Home Заходи та події
Заходи та події

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Дубенському, Здолбунівському та Березнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

До дня Святого Миколая Дубенським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію для 112 дітей пільгових категорій, що проживають на території району. Зокрема для дітей з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування .
Усі учасники акції мали змогу переглянути святкове дійство, під час якого завітав головний герой - Святий Миколай та пригоститися теплим чаєм із солодощами. Святий Миколай обговорював з дітлахами як потрібно поводитися хорошим діткам, щоб отримати під подушку подарунок, а не різочку. Супроводжували його світлокрилі янголята, які допомагали дітям визначити в чому полягає дитяча слухняність.

18 грудня Святий Миколай завітав у Здолбунівський районний будинок культури, де на нього чекали багато дітлахів, які зібрались на свято.
У гарно прикрашеній залі дітей зустрічали, розважали, грали в ігри весела Україночка, Ангел, Мишка, Святий Миколай.
Юні учасники свята радо розповідали віршики, адже до цієї зустрічі готувалися ретельно і були слухняними.

19 грудня Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей, батьки яких брали або беруть участь у проведенні операції Об'єднаних Сил на сході України, та дітей із вимушено переселених сімей за сприяння і допомоги райдержадміністрації та районної ради організовано та проведено свято. Учасниками стали 433 дитини . Свято відбулося у районному будинку культури. Вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості провели для учасників свята театралізоване дійство з іграми, конкурсами, призами та подарунками.

За дитячу чесність та доброту Чудотворець подарував всім діткам дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Last Updated on Thursday, 20 December 2018 12:59
 

Святий Миколай завітав у Здолбунів

E-mail Print PDF

Святий Миколай уже впевнено крокує Україною. Вчора він завітав у Храм Успіння Пресвятої Богородиці до дітей вразливих категорій сімей. Батюшки церкви Дмитро та Ігор провели коротку службу за здоров'я дітей, їх батьків, благополуччя та мир, а юні прихожани зі свічками у руках їх уважно слухали, бо не стільки розуміли, як відчували важливість того, що відбувається.
Після служби Святий Миколай вислухав кожну дитину і щедро обдарував подарунками.
Зустрічатись з дітьми в Храмі - одна з гарних традицій, які вже багато років здійснюються завдяки співпраці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та прихожанами Храму Успіння Пресвятої Богородиці.
На святі з дітьми були директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова та провідний фахівець із соціальної роботи Оксана Орещенко.
Велика вдячність усім причетним до організації гарного свята, у тому числі служителям Храму, прихожанам Анатолію, Людмилі, Слободянюк Іванні, родині Довгалів.

Last Updated on Monday, 17 December 2018 15:21
 

Робоча нарада у Дубенському районі

E-mail Print PDF

13 грудня 2018 року на базі Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено робочу нараду з спеціалістами Дубенського міськрайонного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Рівненській області щодо новацій в сучасному законодавстві щодо захисту прав громадян.
Під час зустрічі учасниками наради були обговоренні новації в законодавстві щодо підвищення правової свідомості українців та інформування громадян про механізми захисту їхніх прав у повсякденному житті. У ході роботи позначені наміри щодо подальшої співпраці з вирішення проблемних питань та підвищення інформаційно-просвітницької обізнаності громадян з метою реалізації їх прав та законних інтересів.

Last Updated on Monday, 17 December 2018 15:07
 

У Здолбунові відбувся семінар «Жінка на ринку праці»

E-mail Print PDF

13 грудня 2018 року на базі Здолбунівського філіалу Рівненського обласного центру зайнятості пройшов семінар «Жінка на ринку праці».
В заході взяли участь представники Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Здолбунівського бюро правової допомоги та Здолбунівського районного центру для сім'ї, дітей та молоді, які ознайомили учасниць про послуги, які надають їхні установи.
На семінарі висвітлювалось питання про причини, наслідки та застереження при здійсненні трудової міграції населенням. Учасниці переглянули корисні слайдові та відеоматеріали, отримали інформаційні буклети «Небезпеку видно не одразу».
Безробітним жінкам надано індивідуальні консультації.
Заходом охоплено 21 особу, які стоять на обліку в Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

 

Щорічна акція «16 днів проти насильства»

E-mail Print PDF

Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада - 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Особлива увага під час проведення акції приділяється питанням домашнього насилля, а саме формуванню нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Насилля не завжди можна побачити, результати насилля у родині не бачать зовсім, адже вони приховані від інших під страхом або почуттям сорому. Будь-яке насильство є порушенням прав індивідуума, яке вимагає належної реакції із сторони суспільства та держави. Та не слід відсторонювати насильство між дітьми, проблема якого, на жаль, сьогодні стає для України все більш актуальною. Це пов'язано, зокрема, із вразливістю дитячої та підліткової психіки та впливом насильства на подальше життя дітей, які стали його жертвою або є агресорами. Наявність та зростання випадків насильства серед дітей є індикатором багатьох суспільних проблем, отже, ця проблема стосується кожного. Звідси найперше правило - не закривати очі на насильство серед дітей, не вдавати, що це існує десь далеко, не замовчувати відомих випадків та докладати всіх зусиль, щоб допомогти обом сторонам конфлікту та попередити повторення насильства. Саме тому для ознайомлення учнів із поняттям «насильство», системою державного захисту від насильства та з метою запобігання виникненню насильства в сім'ї, школі, серед однолітків фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено інформаційно- профілактичні заняття "Мовчати не треба» для учнів Квітневської ЗОШ І-ІІІ ст., Мильчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Рачинського ліцею та студентів Мирогощанського аграрного коледжу. Протягом занять школярі та студенти мали змогу розглянути ситуації із скоєнням насилля в шкільному середовищі та скласти пам'ятку «Причини та наслідки насильницьких дій ». Одним із завдань для молоді було створити асоціативний кущ до терміну «насилля». Тлумачень було багато, проте всі вони характеризували «насилля» як щось негативне, жорстоке, те що порушує права та свободу особистості. У ході обговорення різних життєвих ситуацій школярі дійшли висновку, що насилля не є вирішенням конфліктів, а тільки породжує нову агресію. Основним правилом уникнення жорстокості по відношенню один до одного є толерантне ставлення та повага до кожного як до неповторної особистості.

Last Updated on Wednesday, 12 December 2018 16:35
 


Page 7 of 143