Home Заходи та події
Заходи та події

Підсумки обласної благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
У грудні 2018 року Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ГО «Соціальна суспільна ініціатива» та райміськцентри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай».
Участь в акції взяли 3240 дітей-сиріт та дітей з особливими потребами, дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків та дітей з сімей вимушених переселенців. Cвяткові дійства пройшли в усіх районах та містах області. Інформація про заходи міститься нижче на сторінці.
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги. Всього залучено спонсорських коштів та продукції власного виробництва на суму 41700 грн.
Фінансову підтримку для проведення благодійної акції надали:

ТОВ ВТП «Агропереробка» - генеральний директор Рудомська Ольга Юхимівна, продукція власного виробництва,

ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;

ТОВ «Екобрук» - директор Шнайдер Борис Юхимович;

ПрАТ «Агроресурс» - генеральний директор Редько Володимир Миколайович;

ФОП Міхненко Олександр Миколайович;

Медичний центр "АНІКО", Шумлянська Наталія Георгіївна;

ФОП Марчук Стефан Вікторович;

ПФ «Ю.Р.І» - генеральний директор Романенко Юрій Іванович;

ПрАТ «Рівнетурист» - голова правління Логацький Анатолій Микитович;

ТДВ «Поліссяхліб» - директор Коробка Олександр Федорович;

ФОП Полив'яна Вікторія Вікторівна ;

Коровайний дім «Март» - директор Мартинюк Тетяна Степанівна - продукція власного виробництва

ТОВ «Водограй» - директор - Рибачок Леонід Ростиславович, продукція власного виробництва.

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до доброї справи.
Хай щедрий Святий Миколай принесе щастя, радість, мир та злагоду у Ваші домівки!

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Рокитнівському районних та Рівненському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня до дня Святого Миколая у районному Будинку культури Володимирецьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано святкову виставу «Різдвяна історія» та розважальні конкурси. Участь взяли 190 дітей, а саме 1 дитина, батько якої помер у військовій частині під час проведення АТО, 164 дитини учасників АТО, 15 дітей з сімей вимушених переселенців та 10 дітей, що виховуються в прийомних сім'ях.


Рокитнівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 27 грудня в залі Рокитнівської райдержадміністрації проведено благодійну акцію до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, дітей учасників АТО. Діти взяли участь в новорічній програмі та виступали з новорічними віршами.


До дітей з сімей, що перебувають на обліку Рівненського міського центру центру для сім'і, дітей та мододі, теж завітав Святий Миколай. Рівненський театр ляльок подарував дітям цікаву забаву. Діти отримали масу позитиву та неймовірних вражень.

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Дубровицькому та Корецькому районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Довгоочікувану зимову казку влаштували 20 грудня працівники Гощанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Гощанського районного об'єднання культури та дозвілля для дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей учасників антитерористичної операції.
Для гостей традиційно організовано цікаву розважальну програму за участю казкових героїв, аматорських дитячих колективів району. В ході заходу діти отримали масу позитивних емоцій та хорошого настрою, ніхто не стояв осторонь: водили хороводи, розповідали вірші та співали пісеньки, за що отримували заохочуючі призи та пакунки солодощів від Святого Миколая та його помічників. Всього солодкі новорічні подарунки отримали 402 дитини.

Дубровицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на акцію „Що приніс нам Святий Миколай" запросив дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з вадами здоров'я, дитину, батько якої загинув під час проведення АТО. Для дітей організовано святкову програму, конкурси, ігри та інші розваги.


В Корецькому районі з нагоди відзначення Дня Святого Миколая проведено ряд заходів.
Для 25-ти лежачих дітей з вадами здоров'я, які не можуть самостійно пересуватись, придбано та роздано пледи та новорічні подарунки.
200 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали новорічні подарунки від Корецького РЦ СССДМ.
На базі Корецька ЗОШ №3 м. Корець за участю вихованців Корецької дитячої школи мистецтв та районного будинку школяра відбувся дитячий концерт. В рамках святкової програми своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Загалом охоплено 200 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, фото додаються.

Всі діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненським обласним, районними центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевими спонсорами.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Зарічненському, Костопільському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Зарічненським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено свято «Що нам приніс святий Миколай» для дітей з особливими потребами та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах,. Учасники програми брали участь у різних конкурсах «Мумія», «Цукерок у муці», «Кульки», «Рубашка з гудзиками» та інші. Протягом усього заходу хлопчики та дівчатка показували свою ерудованість, спритність та кмітливість.


20 грудня Костопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай?» для дітей учасників антитерористичної операції, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей та молоді з вадами здоров'я, переможців районного конкурсу творчих робіт «Як живемо і вчимося - наші мрії» на кращий виріб «Новорічний чобіток». Заходом охоплено 40 дітей вищезгаданих категорій. Діти мали змогу переглянути захопливі виступи вихованців будинку школярів та юнацтва, побували на прем'єрі мультфільму в Кіно-Доміно «Грінч» та отримали подарунки і солодощі.

21 грудня в м.Сарни на базі міського будинку культури «Сузір'я» для дітей із сімей вимушених переселенців та дітей з синдромом Дауна вихованці підліткового клубу "Юність" показали театралізоване дійство "Загублений лист". Це світ дитячої мрії та казки, світ, у якому панує добро, любов та милосердя!

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Рівненському районному та Радивилівському, Дубенському міських центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 грудня в смт. Квасилів в будинку культури провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай». Захід організували для дітей, батьки яких загинули чи брали або беруть участь в АТО (ООС), для дітей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з функціональними обмеженнями.
Гостей розважали колективи будинку культури: танцювальний гурток «Весняночка», Арт-Квартал, «Смайл», вокальний ансамбль Лорелей. Виставу готував гурток акторської майстерності «Юні театрали» під назвою «Світом Миколай мандрує».


Радивилівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 грудня проведено благодійну акцію для 137 дітей пільгових категорій, що проживають на території Радивилівської ОТГ. Зокрема для дітей з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України, дітей, батьки яких брали участь антитерористичної опрерації, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами.
У цей день за старанність у навчанні та слухняну поведінку на діточок чекали приємні несподіванки. Найперше - цікавий та видовищний концерт, що його підготували юні аматори сцени. Зимову феєрію продовжила зустріч із Чудотворцем, який у сяйві діточок-зірочок поважно зійшов на сцену, аби побажати усім присутнім у залі Господньої благодаті сімейного затишку, і, звісно ж, віри у диво. А насамкінець заходу Святий Миколай розв'язав свою щедру торбину.. З подарунками, усміхнені, сповнені гарного настрою діти залюбки зупинялися біля гарно оздобленого куточка зробити фото на пам'ять про один із своїх найкращих днів у році.

Дубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 17,19 та 20 грудня 2018 року в залі Будинку дітей та молоді було організовано святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, яких виховує один батько, дітей із сімей, батьки яких брали, беруть участь, загинули під час проведення АТО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та дітей із сімей вимушених переселенців, організації їх дозвілля, розвитку творчих здібностей та з нагоди дня Святого Миколая.
Розпочалося свято з привітань колективу дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко». Щирий дитячий спів не залишив жодного байдужого в залі, ніхто не скупився на оплески для виконавців. Святковий настрій подарував ансамбль «Душа» коледжу культури і мистецтв РДГУ, який підтримує духовні традиції пісенної культури нашого народу. У їхньому виконанні звучали колядки, щедрівки та віншування. До музичних вітань долучився Ілля Гавриленко, який кожного року під час святкової програми дарує масу позитиву своїм співом.
А яке ж дійство без казки та пригод. На святкову програму завітала гостя Христинка-червона хустинка зі своїми друзями: веселими клоунами «Бімом» та «Бомом», метеликом, їжачком-хитручком, жабкою-скрекотушкою, сірим вовком, бабусею-Марусею, полісменами та добрим лікарем Айболитом. Вистава, яку підготували для малечі студенти коледжу РДГУ, викликала справжній шквал емоцій та щирих посмішок на обличчях присутніх. Підхопили естафету волонтери центу, студенти коледжу РДГУ та коледжу культури і мистецтв РДГУ, продемонструвавши справжнє театралізоване дійство з добрими та справедливими Ангелами, непосидючими та вередливими Антипками, добрим Домовичком та головним героєм - Святим Миколаєм. Герої свята всіляко намагалися прищепити дітям іскорку добра за допомогою цікавих загадок та ігор. Не скупилися на подарунки для Миколая Чудотворця і запрошені дітлахи, вони підготували невеличкі віршики, за що отримали слова похвали від Миколая. Свято відвідали 780 дітей.

Всі діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненським обласним, районним, міськими центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевими спонсорами.

 


Page 8 of 145