Home Заходи та події
Заходи та події

Мандрівка "романтиків" в Острог

E-mail Print PDF

09.08.2019р. П'ятий день спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діти провели весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж директор Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в м.Острог.
Радо зустрів гостей Національний університет «Острозька академія». Ольга Шляхова, співробітник музею академії, викладач кафедри культурології та філософії, ознайомила дітей з експозицією історії університету, провела хоробрих «романтиків» підземеллями монахів. У класі гри на роялі для дівчат, діти загадали бажання біля криниці капуцинів.
Після екскурсії, гуляючи у чудовому студентському парку, «романтики» зустріли справжнього Пірата, який залюбки погодився подорожувати разом із дітьми.
Дорогою додому юні мандрівники заїхали у ліс села Верхів Острозького району, де пообідали, грали в ігри, естафети під команди нового друга - Пірата.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Катерина Тищенко, Наталія Іванова; волонтери - Ганна Юрчук та голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.

 

День четвертий

E-mail Print PDF

8.08.2019 р. День четвертий. Здолбунівських «романтиків» не злякав буревій, злива, вітер, адже в дитячій бібліотеці на них чекали друзі та багато сюрпризів. Сьогодні Всесвітній день котів. Цьому був приурочений бібліоквест «Котоманія», цікаво та пізнавально проведений бібліотекарями Наталією Шевчук та Ольгою Літковською. Діти переглянули відеофільм «Цікаві факти з життя котів»; стали учасниками вікторини «Відгадай кота»; грали в гру «Нагодуй кота»; малювали свого пухнастого улюбленця.
Цікаво пройшли заняття студії танцю та музичної студії з руханками, веселими піснями, розвагами.
До юних «романтиків» завітала у гості провідний фахівець Здолбунівської районної філії обласного центру зайнятості Тетяна Козарик, яка провела заняття «Знайомство зі світом професій». Діти дивились мультфільми, складали пазли, відгадували загадки, грали у руханки.
Смачним обідом пригостили дітей у кафе «8 Причал»
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Катерина Тищенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук; волонтери - Ганна Юрчук , Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Любові Ридош та Антоніни Цехместрук.

 

Третій день роботи "Романтика"

E-mail Print PDF

07 серпня 2019 року Здолбунівські «романтики» провели у мандрівці.
Діти ознайомились з інструктажем щодо поведінки під час поїздок і у громадських місцях від директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяни Павлової, зайняли місця в автобусі та вирушили на екскурсію у Рівненський зоопарк загальнодержавного значення.
Юні мандрівники знайомились з мешканцями природи як нашого краю, так і Таємничої Азії, колоритної Латинської Америки, Монгольського степу, Австралії.
Втомлені, але радісні діти повернулись додому із захоплюючими враженнями.
У цей день мамами для юних мандрівників були спеціалісти районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Александрова, Оксана Орещенко, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова і медичний працівник-волонтер Марія Бєлікова.
День пройшов за підтримки приватного підприємця Едуарда Макшака.
***
Щира вдячність директору Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення Олегу Павлюку, який багато років поспіль гостинно приймає на екскурсію дітей табору «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Другий день роботи "Романтика"

E-mail Print PDF

6 серпня другий день. Для Здолбунівських «романтиків» відбулась мандрівка у міський парк, де діти грали в рухливі ігри, естафети, малювали на асфальті своє літо. У цей день в ігровій формі пройшли заняття студії танцю та музичної студії з розвагами, вивченням нових рухів та веселих пісень.
Художниця, психолог, волонтер Яна Уніченко провела заняття з арт-терапії. Діти малювали олівцями та фарбами.
Керівництво ресторану «Зоря» запросило «романтиків» у гості, де вони поласували смачним ситним обідом та морозивом.
Підводячи підсумки дня, дорослі нагадали дітям правила поведінки в громадських місцях, під час екскурсій та поїздок, які чекають учасників табору у наступні дні.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру - Оксана Орещенко, Катерина Тищенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук; волонтери - Ганна Юрчук, керівник студії танцю, та Наталія Лукашук, керівник музичної студії.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Олени Кириєвської (магазин «Хлібороб»), Галини Шевцової та Оксани Солтис-Шолудько (Здолбунівська райспоживспілка).

 

Розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик»

E-mail Print PDF

5 серпня розпочав свою роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей вразливих категорій сімей.
У святково прикрашеній залі Здолбунівської районної дитячої бібліотеки було весело і гамірно.
Після того, як діти створили іменний зорепад, до них завітала фіксик Сімка. Як і належить Сімці, вона нагадала дітям у ігровій формі правила поведінки, правила гігієни та користування водою, вбиральнею. Розмальовані у казкових героїв, усі дружно танцювали, повторювали рухи; грали у різноманітні ігри та естафети. Учасники табору залишили відбитки рук на майбутній стінівці.
Атмосфера свята продовжилась і під час заняття музичної студії. Юні «романтики» закріпили знайомство у музичній грі «паровозик», танцювали, розучували пісню.
Кухарі Ланч кафе пригостили смачним обідом.
День продовжився у Здолбунівському краєзнавчому музеї. Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію залами та підземеллями будівлі, щоб знати історію теперішню і пам'ятати про минуле, аби не повторювати гірких уроків. Діти слухали історії про те, як експонати потрапили у музей та деякі навіть потримали у руках.
Після проведення підсумків за день, який так швидко пройшов діти пригостились морозивом від Мінімаркету «Центр».
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру _ Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова; волонтери - аніматор Ганна Юрчук, музичний керівник - Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Валентини Єгорової, Андрія Бишука, Ніни Даниленко, Ігоря Новака, Ольги Болотнюк.

Last Updated on Wednesday, 07 August 2019 10:59
 


Page 8 of 148