Home Заходи та події
Заходи та події

Участь делегації дітей із Костопільщини на святі День дитини у м. Здолбунові

E-mail Print PDF

27 травня на запрошення Товариства польської культури Здолбунівщини Костопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано поїздку делегації у складі 25 осіб (діти учасників АТО, діти із внутрішньо переміщених сімей, діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом) в м. Здолбунів на обласне благодійне свято День дитини.
Свято відбувалася під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща. Мета заходу - знайомство підростаючого покоління з європейськими культурними цінностями.
Спочатку учасники заходу відвідали службу Божу у костелі, де їм побажали Господнього благословення, миру, благополуччя та радості. На урочистій частині з нагоди відкриття свята з найкращими побажаннями перед дітьми виступили Генеральний Консул Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку та голова Товариства польської культури Здолбунівщини.
Прямо на галявині поряд з костелом відбулися цікаві майстер-класи з розмальовування футболок, плетіння вінків та оберегів, гончарного ремесла, фейс- та бодіарту, для дітвори були організовані безкоштовні атракціони (батути, катання на трициклах).
Для всіх учасників свята прихожани костелу влаштували частування національними польськими стравами. Тут були і канапки, і ковбаски, приготовані на грилі, і варена картопля з тушкованою по-польськи капустою, різноманітні солодощі та полуниці.
На святі були присутні діти з різних районів Рівненщини і кожна делегація мала змогу показати свої таланти на сцені під час концертної програми. Наші діти виступали з піснями та цирковими номерами від будинку школярів та юнацтва.
Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Костопільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Дичко привітала всіх присутніх з цим чудовим святом, вручила подяки Генеральному Консулу та Товариству польської культури і висловила сподівання, що така тривала дружба, яка продовжується між центром та громадською організацією буде продовжуватись і надалі.
Уже ввечері діти їхали додому з персональними цінними подарунками, веселі та щасливі.

 

День Героїв

E-mail Print PDF

День Героїв - це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків - борців за волю України та є символом незборимості Української Нації.
23 травня Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у кабінеті директора установи провів зустріч МАМ загиблих Героїв війни. Жінок привітали: Василь Тимощук, помічник депутата Верховної Ради України; Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської райдержадміністрації; Олег Дацюк, голова Здолбунівької районної ради; Сергій Гридін, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації; Тетяна Павлова, директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Зустріч була щирою і зворушливою.

Last Updated on Tuesday, 29 May 2018 15:40
 

Відзначення Міжнародного Дня захисту дітей у Дубенському районі

E-mail Print PDF

19 травня Дубенським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприянням районної державної адміністрації проведено заходи з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей. На свято було запрошено 439 дітей пільгових категорій.
В рамках проведення святкової програми діти із сімей демобілізованих учасників АТО та діти військовослужбовців призваних під час мобілізації на особливий період отримали подарунки, які надав Міжнародний благодійний фонд «Можливості» , а сім'ї опікунів та піклувальників - продуктові пакети.
До організації заходів долучилися районний будинок культури, ЄХБ «Віфанія» та Євангельська церква «Примирення» з м. Рівне.

 

Тренінг «Формула щасливих стосунків. Молодь обирає конструктивний конфлікт»

E-mail Print PDF


17 травня провідним психологом Вараського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Іриною Бабецькою було проведено тренінг до Дня сім'ї «Формула щасливих стосунків. Молодь обирає конструктивний конфлікт». У тренінгу взяли участь вихованці підліткового клубу за місцем проживання «Жар-птиця».
Мета тренінгу - інформування про специфіку чоловічого та жіночого сприйняття явища конфлікту і відповідну поведінку у ньому. Учасників ознайомили з актуальністю та важливістю конструктивного розв'язання міжособистісних та внутрішньоособистісних конфліктів; проаналізували ефектні прийоми, форми, моделі спілкування в конфлікті; обмінялися досвідом і знаннями з вирішення конфліктних ситуацій.

 

 

У Вараші у Міжнародний День сім'ї відбулось свято для дітей

E-mail Print PDF


15 травня до Міжнародного Дня сім'ї в центрі дозвілля Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влаштував свято для дітей-переселенців, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей із числа вихованців підліткових клубів та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Програма свята, організованого працівниками ВМЦСССДМ, стала пізнавальним, цікавим і веселим дозвіллям для дітей. В концертній програмі виступили вихованці вокального, літературно-драматичного та хореографічного гуртків підліткового клубу «Обрій».
Наприкінці заходу всім дітям були роздані солодкі подарункові набори. Тож задоволена дітвора повернулась в свої сім'ї із привітаннями для всіх членів родини.

Last Updated on Monday, 21 May 2018 11:16
 


Page 7 of 134