Home Заходи та події
Заходи та події

Навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі

E-mail Print PDF

26  лютого 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб завершено чотириденне навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі,  участь в якому взяли 7 осіб.

Під час заходу були розглянуті питання щодо нормативно-правового забезпечення встановлення опіки, піклування, усиновлення; соціально-психологічних особливостей дітей,  які потребують влаштування у сім'ю; вимог до кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі;   їх прав та обов'язків; адаптації дитини до нового середовища; налагодження контакту з нею; виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.


 

Гід з державних послуг

E-mail Print PDF

З метою підвищення обізнаності  громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний запосиланням: https://guide.diia.gov.ua/.

Last Updated on Monday, 01 March 2021 10:13
 

Завершення дистанційного навчання

E-mail Print PDF

15-16 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб завершено 7-денне дистанційне навчання для 24 прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації, провів з учасниками бесіду на тему: «Права дитини та механізм їх захисту за міжнародним і національним правом. Права і обов'язки батьків та осіб, що їх замінюють».Олена Сторож, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психотерапії Рівненського державного гуманітарного університету, провела лекцію на тему: «Формування життєвої компетентності прийомної дитини, дитини-вихованця та підготовка до самостійного життя. Особливості виховання на різних стадіях дитячого розвитку».Ткачук Ольга, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», провела лекцію на тему: «Конфліктна взаємодія у розрізі вікових криз».

 

Дистанційне навчання

E-mail Print PDF

11-12 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб проведено 4-5 день дистанційного навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк провели з учасниками бесіду на тему: «Підтримка зв'язків прийомної дитини, дитини-вихованця з рідними: важливість для дитини, проблеми та шляхи вирішення». Олена Козачук, кандидат психологічних наук, провела лекцію на тему: «Стилі батьківського виховання і деструктивні емоції, які руйнують контакт з дитиною».Анна Романик, практичний психолог, психотерапевт, провела лекцію на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею».

 

Продовження дистанційного навчання

E-mail Print PDF

10 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб проведено 3 день дистанційного навчання для 24 прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк провели з учасниками бесіду на тему: «Прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу у соціумі». Андрій Романик, практичний психолог громадської організації «Клуб свідомого батьківства «Мозаїка», провів лекцію на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею. Залежність від гаджетів - причини формування та шляхи подолання».

 


Page 4 of 153