Home Заходи та події
Заходи та події

Робота мобільного консультпункту в оздоровчих закладах області

E-mail Print PDF

В рамках роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в червні-липні 2019 року здійснено 7 виїздів в 4 оздоровчих заклади області.
З дітьми, що відпочивають в оздоровчих закладах проведено 25 інформаційно-просвітницьких заходів, метою яких було підвищення рівня обізнаності дітей та молоді про їх права та обов'язки, формування в них правової свідомості, попередження домашнього насильства та торгівлі людьми, роз'яснення правил безпеки життєдіяльності. Охоплено 645 осіб.
Під час проведення заходів розповсюджено буклети з питань профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, попередження насильства та інформаційні буклети з питань діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області.
До проведення заходів залучались спеціалісти Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, лікарі відділення «Клініка, дружня до молоді», представники громадських організацій «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», «Соціальна суспільна ініціатива», центру громадського здоров'я.

 

Проведено семінар щодо роботи з сім’ями, які перебувають в СЖО

E-mail Print PDF

20 червня 2019 року Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Соціальна суспільна ініціатива» було організовано та проведено семінар з питань організації та обліку соціальної роботи з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, для 19 фахівців пілотних ОТГ Рівненської області.
Під час семінару директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ананій Бучак, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Наталія Мартинюк, провідний юрисконсульт Сергій Панасюк та фахівець із соціальної роботи Ірина Пилипюк в тренінгових заняттях висвітлили нормативно-правові основи здійснення та обліку соціальної роботи з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, практичного впровадження форм обліку, акцентували увагу на шляхах вирішення проблемних питань.
У семінарі взяли участь начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Марчук та начальник управління соціальних виплат та пільг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Роза Слободенюк, які виступили з лекціями на теми: «Взаємодія фахівців із соціальної роботи та служб у справах дітей у наданні соціальних послуг сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах» та «Сучасні аспекти призначення державних соціальних допомог сім'ям з дітьми». В ході обговорення фахівці із соціальної роботи отримати відповіді щодо вирішення проблем, які виникають у щоденній роботі із різними категоріями сімей.
Завершилося навчання засіданням круглого столу за участі представників комунальних закладів «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради та «Рівненський центр соціально-психологічної допомоги» Рівненської обласної ради, на якому обговорено питання надання послуг вразливим категоріям населення та умови їх перебування у закладах.

 

Я дихаю вільно

E-mail Print PDF

Уже понад 10 років Березнівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить акцію в рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням. Сьогодні вона проводиться під гаслом «Я дихаю вільно». Акція направлена на пропаганду здорового способу життя, адже натепер Україна, як ніколи, потребує здорових юнаків та дівчат - здорове покоління. Однією із шкідливих звичок є тютюнопаління, яке руйнує не тільки здоров'я людини, але й відчутно спустошує гаманець. І першочерговим завданням Центру було привернути увагу саме до цієї проблеми, оскільки головною проблемою є вироблення власного відповідального ставлення до свого здоров'я та впливу шкідливих звичок, зокрема, паління.
Пересічним громадянам організатори акції роздавали листівки та підготували стенд з інформаційними матеріалами, які містили відповідну тематику.

 

Last Updated on Monday, 03 June 2019 11:01
 

Діяльність МКП в ОТГ

E-mail Print PDF


З метою надання методичної допомоги щодо організації та здійснення соціальної роботи із сім'ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, пошуку наставників та потенційних кандидатів у патронатні вихователі спеціалізованим формуванням Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом січня-травня 2019 року здійснено виїзди у Пісківську, Старосільську, Острожецьку, Привільненську, Клеванську об'єднані територіальні громади.

 

Робота МКП у травні 2019 року

E-mail Print PDF

З метою проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, спеціалізованим формуванням «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у травні 2019 року здійснено виїзди у 9 сільських населених пунктів області. Проведено 18 групових заходів, всього роботою охоплено 592 особи, надано 91 індивідуальну послугу.
Для учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців інтернатного закладу, сільської молоді проведено відеолекторії та бесіди з питань негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на організм дитини, попередження ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового способу життя, дотримання правил безпеки життєдіяльності, ознайомлено з правами та обов'язками дітей.
З метою надання соціальних послуг, вивчення умов утримання та виховання дітей, проведення профілактичних бесід з батьками, які ухиляються від виховання дітей та вчиняють насильство, роз'яснення щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності відвідано 26 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Розповсюджено буклети профілактичного спрямування.
До роботи залучено спеціалістів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, відділення надання медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді», представників громадських організацій.

 


Page 6 of 144