Home Заходи та події
Заходи та події

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Зарічненському, Костопільському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Зарічненським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено свято «Що нам приніс святий Миколай» для дітей з особливими потребами та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах,. Учасники програми брали участь у різних конкурсах «Мумія», «Цукерок у муці», «Кульки», «Рубашка з гудзиками» та інші. Протягом усього заходу хлопчики та дівчатка показували свою ерудованість, спритність та кмітливість.


20 грудня Костопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай?» для дітей учасників антитерористичної операції, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей та молоді з вадами здоров'я, переможців районного конкурсу творчих робіт «Як живемо і вчимося - наші мрії» на кращий виріб «Новорічний чобіток». Заходом охоплено 40 дітей вищезгаданих категорій. Діти мали змогу переглянути захопливі виступи вихованців будинку школярів та юнацтва, побували на прем'єрі мультфільму в Кіно-Доміно «Грінч» та отримали подарунки і солодощі.

21 грудня в м.Сарни на базі міського будинку культури «Сузір'я» для дітей із сімей вимушених переселенців та дітей з синдромом Дауна вихованці підліткового клубу "Юність" показали театралізоване дійство "Загублений лист". Це світ дитячої мрії та казки, світ, у якому панує добро, любов та милосердя!

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Рівненському районному та Радивилівському, Дубенському міських центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 грудня в смт. Квасилів в будинку культури провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай». Захід організували для дітей, батьки яких загинули чи брали або беруть участь в АТО (ООС), для дітей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з функціональними обмеженнями.
Гостей розважали колективи будинку культури: танцювальний гурток «Весняночка», Арт-Квартал, «Смайл», вокальний ансамбль Лорелей. Виставу готував гурток акторської майстерності «Юні театрали» під назвою «Світом Миколай мандрує».


Радивилівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 грудня проведено благодійну акцію для 137 дітей пільгових категорій, що проживають на території Радивилівської ОТГ. Зокрема для дітей з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України, дітей, батьки яких брали участь антитерористичної опрерації, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами.
У цей день за старанність у навчанні та слухняну поведінку на діточок чекали приємні несподіванки. Найперше - цікавий та видовищний концерт, що його підготували юні аматори сцени. Зимову феєрію продовжила зустріч із Чудотворцем, який у сяйві діточок-зірочок поважно зійшов на сцену, аби побажати усім присутнім у залі Господньої благодаті сімейного затишку, і, звісно ж, віри у диво. А насамкінець заходу Святий Миколай розв'язав свою щедру торбину.. З подарунками, усміхнені, сповнені гарного настрою діти залюбки зупинялися біля гарно оздобленого куточка зробити фото на пам'ять про один із своїх найкращих днів у році.

Дубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 17,19 та 20 грудня 2018 року в залі Будинку дітей та молоді було організовано святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, яких виховує один батько, дітей із сімей, батьки яких брали, беруть участь, загинули під час проведення АТО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та дітей із сімей вимушених переселенців, організації їх дозвілля, розвитку творчих здібностей та з нагоди дня Святого Миколая.
Розпочалося свято з привітань колективу дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко». Щирий дитячий спів не залишив жодного байдужого в залі, ніхто не скупився на оплески для виконавців. Святковий настрій подарував ансамбль «Душа» коледжу культури і мистецтв РДГУ, який підтримує духовні традиції пісенної культури нашого народу. У їхньому виконанні звучали колядки, щедрівки та віншування. До музичних вітань долучився Ілля Гавриленко, який кожного року під час святкової програми дарує масу позитиву своїм співом.
А яке ж дійство без казки та пригод. На святкову програму завітала гостя Христинка-червона хустинка зі своїми друзями: веселими клоунами «Бімом» та «Бомом», метеликом, їжачком-хитручком, жабкою-скрекотушкою, сірим вовком, бабусею-Марусею, полісменами та добрим лікарем Айболитом. Вистава, яку підготували для малечі студенти коледжу РДГУ, викликала справжній шквал емоцій та щирих посмішок на обличчях присутніх. Підхопили естафету волонтери центу, студенти коледжу РДГУ та коледжу культури і мистецтв РДГУ, продемонструвавши справжнє театралізоване дійство з добрими та справедливими Ангелами, непосидючими та вередливими Антипками, добрим Домовичком та головним героєм - Святим Миколаєм. Герої свята всіляко намагалися прищепити дітям іскорку добра за допомогою цікавих загадок та ігор. Не скупилися на подарунки для Миколая Чудотворця і запрошені дітлахи, вони підготували невеличкі віршики, за що отримали слова похвали від Миколая. Свято відвідали 780 дітей.

Всі діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненським обласним, районним, міськими центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевими спонсорами.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Млинівському, Острозькому районних та Вараському, Острозькому міських центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня у КЗ «Млинівський центр дозвілля» для дітей проведено театралізоване дійство „Свято Миколая", яке подарували актори Майстерні свята „Цукерочка" м.Луцьк . Залучено 400 учасників заходу, в т.ч. діти пільгових категорій.

В м.Вараш в Палаці культури ВП РАЕС Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді влаштував зустріч зі Святим Миколаєм дітям-переселенцям, дітям із сімей загиблих в АТО та під час виконання службових обов'язків, а також дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей із числа вихованців підліткових клубів. Програма свята, організованого працівниками Палацу культури ВП РАЕС, стала цікавим і веселим дозвіллям для дітей.

Острозький міський та районний центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щороку проводять благодійну акцію «Що приніс нам святий Миколай» для дітей-сиріт, дітей з вадами здоров'я, дітей з багатодітних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків. У цьому році 19 грудня на благодійну акцію з міста було запрошено 66 дітей та з району 50 дітей, батьки яких брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції та дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Свято відбулось у залі засідань Острозької РДА. Дітлахи подивилися театралізоване дійство, концертну програму.


Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Дубенському, Здолбунівському та Березнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

До дня Святого Миколая Дубенським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію для 112 дітей пільгових категорій, що проживають на території району. Зокрема для дітей з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування .
Усі учасники акції мали змогу переглянути святкове дійство, під час якого завітав головний герой - Святий Миколай та пригоститися теплим чаєм із солодощами. Святий Миколай обговорював з дітлахами як потрібно поводитися хорошим діткам, щоб отримати під подушку подарунок, а не різочку. Супроводжували його світлокрилі янголята, які допомагали дітям визначити в чому полягає дитяча слухняність.

18 грудня Святий Миколай завітав у Здолбунівський районний будинок культури, де на нього чекали багато дітлахів, які зібрались на свято.
У гарно прикрашеній залі дітей зустрічали, розважали, грали в ігри весела Україночка, Ангел, Мишка, Святий Миколай.
Юні учасники свята радо розповідали віршики, адже до цієї зустрічі готувалися ретельно і були слухняними.

19 грудня Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей, батьки яких брали або беруть участь у проведенні операції Об'єднаних Сил на сході України, та дітей із вимушено переселених сімей за сприяння і допомоги райдержадміністрації та районної ради організовано та проведено свято. Учасниками стали 433 дитини . Свято відбулося у районному будинку культури. Вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості провели для учасників свята театралізоване дійство з іграми, конкурсами, призами та подарунками.

За дитячу чесність та доброту Чудотворець подарував всім діткам дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

Last Updated on Thursday, 20 December 2018 12:59
 

Святий Миколай завітав у Здолбунів

E-mail Print PDF

Святий Миколай уже впевнено крокує Україною. Вчора він завітав у Храм Успіння Пресвятої Богородиці до дітей вразливих категорій сімей. Батюшки церкви Дмитро та Ігор провели коротку службу за здоров'я дітей, їх батьків, благополуччя та мир, а юні прихожани зі свічками у руках їх уважно слухали, бо не стільки розуміли, як відчували важливість того, що відбувається.
Після служби Святий Миколай вислухав кожну дитину і щедро обдарував подарунками.
Зустрічатись з дітьми в Храмі - одна з гарних традицій, які вже багато років здійснюються завдяки співпраці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та прихожанами Храму Успіння Пресвятої Богородиці.
На святі з дітьми були директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова та провідний фахівець із соціальної роботи Оксана Орещенко.
Велика вдячність усім причетним до організації гарного свята, у тому числі служителям Храму, прихожанам Анатолію, Людмилі, Слободянюк Іванні, родині Довгалів.

Last Updated on Monday, 17 December 2018 15:21
 


Page 8 of 144