Home Заходи та події
Заходи та події

Третій день роботи "Романтика"

E-mail Print PDF

07 серпня 2019 року Здолбунівські «романтики» провели у мандрівці.
Діти ознайомились з інструктажем щодо поведінки під час поїздок і у громадських місцях від директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяни Павлової, зайняли місця в автобусі та вирушили на екскурсію у Рівненський зоопарк загальнодержавного значення.
Юні мандрівники знайомились з мешканцями природи як нашого краю, так і Таємничої Азії, колоритної Латинської Америки, Монгольського степу, Австралії.
Втомлені, але радісні діти повернулись додому із захоплюючими враженнями.
У цей день мамами для юних мандрівників були спеціалісти районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Александрова, Оксана Орещенко, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова і медичний працівник-волонтер Марія Бєлікова.
День пройшов за підтримки приватного підприємця Едуарда Макшака.
***
Щира вдячність директору Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення Олегу Павлюку, який багато років поспіль гостинно приймає на екскурсію дітей табору «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Другий день роботи "Романтика"

E-mail Print PDF

6 серпня другий день. Для Здолбунівських «романтиків» відбулась мандрівка у міський парк, де діти грали в рухливі ігри, естафети, малювали на асфальті своє літо. У цей день в ігровій формі пройшли заняття студії танцю та музичної студії з розвагами, вивченням нових рухів та веселих пісень.
Художниця, психолог, волонтер Яна Уніченко провела заняття з арт-терапії. Діти малювали олівцями та фарбами.
Керівництво ресторану «Зоря» запросило «романтиків» у гості, де вони поласували смачним ситним обідом та морозивом.
Підводячи підсумки дня, дорослі нагадали дітям правила поведінки в громадських місцях, під час екскурсій та поїздок, які чекають учасників табору у наступні дні.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру - Оксана Орещенко, Катерина Тищенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук; волонтери - Ганна Юрчук, керівник студії танцю, та Наталія Лукашук, керівник музичної студії.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Олени Кириєвської (магазин «Хлібороб»), Галини Шевцової та Оксани Солтис-Шолудько (Здолбунівська райспоживспілка).

 

Розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик»

E-mail Print PDF

5 серпня розпочав свою роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей вразливих категорій сімей.
У святково прикрашеній залі Здолбунівської районної дитячої бібліотеки було весело і гамірно.
Після того, як діти створили іменний зорепад, до них завітала фіксик Сімка. Як і належить Сімці, вона нагадала дітям у ігровій формі правила поведінки, правила гігієни та користування водою, вбиральнею. Розмальовані у казкових героїв, усі дружно танцювали, повторювали рухи; грали у різноманітні ігри та естафети. Учасники табору залишили відбитки рук на майбутній стінівці.
Атмосфера свята продовжилась і під час заняття музичної студії. Юні «романтики» закріпили знайомство у музичній грі «паровозик», танцювали, розучували пісню.
Кухарі Ланч кафе пригостили смачним обідом.
День продовжився у Здолбунівському краєзнавчому музеї. Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію залами та підземеллями будівлі, щоб знати історію теперішню і пам'ятати про минуле, аби не повторювати гірких уроків. Діти слухали історії про те, як експонати потрапили у музей та деякі навіть потримали у руках.
Після проведення підсумків за день, який так швидко пройшов діти пригостились морозивом від Мінімаркету «Центр».
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру _ Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова; волонтери - аніматор Ганна Юрчук, музичний керівник - Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Валентини Єгорової, Андрія Бишука, Ніни Даниленко, Ігоря Новака, Ольги Болотнюк.

Last Updated on Wednesday, 07 August 2019 10:59
 

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

E-mail Print PDF

Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу. На жаль, це явище існує і в Україні.
За даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції, понад 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.
Основними країнами, в яких експлуатують громадян України є Російська Федерація, Україна, Республіка Польща, Республіка Туреччина, ОАЕ тощо.
Протягом 2012- І півріччя 2019 року Міністерством соціальної політики України було встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми 818 громадянам (811 громадянам України і 7 іноземцям).
З 2014 року на Рівненщині 15 осіб отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, з них 3 особи у 2019 році.
У І півріччі 2019 року центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області соціальні послуги з проблем, які пов'язані із торгівлею людьми надавались 11 особам, з них 7 осіб мають статус особи постраждалої від торгівлі людьми. Також, центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводять заходи спрямовані на привернення уваги громадськості, до проблеми торгівлі людьми, розповсюдження важливої інформації на рахунок того, як же вберегти себе, своїх рідних та близьких від таких злочинів.
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми. З цією метою на вокзалі м. Рівне відбулась просвітницька акція, під час якої розміщено арт-інсталяцію «Невидимі», інформаційні плакати, банери. розповсюджувались буклети та листівки, надавались інформаційні консультації. У Кінопалаці «Україна» відбувся безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні». Це історія про безпомічну людину, яка прагне вирватися з полону та тривалий час знаходиться в умовах морального та фізичного гноблення.
Працівники Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та члени громадської організації «Соціальна суспільна ініціатива» долучилися до просвітницькій акції та перегляді фільму.

 

Робота МКП в сільських радах та ОТГ області

E-mail Print PDF

Спеціалізованим формуванням Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом червня-липня 2019 року здійснено виїзди у сільські ради Сарненського, Гощанського, Острозького районів та Козинську, Радивилівську, Демидівську, Олександрійську об'єднані територіальні громади.
Виїзди здійснено з метою надання фахівцям сільських рад, об'єднаних територіальних громад практичної допомоги щодо організації та здійснення соціальної роботи із сім'ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, пошуку наставників та потенційних кандидатів у патронатні вихователі.
В рамках роботи мобільного консультпункту в сільських радах та ОТГ області відвідано 8 ДБСТ та 42 сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час спілкування з членами сімей спеціалісти надавали соціальні та інформаційні послуги, вивчали умови утримання та виховання дітей, проводили профілактичні бесіди з батьками, які ухиляються від виховання дітей та вчиняють насильство, сприяли у налагодженні (відновленні) соціальних зв'язків, поліпшенні психоемоційного стану. Залучені лікарі звертали увагу на шкідливість вживання алкоголю та тютюну, розповідали про переваги здорового способу життя. Представник ДСНС особливу увагу приділяв роз'ясненню дотримання правил безпеки життєдіяльності, у тому числі попередженю пожеж, поводженню дітей на воді тощо. Всього членам сімей було надано 235 консультацій.

Last Updated on Wednesday, 24 July 2019 13:11
 


Page 5 of 144