Home Заходи та події
Заходи та події

Патронатна сім'я успішно пройшла навчання

E-mail Print PDF

Патронатна сім'я (Сарненський р-н, с. Тинне) успішно пройшла навчання в Івано-Франківському обласному центрі соціальних служб за Програмою підготовки патронатних вихователів, затвердженою наказом Мінсоцполітики від 19 вересня 2017 року № 1349.
Відповідно до вищезазначеної Програми Рівненським обласним центром соціальних служб 27-28 квітня 2021 року здійснено виїзди у м. Сарни та Немовицьку територіальну громаду Сарненського району, під час яких проведено тренінгові заняття «Готовність сім'ї до надання послуги патронату над дитиною», «Міждисциплінарна команда: партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини»; співбесіду в рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі з керівниками структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації та Немовицької сільської ради.
Участь у заході взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, начальник служби у справах дітей Сарненської райдержадміністрації Світлана Белаш, національний тренер Людмила Рибчук, регіональний тренер Тетяна Макітрук, представники відповідних установ Немовицької сільської ради, кандидат у патронатні вихователі та його помічник.

Last Updated on Thursday, 29 April 2021 09:29
 

Завершено семиденне дистанційне навчання для 18 прийомних батьків та батьків-вихователів

E-mail Print PDF

27 квітня 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб завершено семиденне дистанційне навчання для 18 прийомних батьків та батьків-вихователів з підвищення їх виховного потенціалу.
Романик Анна, практичний психолог, психотерапевт, провела бесіду на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею».
Стецив Олександр, лікар-психолог КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради провів лекцію на тему: «Формування життєвої компетентності прийомної дитини, дитини-вихованця та підготовка до самостійного життя. Особливості виховання на різних стадіях дитячого розвитку».
Грищук Майя, кандидат психологічних наук, психотерапевт (сімейна психотерапія), провела лекцію на тему: «Сім'я як система взаємодії. Методи сімейного виховання, формування сімейних традицій та цінностей. Конструктивна взаємодія між біологічними і прийомними дітьми, дітьми-вихованцями».
Халабова Наталія, головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації, провела з учасниками бесіду щодо прав і обов'язків батьків та осіб, що їх замінюють.

Last Updated on Wednesday, 28 April 2021 10:57
 

Завершено чотириденний онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг

E-mail Print PDF

21 квітня 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб завершено чотириденний онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг за Програмою підвищення кваліфікації щодо встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.У семінарі взяли учать 12 фахівців із соціальної роботи та спеціалістів 10 територіальних громад області, які будуть здійснювати соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Під час семінару були розглянуті такі питання:опіка, піклування, прийомна сім'я та дитячий будинок сімейного типу, їх місце в державній системі влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;організація процесу встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу;соціально-психологічні особливості дітей, які потребують сімейного виховання;опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі;особливості сімейного виховання;соціальне супроводження (супровід) сім'ї, яка взяла на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

 

Last Updated on Wednesday, 21 April 2021 13:35
 

Дистанційне навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з підвищення їх виховного потенціалу

E-mail Print PDF

13 та 14 квітня 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб розпочато семиденне дистанційне навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з підвищення їх виховного потенціалу.
Ткачук Ольга, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», провела лекцію на тему: «Кібербулінг та кібергрумінг - як користуватися інтернетом безпечно», надала відповіді на запитання учасників навчання.
Андрій Романик, практичний психолог громадської організації «Клуб свідомого батьківства «Мозаїка», провів лекцію на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею. Залежність від гаджетів - причини формування та шляхи подолання».
Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк провели з учасниками бесіду щодо формування життєвої компетентності та підготовки до самостійного життя прийомних дітей та дітей-вихованців.

 

Рівненський обласний центр соціальних служб приєднався до програми «Озеленення планети»

E-mail Print PDF

Негода не стала на заваді добрій справі! Не зважаючи на квітневий сніг, заступником голови обласної державної адміністраціі Людмилою Шатковською,  директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту     Юлією Шигоревою, директором обласного центру соціальних служб Ананієм Бучаком, спільно з працівниками центру та департаменту, висаджено «каштанову алейку» у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка. Захід проведено з метою озеленення та благоустрою територій в рамках програми «Озеленення планети» . Саджанці дерев придбані працівниками обласного центру соціальних служб в КП Рівненський міський трест зеленого господарства.


Last Updated on Tuesday, 06 April 2021 15:02
 


Page 4 of 154