Home Заходи та події
Заходи та події

Акція "Хода за свободу" у Березнівському районі

E-mail Print PDF

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня працівники Березнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли участь у вуличній акції «Хода за свободу». Основна мета акції - це роз'яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію. Це мовчазна і мирна хода, яку організовують в світі вже п'ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. В Україні в 2018 до цієї акції долучаються усі міста країни. Вулична акція була мовчазною, кожен учасник на свій одяг прикріпив наліпку «Протидій торгівлі людьми».

 

Проведено семінар щодо популяризації послуги патронату, пошуку, відбору та підготовки патронатних вихователів

E-mail Print PDF
В рамках реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, з метою популяризації послуги патронату, пошуку, відбору та підготовки патронатних вихователів, Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» спільно з Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 18 жовтня проведено семінар для директорів, фахівців центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та начальників, спеціалістів служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення Заходом охоплено більше 40 осіб.
У проведенні семінару взяли участь Лариса Стрига, менеджер проектів Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»; Ананій Бучак, директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації; Людмила Рибчук, керівник Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє»; Тетяна Макітрук, провідний фахівець із соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 

Акція "Хода за свободу"

E-mail Print PDF

18 жовтня 2018 року фахівці Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучилися до проведення акції «Хода за свободу».
«Хода за свободу» - це глобальна акція, яка проводиться по всьому світу з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми уже п'ятий рік поспіль.
Головна мета акції - показати суспільству, що в сучасному світі й досі існує торгівля людьми!

 

Прес-конференція про запровадження нової соціальної послуги - патронату над дитиною

E-mail Print PDF

На базі Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшла прес-конференція про запровадження на території Рівненської області нової соціальної послуги - патронату над дитиною.
Спікери заходу:
директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Ананій Бучак;
начальник Служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації - Віктор Марчук;
тренер за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі та керівник Рівненського обласного фонду "Наше майбутнє" - Людмила Рибчук;
менеджер та спеціаліст з комунікацій проекту "Сімейний патронат" міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині Лариса Стрига та Катерина Снісаренко.
Патронат над дитиною є розробкою міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині", підтримана державою та вже успішно запроваджена у громадах 13-ти регіонів України.
Послуга патронату над дитиною передбачає опіку, виховання та реабілітацію дитини у сім'ї патронатного вихователя у період подолання її батьками або ж особами, які їх заміщають, складних життєвих обставин. Унікальність патронату полягає у тому, що він не лише забезпечує потреби дитини, сім'я якої потрапила у складні життєві обставини, але й надає підтримку самій сім'ї з метою посилення її потенціалу до належного виховання дитини. У результаті дитина не потрапляє до інтернатного закладу, уникає травматичного досвіду, має можливість спілкуватися з батьками.
На заході були присутні 10 представників місцевих засобів масової інформації.

Last Updated on Wednesday, 17 October 2018 14:05
 

Семінар «Запобігання торгівлі людьми» у Здолбунові

E-mail Print PDF

12 жовтня До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який започаткований Європейським Парламентом 18 жовтня 2007 року, на базі Здолбунівської філії Рівненського обласного центру зайнятості пройшов семінар «Запобігання торгівлі людьми».
До семінару долучилися представники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Під час виступу висвітлювалися питання існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, особливо у трудову . Запрошені переглянули профілактичний фільм «Життя на продаж». На завершення семінару присутніх запросили долучитися до вуличної акції «Хода за свободу», яка відбудеться 18 жовтня 2018 року.
Безробітним надано індивідуальні консультації, роздано запрошення з інформацією про проведення акції.
Заходом охоплено 20 осіб, які стоять на обліку в Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Last Updated on Wednesday, 17 October 2018 14:04
 


Page 7 of 139