Home Заходи та події
Заходи та події

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Радивилівському міському, Рівненському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня у Радивилові в малому Будинку культури розгорнулась дивовижна передноворічна феєрія. Дітям пільгових категорій громади було організовано святковий захід «Що приніс нам Святий Миколай». Юні артисти своїми талановитими виступами створили у залі теплу святкову атмосферу, а прикрашена іграшками та вогниками ялинка додала особливого новорічного настрою. Зокрема, перед дітьми виступили, хореографічні колективи «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска), «SOUL ART» (керівник Кароліна Паскаль), вокальні ансамблі міського Будинку школяра (керівник Ірина Чорнобай), читці-декламатори Будинку школяра (керівник Віра Почтарук), вихованці Радивилівської дитячої школи мистецтв. Під завісу концерту у залу увійшов головний персонаж дня - Чудотворець Миколай. Після щедрих привітань він роздав діткам подарунки.

Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» 19 грудня. Свято відбулося в смт. Квасилів в будинку культури. Учасниками були діти вимушених переселенців, діти позбавлені батьківського піклування та діти з функціональними обмеженнями. Всього 250 осіб.
Дітей розважали колективи будинку культури: танцювальний гурток «Весняночка», «Арт Квартал», «Смайл», вокальні ансамблі «Лорелей», «School Stars». Виставу підготував гурток акторської майстерності «Юні театрали» під назвою «Світом Миколай мандрує».

20 грудня в Сарнах проведено свято, участь у якому взяли 30 дітей із сімей вимушених переселенців та дітей із Синдромом Дауна на базі підліткового клубу «Юність» Сарненської міської ради. В рамках заходу діти переглянули театралізоване дійство «Дарунки посланця з небес» та взяли участь у розважально-ігровій програмі. Святий Миколай та його помічники подарували дітям солодощі, цікаві подаруночки та неймовірно багато позитивних емоцій.

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Острозькому міському, Млинівському та Острозькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

На благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» Острозький міський та Острозький районний центри СССДМ запросили дітей, батьки яких брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Свято відбулось у дитячій школі мистецтв. До вітального слова були запрошені очільники міста та району. Дітлахи переглянули театралізоване дійство, концертну програму. Святий Миколай та Ангелята подарували дітлахам солодощі та цікаві подаруночки. З позитивними емоціями, щасливими враженнями дітвора поверталася додому.

19 грудня на центральній площі Млинова засяяла головна ялинка Млинівської громади. На святкову програму підготовлену працівниками Млинівського центру дозвілля з допомогою вихованців Млинівського будинку творчості школярів та учнів Млинівської ЗОШ №1 були запрошені діти пільгових категорій (діти з сімей вимушених переселенців; діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з функціональними обмеженнями), які проживають на території Млинівської селищної ради. 30 дітей вищевказаних категорій отримали подарунки від святого Миколая.

За дитячу чесність та доброту Чудотворець подарував всім діткам дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Зарічненському районних та Вараському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

18 грудня працівники Гощанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Гощанського районного об'єднання культури та дозвілля допомогли відчути святковий настрій дітям пільгових категорій: дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з функціональними обмеженнями та дітям учасників антитерористичної операції. Юних глядачів вітали казкові герої та аматорські дитячі колективи району. Малята отримали хороший настрій та незабутні враження від перегляду святкової програми, під час якої вони водили хороводи, співали пісеньки та розповідали вірші, за що отримували призи.
Казкова атмосфера була підкріплена щирістю та ласкою Святого Миколая, який привітав дітей солодкими подарунками.

Зарічненським районним центром соціальних служб для cім'ї, дітей та молоді під час благодійної акції "Що приніс нам святий Миколай" було охоплено 142 дитини пільгових категорій. Для дітей з особливими потребами, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах було проведено ігри, конкурси. Діти водили хороводи, співали пісеньки та розповідали вірші.


19 грудня в Палаці культури ВП РАЕС Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді влаштував зустріч зі Святим Миколаєм дітям-переселенцям, дітям із сімей загиблих в АТО та під час виконання службових обов'язків, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, а також дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Програма свята, організованого працівниками Палацу культури ВП РАЕС, стала цікавим і веселим дозвіллям для дітей. І, звичайно, діти отримали подарунки від Святого Миколая.


Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Костопільському, Здолбунівському та Дубенському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

17 грудня Костопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано та проведено благодійне свято «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей пільгових категорій та переможців районного конкурсу творчих робіт «Як живемо і вчимося - наші мрії». В святі взяли участь 30 дітей, зокрема переможці конкурсу «Диво Святого Миколая» були нагороджені грамотами та подяками заступником голови Костопільської райдержадміністрації Оксаною Кіптель та директором Костопільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Аллою Ковальчук.
Дійство проходило в антикафе «Патмос», розважальну програму з іграми та конкурсами для дітей проводили аніматори Клоунеса та Фіксик.

17,18 грудня Святий Миколай завітав у Здолбунівський районний будинок культури, де на нього чекали багато дітлахів. Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запросив їх на свято «Що приніс нам Святий Миколай».
У чарівно прикрашеній залі діти подивились виставу «Снігова королева». Діти весело, приємно, корисно провели час, грали в ігри з казковими героями, танцювали, були учасниками рухавок, малювали замок Снігової королеви.
Святий Миколай вислухав кожну дитину, яка старанно підготувалась до свята: вивчила віршик чи пісеньку. На завершення - фотографування на згадку про чудове проведення часу у колі друзів

У Дубенському районі також 18 грудня проведено благодійну акцію «Що приніс нам святий Миколай». Учасниками святкового дійства стали 504 дитини пільгових категорій (діти -сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти із сімей вимушених переселенців, діти учасників АТО/ООС). Запрошені мали змогу поласувати солодощами, мандаринами, цукерками, бутербродами з солодкого столу, сфотографуватися біля передноворічної фотозони та переглянути концерт. Протягом усього дійства дітей розважали аніматори.
Всі діти отримали подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».

 

Cемінар з питань здійснення соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, послуг та розвитку соціальної послуги сімейної медіації

E-mail Print PDF

Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою підвищення професійної компетентності фахівців об'єднаних територіальних громад і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 12 грудня 2019 року проведено семінар з питань здійснення соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, послуг та розвитку соціальної послуги сімейної медіації.

У проведенні семінару взяли участь: директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ананій Бучак, головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації Наталія Халабова,  начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Наталія Мартинюк, провідний фахівець із соціальної роботи Валентина Коротюк та голова громадської організації «Центр медіації та діалогу» Тетяна Водоп'ян.

Заходом охоплено 19 представників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, об'єднаних територіальних громад, яким вручено сертифікати громадської організації «Центр медіації та діалогу».


 


Page 5 of 148