Home Заходи та події
Заходи та події

Акція "Першокласник" у Здолбунові

E-mail Print PDF

7 жовтня традиційно восени Здолбунівський районний центр cоціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у рамках акції «Першокласник» організував поїздку в Рівненський академічний обласний театр ляльок.
Першокласники вразливих категорій (сироти, з інвалідністю, учасників АТО, з багатодітних сімей, вимушених переселенців) у цей день були справжніми мандрівниками: без батьків, бабусь їздили в місто Рівне. У ляльковому театрі діти переглянули та взяли участь у виставі «Гусеня». Разом з казковими героями дітлахи гралися у рухливі ігри, вчили та співали пісень, були у ролі артистів.
Втомлені, але радісні мандрівники повернулись додому із захоплюючими враженнями, де на них уже чекали рідні.
Про їхній святковий настрій подбали Ольга Кухарчук та Тетяна Стерник, провідні фахівці із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Проведенню свята сприяло керівництво Рівненського академічного обласного театру ляльок.

 

Попередження насильства та булінгу в школі

E-mail Print PDF

З метою формування знань про гендерну політику, стереотипи та їх вплив на становище в суспільстві, а також з метою попередження насильства в школі, зокрема, булінгу 4 жовтня 2018 року для учнів Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцями Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено профілактичні заняття «Ми всі різні, але рівні» та «Попередження насильства та булінгу в школі». Під час заняття школярі розкрили основний зміст терміну «насильство», його основні види, розглянули ситуації булінгу в школі та шукали варіанти підтримки тим, хто від нього потерпає. Також встановили чітку межу між термінами «стать» і «гендер», визначили основні гендерні стереотипи в сучасному суспільстві.
Наприкінці заняття учні отримали тематичні буклети та пам'ятки.

 

Інформаційні заходи щодо прав і обов’язків

E-mail Print PDF

1 жовтня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із спеціалістом Дубенського бюро правової допомоги від Рівненського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, фахівцями Мобільної бригади соціально - психологічної допомоги, з начальником відділу активної підтримки безробітних Дубенського міськрайонного центру зайнятості,  спеціалістами Дубенського міськрайонного відділу з питань пробації на базі відділу проведено  інформаційно-просвітницькі заходи для молодих осіб звільнених від відбування покарання з випробувальним іспитом на теми: «Права та обов'язки засуджених», «Профорієнтаційний захід» мета яких - підвищити рівень обізнаності учасників про людські права та обов'язки, виховувати правову свідомість, розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті; проведення самовизначення професійно спрямування та анкетування на готовність до вибору професії.

По завершенню занять учасники отримали тематичні буклети.


Last Updated on Wednesday, 03 October 2018 09:10
 

Робота з сім’ями у Дубенському районі

E-mail Print PDF

Фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  26 вересня здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Мирогощанської ОТГ.  Відвідано 5 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків.

З метою перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, які сім'я отримує для забезпечення батьками належних умов для повноцінного життя та виховання дітей, їх безпечного і комфортного проживання, відвідано 5 сімей з дітьми, що проживають на території Мирогощанської ОТГ.

 


 

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

E-mail Print PDF

30 липня 2018 року до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у Рівному на майдані Незалежності відбулася загальнонаціональна інформаційна кампанія у форматі квесту «Лабіринт можливостей». Захід направлений на підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства.
Жителі та гості міста, отримували запитання і, залежно від відповідей, рухались у відповідному напрямку лабіринтом. А на фініші їм детально розповідали про правила безпечних подорожей.
В акції активну участь взяли працівники Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та члени громадської організації «Соціальна суспільна ініціатива».
Проблема торгівлі людьми залишається актуальною у всьому світі. У світі жертвами примусової праці є 21 мільйон осіб. Чоловіки, жінки й діти потрапляють до рук торговців людьми і вдома, і за кордоном. Усі країни світу страждають від торгівлі людьми, а близько третини всіх жертв торгівлі людьми - діти.
Загалом, прибуток від торгівлі людьми становить 150 мільярдів доларів на рік. Статистика свідчить, що торгівля людьми серед злочинних бізнесів знаходилась на третьому місці після торгівлі зброєю і торгівлі наркотиками.
За даними Міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року понад 160 000 громадян України стали жертвами торгівлі людьми.
В Україні у 2017 році виявлено 346 фактів торгівлі людьми та встановлено 367 постраждалих від неї.
9 мешканців Рівненської області отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Але, на жаль, ці 9 осіб - це тільки верхівка айсбергу. Це те, що знаходиться зверху та видиме нам. Більша частина постраждалих від торгівлі людьми не ідентифікована і не виявлена. А тому робота центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді направлена на привернення уваги громадськості, до проблеми торгівлі людьми, а також розповсюдження важливої інформації на рахунок того, як же вберегти себе, своїх рідних та близьких від таких злочинів.
Тільки завдяки обізнаності та інформуванню громадян ми можемо підвищити ступінь безпеки в усьому світі.

Last Updated on Tuesday, 31 July 2018 11:26
 


Page 8 of 139