Home Заходи та події
Заходи та події

ДО УВАГИ представників переселенської громади та місцевих мешканців Рівненщини!

E-mail Print PDF

Продовжується реєстрація на участь у новому проекті з підтримки самозайнятості та мікропідприємництва «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».
До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Рівненській області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років. У рамках проекту заплановано безкоштовні дводенні тренінги у м. Рівне із розвитку САМОЗАЙНЯТОСТІ та МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА. Учасникам тренінгів з районів відшкодовуються транспортні витрати. Також вони забезпечуються канцтоварами та роздатковими матеріалами, обідом та кава - паузами. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.
У тренінгах за напрямком «САМОЗАЙНЯТІСТЬ» можуть взяти участь особи, які в минулому НЕ ОТРИМУВАЛИ грантів від МОМ або інших донорів, уже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану розмір гранту складає до 650 €.
До тренінгів «МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО» запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 року, активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора (співфінансування, найм працівників, тощо) складає до 2500 €.
Гранти НЕ ВИДАЮТЬСЯ ГОТІВКОЮ, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.
Що треба зробити ?
Якщо Ви, внутрішньо переміщена особа, учасник АТО, член сім'ї учасника АТО, багатодітна мати/батько, маєте інвалідність чи утримуєте члена родини з інвалідністю , маєте інші ознаки вразливості, при цьому ще й маєте бажання організувати власну самозайнятість або вдосконалити вже існуючий бізнес, тоді Вам до нас! - в Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
Звернутись можна електронною поштою: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it або This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Завітати в офіс офіс організації: вул. Д. Галицького, 19, офіс 215, м. Рівне, 33027, Україна
Контактні телефони:
096 126 52 58 - Лариса
097 544 19 39 - Тетяна
098 801 87 76 - Тетяна
Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково. Анкета для участі заповнюється представником ГО «Чайка»
Наголошуємо, що відбір відбувається на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ - заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники ГО «Центр «Чайка» для особистого інтерв'ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.
Реалізація проекту здійснюється Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW). Виконавчий партнер у Рівненській області - Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
 

«МАтері МИроносиці» побували у древньому Острозі

E-mail Print PDF


Чудового літнього дня члени родин учасників теперішньої війни на Сході України побували у місті, яке на 47 років старше Москви - Острог.
З екскурсоводом музею історії Національного університету «Острозька академія» Андрієм Брижуком: пройшлись величними коридорами закладу; поринули в історію древнього міста і найстаршої академії; побували у храмі преподобного Федора Острозького; ознайомились з колекцією іконопису та стародруків і рідкісних книг XVІІІ-XIX ст.; побували у підземеллях монастирського костелу; відвідали наукову бібліотеку; поставили свічки світлій пам'яті загиблим на війні із Росією дітей, чоловіків і помолились за Мир в Україні.
Заступник директора Державного історико-культурного заповідникам м. Острог Манько Микола Павлович провів надзвичайно цікаву екскурсію у замку де до наших днів зберігаються рідкісні та унікальні речі, картини, ікони. Зокрема - Острозька Біблія Івана Федорова.
Щиро вдячні Національному університету «Острозька академія» та Державному історико-культурному заповіднику м.Острог ще й за те, що екскурсії були подарунком для МАМ, дружин Героїв.
На зворотному шляху заїхали до джерела святого Миколая, що у с.Гільча Здолбунівського району: поставили свічечки до ікони; попили і набрали із собою води; змили втому та відновили сили.
Транспортне обслуговування у комфортному мікроавтобусі здійснював Святослав Сощук. Марія Бєлікова, голова районної організації Товариства Червоного Хреста, волонтер-медпрацівник - була також поруч.
Поїздка організована та проведена Здолбунівським районними центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Супроводжували «МАтерів МИроносиць» директор Центру Тетяна Павлова і провідний фахівець - Тетяна Стерник.

 

Протидія торгівлі людьми

E-mail Print PDF

20 червня на базі Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості в.о. директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мариною Глущук проведено інформаційний захід із профілактики торгівлі людьми «Людина - не товар!»
Головну увагу присутніх звернуто на причини та наслідки цього негативного соціального явища, а також існуючі у суспільстві міфи про торгівлю людьми.
Негативний вплив від сучасного рабства полягає не лише у втраті значної кількості населення, а й у поширенні венеричних захворювань, СНІДу, моральній деградації та відчуженості особистості, втраті родинних зв'язків, руйнуванні суспільної моралі, небезпечному «звиканні» громадської свідомості до негативного явища, поширенні депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростанні агресивності й жорстокості.
Для того, аби не стати жертвою торгівлі людьми, варто дотримуватися наступних рекомендацій:
- дуже ретельно перевіряти всю інформацію про роботодавця за кордоном;
- обов'язково укладати контракт у 2 примірниках зрозумілою мовою;
- залишати рідним та близьким ксерокопії паспорта громадянина України, закордонного паспорта, візи, контракту про навчання чи працевлаштування, свідоцтва про народження, проїзних документів та нещодавно зроблені фотографії, а також повідомляти їм телефонні номери роботодавця, своїх друзів за кордоном, консульства (посольства) України та місця потенційного проживання.
Будьте дуже уважні та обережні! Будь-людина незалежно від майнового стану, статі, рівня освіти чи соціального статусу може стати жертвою торгівлі людьми.

 

Робота з сім’ями у Здолбунівському районі

E-mail Print PDF

В рамках діяльності Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 червня побували на території Дерманської Першої та Дерманської Другої сільських рад.
Спеціалісти Центру Тетяна Стерник, Катерина Тищенко та Ольга Кухарчук відвідали 29 сімей, яким призначено допомогу при народженні та одиноких матерів, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сімей демобілізованих учасників АТО, сімей, в яких виховуються діти під опікою та діти з особливими потребами.

 

Методична допомога Радивилівській ОТГ

E-mail Print PDF

З метою надання методичної допомоги Радивилівській ОТГ щодо створення системи надання соціальних послуг 18 червня прибули директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ананій Бучак та начальник обласної служби у справах дітей Віктор Марчук. Обласні керівники зустрілися з заступником міського голови Олександром Пастухом, директором міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Тетяною Франко та начальником служби у справах дітей Радивилівської РДА Юлею Щепанською. Було обговорено ряд проблемних питань та окреслено шляхи їх вирішення.
«Реформа децентралізації передбачає передачу повноважень на місця, у тому числі, в сфері захисту прав дітей. Тому в ОТГ мають забезпечити послуги, максимально наближені до конкретної дитини, і спрямовані на благополуччя та її безпеку, а також своєчасне втручання у певну ситуацію», - зазначив Віктор Марчук.

 


Page 5 of 134