Home Заходи та події
Заходи та події

Робота з сім’ями у Дубенському районі

E-mail Print PDF

Фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 4 червня спільно з фахівцями обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Тараканівської об'єднаної територіальної громади. Відвідано 7 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, та 4 молоді особи, які мають умовну судимість без позбавлення волі. Фахівцями проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, також проведено бесіди з двома особами, які є учасниками корекційно-тренінгової програми для осіб, що вчиняють насильство в сім'ї та не відвідують її.
З метою перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, які сім'я отримує для забезпечення батьками належних умов для повноцінного життя та виховання дітей, їх безпечного і комфортного проживання, відвідано 5 сімей з дітьми, що проживають на території Тараканівської об'єднаної територіальної громади.

 

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

E-mail Print PDF

З нагоди відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей в Корецькому районі проведено ряд заходів.
В цей день всі діти, мали можливість безкоштовно відвідати Корецький історичний музей та інтернет-центр у Корецькій центральній районній бібліотеці.
Також дітлахи мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях та розвагах біля ДЮСШ «Я - майбутній чемпіон».
Організовано пакети із гостинцями для дітлахів, які в цей час перебували у дитячому відділенні Корецької ЦРЛ, цього дня у лікарні знаходилося 11 дітей.
Провідним фахівцем із соціальної роботи Корецького РЦ СССДМ спільно із інспектором Корецького районного сектору з питань пробації організовано екскурсію в Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир для осіб молодіжного віку, які схильні до правопорушень.
Проведено виставку домашніх улюбленців "Вусо-Лапо-Хвіст". Всі учасники отримали цікаві подарунки.
З метою патріотичного виховання дітей, розвідбатальйоном оперативного командування ,,Захід,, проведено виставку військової техніки, навчальної зброї та боєприпасів.
Для 30 дітей із сімей учасників АТО та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, організовано безкоштовне відвідування атракціонів.
Працівниками центральної районної дитячої бібліотеки організовано літературно-розважальне свято «Нехай щирий сміх дитячий на Україні лунає» для дітей 3-4 класів з особливими потребами та дітей-сиріт, з театралізованою виставою та казковими персонажами. Діти взяли участь у різноманітних конкурсах, розвагах. В кінці програми для дітей роздано подарунки. Всього охоплено 20 дітей.
На центральній площі міста відбулася театралізована-концертна програма за участю талановитих дітей під назвою «Мир на планеті-щастя всім дітям!» за участю талановитих дітей, яка розпочалась з вітальних слів керівництва району та міста.
В рамках святкової програми залучено дітей з навчальних закладів міста та районного будинку школяра. Своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Усі учасники свята мали змогу помилуватися виставкою творчих робіт вихованців Будинку школярів, проведено різноманітні ігри та розваги: містечко ,,Малятко", містечко ,,Талантів", «Ігрове містечко», «Спортивне» містечко, містечко спритних та кмітливих, розважально-пізнавальна акція РВ МНС «Врятувати, запобігти, допомогти», проведено акцію «Щаслива програмка». Не обійшлося свято без традиційного конкурсу «Малюнок на асфальті» під назвою - «З Україною в серці». Переможці та учасники конкурсів отримали цінні подарунки та заохочувальні призи. Діти бавились на батутах, каруселях та грали в ігри. Охоплено більше 700 дітей.
Відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту РДА організовано змагання серед школярів міста «Велодром» - змагання з їзди на велосипедах.
Організовано екскурсію до Святих джерел с. Липки (для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах)
Завдяки спонсору, приватному підприємцю І.Бецан дітям під час свята роздано 900 порцій морозива.
Також висловлюємо щиру подяку всім спонсорам, які долучилися до організації у святі, без Вас це свято не було б таке веселе та яскраве!!!!, а саме: Ничипорчуку Сергію, ПП Поліщук Олександрі, ПП Савчуку Валентину, Броневицькому Олександру, ПП Цибанюку Костянтину, ПП Данишу Василю, ТОВ ,,Лідер продукт"- Поліщуку Олександру, ФОП Галушку Василю, ПП Данилюку Володимиру, ПП Бецан Іванні та начальнику Корецької експлуатаційної дільниці Рівненського МУВП Самойдюку Миколі.

 

Свято "Щасливе дитинство" у Здолбунові

E-mail Print PDF

Сьогодні у Здолбунівському міському парку особливо гамірно: діти зібрались на свято «Щасливе дитинство». Серед запрошених хлопчики і дівчатка учасників АТО; дітки з особливими потребами; із багатодітних сімей; тих, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Зі святом присутніх привітав заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, письменник Сергій Гридін.
Цього року після тренінгу знайомства учасників було розділено на дві вікові групи: від 2,5 до 7 років та трохи старші гості.
Надія Білоус, фахівець служби зайнятості, провела пізнавальну профорієнтаційну вікторину «Яка це професія?», яка передбачала відгадування загадок, кросвордів та інших вправ про назви професій. Між проводилися веселі хвилинки-веселинки та рухливі ігри.
Менші діти малювали на асфальті на тему «Моя мрія». Їм допомагали батьки, бабусі, знайомі, які від цього також отримали задоволення.
Діти усі отримали багато позитивних емоцій, розширили коло своїх друзів, а також солодкі подарунки від депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка та мінімаркету «Центр» (ПП Валентина Єгорова) .
Захід провели: директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці із соціальної роботи Тетяна Стерник та Оксана Орещенко; допомагали волонтери - Вікторія Кублік та Михайло Семенюк.

 

Цікава подорож

E-mail Print PDF
30 травня Вараським міським центром для сім'ї, дітей та молоді було організовано екскурсію для дітей соціально вразливих верств населення.
Першим пунктом подорожі стало урочище Лопатень, де розташовані Музей партизанської слави та Музей лісу, площа якого сягає майже 12 гектарів. За словами музейника, у часи Другої світової війни на цій ділянці лісу розташовувалися партизанські загони. Діти мали змогу оглянути відновлені землянки, партизанський колодязь та партизанську піч, у якій варили їжу. Дівчат особливо зацікавила хата лісника, в якій відтворений давній побут, а хлопці захоплено розглядали музей, де виставлені речі партизанів: засоби зв'язку, зброю, одяг, документи, фотографії.
Також учні мали можливість не лише отримати цікаву інформацію про місцевий ліс, його флору та фауну, а й побачити всю велич лісу на власні очі, прогулявшись екологічною стежкою та поснідавши на спеціально обладнаному куточку для відпочинку.
Далі екскурсія продовжилась у замку Любарта - символі міста Луцьк.
Діти подивились панораму міста в висоти В'їзної вежі, куди вони піднялися разом з екскурсоводом, який розповів історію замку та її господарів. Екскурсанти оглянули давні дзвони, відвідали Музей друкарства та зброї.
Завершилась екскурсія оглядом будинку Миколи Голованя. Це не просто житловий будинок, а справжній витвір мистецтва, створений місцевим скульптором самотужки. Подвір'я, стіни, дах будинку прикрашають кам'яні скульптури різних стилів. Загалом тут понад 500 скульптур.

Додому повернулися втомлені, але задоволені побаченим.

 

Акція "Подаруй собі чисті легені" у м.Березне

E-mail Print PDF

Уже понад 10 років Березнівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить акцію в рамках Всесвітнього Дня боротьби з тютюнопалінням. Сьогодні вона проводиться під гаслом «Подаруй собі чисті легені». Акція направлена на пропаганду здорового способу життя, адже зараз Україна, як ніколи, потребує здорових юнаків та дівчат - здорове покоління. Однією із шкідливих звичок є тютюнопаління, яке руйнує не тільки здоров'я людини, але й відчутно спустошує гаманець. І першочерговим завданням Центру було привернути увагу саме до цієї проблеми, адже головною проблемою є вироблення власного відповідального ставлення до свого здоров'я та впливу шкідливих звичок, зокрема, паління.
Пересічним громадянам організатори акції роздавали листівки та піготували стенд з інформаційними матеріалами, які містили відповідну тематику.

Last Updated on Friday, 01 June 2018 10:47
 


Page 6 of 134