Home Заходи та події
Заходи та події

Зустріч з письменниками та "День іменинника"

E-mail Print PDF

12.08.2019 р. Сьогоднішній день здолбунівських «романтиків» був наповнений цікавими сюрпризами. Розпочався він веселими заняттями музичної і танцювальної студій. Руханки, розваги, веселі пісні давались дітям легко і в задоволення.
Смачний обід приготували для гарних дітей у кафе «Манго», де на них чекав сюрприз - смачна піца.
Несподіванки лише розпочались. До «романтиків» у гості завітали справжні письменники: Ірина Баковецька-Рачковська, голова Рівненської обласної організації національної спілки письменників України, та Сергій Гридін, автор понад 15 книжок, у тому числі і для дітей. Найбільшим сюрпризом була зустріч з наймолодшою письменницею - Іриною Рачковською, яка познайомила присутніх з власною книжкою «Казки на шафі» та розповіла історію її написання.
«Романтики» із задоволенням підтримали ідею Сергія Гридіна написати власну казку, початок якої запропонувала Іринка «Пропало літо, зникли канікули...» Кожна дитина, по черзі, додовала своє речення, у результаті чого виникла ціла історія з хорошим закінченням. Попри юний вік «романтиків» фантастичне оповідання вийшло цікавим.
Сьогодні був ще й «День іменинника». Дізнавшись про це, кухарі мінімаркету «Центр» приготували усім святковий коровай, який замість квіточок прикрасили цукерки чупа-чупс. Іменинник цього місяця Максим отримав ще й персональний подарунок та слова щирих привітань від друзів.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Наталія Іванова, Тетяна Стерник, Оксана Александрова; волонтери - Ганна Юрчук , Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Тетяни Шалигіної та Валентини Єгорової.

 

Мандрівка "романтиків" в Острог

E-mail Print PDF

09.08.2019р. П'ятий день спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діти провели весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж директор Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в м.Острог.
Радо зустрів гостей Національний університет «Острозька академія». Ольга Шляхова, співробітник музею академії, викладач кафедри культурології та філософії, ознайомила дітей з експозицією історії університету, провела хоробрих «романтиків» підземеллями монахів. У класі гри на роялі для дівчат, діти загадали бажання біля криниці капуцинів.
Після екскурсії, гуляючи у чудовому студентському парку, «романтики» зустріли справжнього Пірата, який залюбки погодився подорожувати разом із дітьми.
Дорогою додому юні мандрівники заїхали у ліс села Верхів Острозького району, де пообідали, грали в ігри, естафети під команди нового друга - Пірата.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Катерина Тищенко, Наталія Іванова; волонтери - Ганна Юрчук та голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.

 

День четвертий

E-mail Print PDF

8.08.2019 р. День четвертий. Здолбунівських «романтиків» не злякав буревій, злива, вітер, адже в дитячій бібліотеці на них чекали друзі та багато сюрпризів. Сьогодні Всесвітній день котів. Цьому був приурочений бібліоквест «Котоманія», цікаво та пізнавально проведений бібліотекарями Наталією Шевчук та Ольгою Літковською. Діти переглянули відеофільм «Цікаві факти з життя котів»; стали учасниками вікторини «Відгадай кота»; грали в гру «Нагодуй кота»; малювали свого пухнастого улюбленця.
Цікаво пройшли заняття студії танцю та музичної студії з руханками, веселими піснями, розвагами.
До юних «романтиків» завітала у гості провідний фахівець Здолбунівської районної філії обласного центру зайнятості Тетяна Козарик, яка провела заняття «Знайомство зі світом професій». Діти дивились мультфільми, складали пазли, відгадували загадки, грали у руханки.
Смачним обідом пригостили дітей у кафе «8 Причал»
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Катерина Тищенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук; волонтери - Ганна Юрчук , Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Любові Ридош та Антоніни Цехместрук.

 

Третій день роботи "Романтика"

E-mail Print PDF

07 серпня 2019 року Здолбунівські «романтики» провели у мандрівці.
Діти ознайомились з інструктажем щодо поведінки під час поїздок і у громадських місцях від директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяни Павлової, зайняли місця в автобусі та вирушили на екскурсію у Рівненський зоопарк загальнодержавного значення.
Юні мандрівники знайомились з мешканцями природи як нашого краю, так і Таємничої Азії, колоритної Латинської Америки, Монгольського степу, Австралії.
Втомлені, але радісні діти повернулись додому із захоплюючими враженнями.
У цей день мамами для юних мандрівників були спеціалісти районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Александрова, Оксана Орещенко, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова і медичний працівник-волонтер Марія Бєлікова.
День пройшов за підтримки приватного підприємця Едуарда Макшака.
***
Щира вдячність директору Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення Олегу Павлюку, який багато років поспіль гостинно приймає на екскурсію дітей табору «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Другий день роботи "Романтика"

E-mail Print PDF

6 серпня другий день. Для Здолбунівських «романтиків» відбулась мандрівка у міський парк, де діти грали в рухливі ігри, естафети, малювали на асфальті своє літо. У цей день в ігровій формі пройшли заняття студії танцю та музичної студії з розвагами, вивченням нових рухів та веселих пісень.
Художниця, психолог, волонтер Яна Уніченко провела заняття з арт-терапії. Діти малювали олівцями та фарбами.
Керівництво ресторану «Зоря» запросило «романтиків» у гості, де вони поласували смачним ситним обідом та морозивом.
Підводячи підсумки дня, дорослі нагадали дітям правила поведінки в громадських місцях, під час екскурсій та поїздок, які чекають учасників табору у наступні дні.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру - Оксана Орещенко, Катерина Тищенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук; волонтери - Ганна Юрчук, керівник студії танцю, та Наталія Лукашук, керівник музичної студії.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Олени Кириєвської (магазин «Хлібороб»), Галини Шевцової та Оксани Солтис-Шолудько (Здолбунівська райспоживспілка).

 


Page 5 of 145