.
За даними Міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року понад 160 000 громадян України стали жертвами торгівлі людьми.
В Україні у 2017 році виявлено 346 фактів торгівлі людьми та встановлено 367 постраждалих від неї.
9 мешканців Рівненської області отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Але, на жаль, ці 9 осіб - це тільки верхівка айсбергу. Це те, що знаходиться зверху та видиме нам. Більша частина постраждалих від торгівлі людьми не ідентифікована і не виявлена. А тому робота центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді направлена на привернення уваги громадськості, до проблеми торгівлі людьми, а також розповсюдження важливої інформації на рахунок того, як же вберегти себе, своїх рідних та близьких від таких злочинів.
Тільки завдяки обізнаності та інформуванню громадян ми можемо підвищити ступінь безпеки в усьому світі.

Last Updated on Tuesday, 31 July 2018 11:26
 

Профінформаційний семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції. Торгівля людьми та експлуатація дитячої праці»

E-mail Print PDF

30 липня провідним фахівцем із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами Дубенського міськрайонного центру зайнятості та Дубенського бюро правової допомоги від Рівненського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги проведено профінформаційний семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції. Торгівля людьми та експлуатація дитячої праці» для безробітних громадян, які перебувають на обліку в міськрайонному центрі занятості. Учасники семінару були ознайомленні з видами трудової міграції, її впливом на життя, перевагами та недоліками працевлаштування за кордоном. Зокрема, було обговорено основну проблему, яка трапляється через непроінформованість, необачність та бажанням швидко заробити гроші - ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ. Присутні переглянули відеоролик «Життя на продаж», завдяки якому було зрозуміло що потрібно робити, щоб не стати «живим товаром» та як діяти у разі виникнення такої небезпеки. У ході заняття проаналізовано життєві ситуації, які пов'язані з торгівлею людьми та експлуатацією дитячої праці. З метою захисту прав та інтересів людей учасникам семінару повідомлено про послуги бюро правової допомоги та які категорії населення можуть ними скористатися.
По закінченню семінару присутні отримали роздатковий матеріал на відповідну тематику.

 

Поїздка Мам учасників АТО Здолбунівського району по історичних місцях

E-mail Print PDF

Часто їдемо у далекі країни, знайомимось з чужою культурою, історією, а тут, поруч, які чудові є місця - не знаємо чи не цікавимось.
Вивчаючи рідний край, згуртовуючись «МАтері МИроносиці» (МАМИ учасників АТО, в тому числі тих, які стали небесними Янголами) місяць тому побували у древньому Острозі.
Цього разу ініціативу директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяни Павлової підтримав Василь Тимощук, помічник депутата Верховної Ради України Олександра Дехтярчука, які і стали організаторами поїздки МАМ у легендарні міста Дубно нашої області та Кременець Тернопільської області.
Мандрівники побували на екскурсії у Дубенському замку; поспілкувались з меценатом поїздки Олександром Дехтярчуком; мали нагоду скуштувати смачні українські страви у ресторані «Зірка».
Гостинним гідом та захоплюючим екскурсоводом у Кременці був перший заступник голови міської ради Микола Матвіюк. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з архітектурою та храмами древнього унікального міста; побувати на горі Божій; споглядати краєвиди Кременця з височини Замкової гори, відомої як Бона; слухати історичні факти та легенди про місто та його мешканців.
Медичний супровід здійснювала Марія Бєлікова, волонтер Центру СССДМ, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України. Учасником поїздки був військовий комісар Здолбунівського РВК Павло Плачінта.
Повертались додому під враженнями побаченого, почутого. Планували наступні поїздки.

 

Cемінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми» у Здолбунові

E-mail Print PDF

До Всесвітного дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня, на базі Здолбунівської філії Рівненського обласного центру зайнятості пройшов семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми».
До семінару залучилися представники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Здолбунівського бюро правової допомоги.
Під час заходу виступаючі зупинилися на причинах та наслідках нелегальної трудової міграції, оцінили переваги та недоліки роботи за кордоном, поінформували про реалії нелегального працевлаштування та застерегли від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. На завершення семінару запрошені переглянули профілактичний фільм «Життя на продаж».
Безробітним надано індивідуальні консультації, роздано буклетами про послуги районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та можливість їх отримати.
Заходом охоплено 23 особи, які стоять на обліку в Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Last Updated on Tuesday, 31 July 2018 10:29
 


Page 3 of 134