Home Заходи та події
Заходи та події

Закриття табору "Романтик"

E-mail Print PDF
 

Підготовка "романтиків" до закриття табору

E-mail Print PDF

19 серпня день «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшов у підготовці до закриття. Діти повторювали пісні, танці, вірші, які вивчили за цей час, виготовляли та розфарбовували різнокольорові метелики, підготували місце для фото .
На юних друзів чекав смачний та ситний обід у «Ланч-кафе». Був і сюрприз - смаколики від закладу.
За цей час у таборі «Романтик» оздоровилось 25 дітей з інвалідністю; учасників АТО; з неповних, багатодітних сімей; з сімей внутрішньо переміщених осіб; діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Тетяна Стерник, Оксана Орещенко; волонтери - Наталія Лукашук, Ганна Юрчук; працівник районної бібліотеки для дітей та юнацтва - Наталія Шевчук.
День пройшов за підтримки приватного підприємця Ольги Болотнюк.

 

Табір "Романтик" продовжує діяльність

E-mail Print PDF

15.08.2019 р. літній настрій панував у «Романтику». Діти вивчали пісню «Веселка» з Наталією Лукашук.
На занятті образотворчої майстерні під керівництвом Наталії Шевчук у кожного вийшли напрочуд гарні бджілки з паперу.
Пізнавальною для дітей була зустріч з Олександром Дмитруком - майбутнім істориком, знаним у нашому районі молодим вело-мандрівником-краєзнавцем. Гість розповів дітям історичні факти про Здолбунів, показав власні фото старовинних будівель, унікальних вітряків. Діти разом з ним знайшли на мапі рідне місто. Олександр поділився, що колись він і сам був активним «романтиком» нашого табору.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Катерина Тищенко.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Марії Бляшиної та Валентини Єгорової.

 

"Романтики" зібрались в бібліотеці

E-mail Print PDF
14.08.2019 р. «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не злякав дощ і друзі знову зібралися у дитячій бібліотеці для гарного проведення часу.
Весело та енергійно відбулося заняття студії танцю з Ганною Юрчук. Діти танцювали та гралися в рухливі ігри.
Юні художники з великим захопленням малювали «картини» із зображенням квітів, а вчила їх цьому Яна Униченко.
Ще - «романтики» цілий день наспівували пісень, які вивчили у таборі.
Досхочу пообідали діти чаєм з бутербродами, сирними паличками, бубликами, солодощами завдяки магазинам мінімаркет «Центр» та «Добробут». Як сюрприз - кожен отримав ще й пластівці та цукерки «чупа-чупс».
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Марії Бляшиної та Валентини Єгорової.

 

Мандрівка "романтиків" у краєзнавчий музей м.Рівне

E-mail Print PDF

13.08.2019р. у спеціалізованому таборі з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, було весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж від директора Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники вирушили в м.Рівне.
На території Рівненського обласного краєзнавчого музею юні «романтики» побачили, як відбувається реконструкція варязького човна «Дракар» датованого 810 роком. Громадські активісти Юрій Ойцюсь та Олег Петренко допомогли дітям поринути у стародавній світ варягів, відчути себе справжніми вікінгами із мечами та щитами.
Знайомство з музеєм провели екскурсоводи Інна Веденко та Інна Чернецька. У виставкових залах менші діти потрапили в музейний ліс, де спробували відгадати лісові таємниці; завітали в далекі часи та доторкнулися до стародавніх експонатів, спробували, як колись видобували вогонь; зазирнули у чарівну скриню з цікавими речами домашнього вжитку давніх часів. Старші учасники табору познайомилися із історією битви під Берестечком. Хлопчики пригадали хто такі козаки, який одяг і зброю вони носили.
Далі діти помандрували в міський парк Лебединка, де весело і дружно провели час.
«Романтики» повернулись додому задоволені та щасливі.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Оксана Орещенко, Оксана Александрова, Наталія Іванова; волонтер - медпрацівник голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Проведенню цього дня сприяли керівництво Рівненського обласного краєзнавчого музею та ПП Володимир Максимчук.

 


Page 4 of 145