Home Заходи та події
Заходи та події

День пам’яті та примирення у Здолбунові

E-mail Print PDF

Колектив Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був учасником заходів, приурочених Дню пам'яті та примирення.
Заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін, директор РЦСССДМ Тетяна Павлова, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Косменюк, головний спеціаліст Здолбунівського РТЦК та СП Тетяна Пінчук, начальник архівного відділу райдержадміністрації Ольга Климкович разом із МАМАМИ загиблих учасників АТО вшанували пам'ять Героїв та поклали кошики живих квітів на могили Павла Петренко, Василя Жука, Олексія Сапожнікова, Андрія Ярошенко, Віктора Микитюка.
Пам'ять Героїв, які поховані у селищі Мізоч - Тараса Якимчука та Сергія Шолудька, селах Глинськ - Руслана Палічука та Юрія Дацюка, Богдашів - Романа Віднічука, Дермань - Андрія Бріка, Уїздці - Олександра Шолудька, вшанували представники органів влади на місцях.

Last Updated on Friday, 10 May 2019 11:09
 

Проведено новорічне свято

E-mail Print PDF

26 та 28 грудня 2018 року у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі було проведено новорічні свята для 620 дітей, батьки яких приймали участь в АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей, батьки яких проходять військову службу в операції Об'єднаних сил, дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.
Діток з Новорічними та різдвяними святами привітали голова Рівненської обласної адміністрації Олексій Муляренко та його заступник Світлана Богатирчук-Кривко.
Всі учасники заходів отримали солодкі подарунки та взяли участь у святковому дійстві за участю Святого Миколая та переглянули новорічну виставу, підготовлену творчим колективом обласного академічного українського музично-драматичного театру.

 

Підсумки обласної благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
У грудні 2018 року Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ГО «Соціальна суспільна ініціатива» та райміськцентри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай».
Участь в акції взяли 3240 дітей-сиріт та дітей з особливими потребами, дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків та дітей з сімей вимушених переселенців. Cвяткові дійства пройшли в усіх районах та містах області. Інформація про заходи міститься нижче на сторінці.
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги. Всього залучено спонсорських коштів та продукції власного виробництва на суму 41700 грн.
Фінансову підтримку для проведення благодійної акції надали:

ТОВ ВТП «Агропереробка» - генеральний директор Рудомська Ольга Юхимівна, продукція власного виробництва,

ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;

ТОВ «Екобрук» - директор Шнайдер Борис Юхимович;

ПрАТ «Агроресурс» - генеральний директор Редько Володимир Миколайович;

ФОП Міхненко Олександр Миколайович;

Медичний центр "АНІКО", Шумлянська Наталія Георгіївна;

ФОП Марчук Стефан Вікторович;

ПФ «Ю.Р.І» - генеральний директор Романенко Юрій Іванович;

ПрАТ «Рівнетурист» - голова правління Логацький Анатолій Микитович;

ТДВ «Поліссяхліб» - директор Коробка Олександр Федорович;

ФОП Полив'яна Вікторія Вікторівна ;

Коровайний дім «Март» - директор Мартинюк Тетяна Степанівна - продукція власного виробництва

ТОВ «Водограй» - директор - Рибачок Леонід Ростиславович, продукція власного виробництва.

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до доброї справи.
Хай щедрий Святий Миколай принесе щастя, радість, мир та злагоду у Ваші домівки!

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Рокитнівському районних та Рівненському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня до дня Святого Миколая у районному Будинку культури Володимирецьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано святкову виставу «Різдвяна історія» та розважальні конкурси. Участь взяли 190 дітей, а саме 1 дитина, батько якої помер у військовій частині під час проведення АТО, 164 дитини учасників АТО, 15 дітей з сімей вимушених переселенців та 10 дітей, що виховуються в прийомних сім'ях.


Рокитнівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 27 грудня в залі Рокитнівської райдержадміністрації проведено благодійну акцію до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, дітей учасників АТО. Діти взяли участь в новорічній програмі та виступали з новорічними віршами.


До дітей з сімей, що перебувають на обліку Рівненського міського центру центру для сім'і, дітей та мододі, теж завітав Святий Миколай. Рівненський театр ляльок подарував дітям цікаву забаву. Діти отримали масу позитиву та неймовірних вражень.

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Дубровицькому та Корецькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Довгоочікувану зимову казку влаштували 20 грудня працівники Гощанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Гощанського районного об'єднання культури та дозвілля для дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей учасників антитерористичної операції.
Для гостей традиційно організовано цікаву розважальну програму за участю казкових героїв, аматорських дитячих колективів району. В ході заходу діти отримали масу позитивних емоцій та хорошого настрою, ніхто не стояв осторонь: водили хороводи, розповідали вірші та співали пісеньки, за що отримували заохочуючі призи та пакунки солодощів від Святого Миколая та його помічників. Всього солодкі новорічні подарунки отримали 402 дитини.

Дубровицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на акцію „Що приніс нам Святий Миколай" запросив дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з вадами здоров'я, дитину, батько якої загинув під час проведення АТО. Для дітей організовано святкову програму, конкурси, ігри та інші розваги.


В Корецькому районі з нагоди відзначення Дня Святого Миколая проведено ряд заходів.
Для 25-ти лежачих дітей з вадами здоров'я, які не можуть самостійно пересуватись, придбано та роздано пледи та новорічні подарунки.
200 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали новорічні подарунки від Корецького РЦ СССДМ.
На базі Корецька ЗОШ №3 м. Корець за участю вихованців Корецької дитячої школи мистецтв та районного будинку школяра відбувся дитячий концерт. В рамках святкової програми своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Загалом охоплено 200 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, фото додаються.

Всі діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненським обласним, районними центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевими спонсорами.

 


Page 7 of 144