Home Заходи та події
Заходи та події

Дистанційне навчання

E-mail Print PDF

11-12 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб проведено 4-5 день дистанційного навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк провели з учасниками бесіду на тему: «Підтримка зв'язків прийомної дитини, дитини-вихованця з рідними: важливість для дитини, проблеми та шляхи вирішення». Олена Козачук, кандидат психологічних наук, провела лекцію на тему: «Стилі батьківського виховання і деструктивні емоції, які руйнують контакт з дитиною».Анна Романик, практичний психолог, психотерапевт, провела лекцію на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею».

 

Продовження дистанційного навчання

E-mail Print PDF

10 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб проведено 3 день дистанційного навчання для 24 прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк провели з учасниками бесіду на тему: «Прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу у соціумі». Андрій Романик, практичний психолог громадської організації «Клуб свідомого батьківства «Мозаїка», провів лекцію на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею. Залежність від гаджетів - причини формування та шляхи подолання».

 

Другий день навчання

E-mail Print PDF

05 лютого 2021 року проведено 2 день дистанційного навчання для 24 прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Наталія Мартинюк та Валентина Коротюк, працівники Рівненського обласного центру соціальних служб, провели з учасниками бесіду щодо формування життєвої компетентності та підготовки до самостійного життя прийомних дітей та дітей-вихованців. Владислав Папуша, кандидат психологічних наук, провів лекцію на тему «Кібербулінг та кібергрумінг - як користуватися інтернетом безпечно», надав відповіді на запитання учасників навчання.

 

Перший день дистанційного навчання

E-mail Print PDF

04 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб розпочато дистанційне навчання для 24 прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Майя Грищук, кандидат психологічних наук, психотерапевт, провела лекцію на тему «Сім'я як система взаємодії. Методи сімейного виховання, формування сімейних традицій та цінностей. Конструктивна взаємодія між біологічними і прийомними дітьми, дітьми-вихованцями», надала відповіді на запитання учасників навчання.

Last Updated on Friday, 05 February 2021 12:33
 

Прес-конференція на тему: «Сімейний патронат - інноваційна послуга, яку запроваджують громади для підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини»

E-mail Print PDF

04 лютого 2021 року працівник Рівненського обласного центру соціальних служб взяв участь у прес-конференції на тему: «Сімейний патронат - інноваційна послуга, яку запроваджують громади для підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини». Захід був проведений у конференц-залі ТОВ «Редакція газети «Сім днів» за участю ЗМІ. Учасниками заходу були представники Рівненського обласного та міського центрів соціальних служб, служби у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненського обласного центру громадського здоров'я.

 


Page 6 of 154