Home Заходи та події
Заходи та події

Соціальна підтримка сімей,які перебувають в складних життєвих обставинах

E-mail Print PDF

Працівниками Радивилівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді центру проведено профілактичну роботу на території Радивилівської ОТГ. В ході роботи відвідано 11 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Надано їм соціальні послуги відповідного профілактичного змісту.Проведено роз'яснювальну роботу щодо ведення здорового способу життя, взаєморозуміння між членами родини, виховання та навчання дітей. Також здійснено перевірку цільового використання коштів отриманих при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів не виявлено.

 

 

Last Updated on Monday, 12 October 2020 14:45
 

У грудні проведено щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
У грудні 2019 року Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ГО «Соціальна суспільна ініціатива», райміськцентри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та центри об'єднаних територіальних громад провели щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» для 4189 дітей пільгових категорій.
Cвяткові дійства пройшли в усіх районах та містах області.
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги для 183 дітей із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції; 80 дітей із сімей вимушених переселенців, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв'язку з виїздом із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО/ООС; 6 дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків; 189 дітей з особливими потребами, 142 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Для формування подарунків залучено 21300 грн спонсорських коштів та продукцію власного виробництва.

Спонсорську допомогу коштами для проведення благодійної акції надали:
ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;
ТОВ «Екобрук» - директор Шнайдер Борис Юхимович;
ПрАТ «Агроресурс» -генеральний директор Редько Володимир Миколайович;
ПрАТ «Рівнетурист» - голова правління Логацький Анатолій Микитович;
ПФ «Ю.Р.І.»- генеральний директор Романенко Юрій Іванович;
ПП «Фабрика кондитерських прикрас» - директор Царук Людмила Іванівна;
ТДВ «Поліссяхліб» - директор Коробка Олександр Федорович;
ПП «Техпрофіль» - директор Романчук Микола Миколайович;
ФОП Яцюк Микола Вікторович;
ПП «Сяйво-В» - директор Шумляковський Валентин Йосипович.

Спонсорську допомогу продукцією власного виробництва для проведення благодійної акції надали:
ТОВ ВТП «Агропереробка» - генеральний директор Рудомська Ольга Юхимівна;
ТОВ «Водограй» - директор Рибачок Леонід Ростиславович;
ТОВ фірма «Оттімо»- директор Мазурець Олександр Вікторович;
ТзОВ «Хлібодар» (Рум'янець) - директор Загривий Микола Миколайович;
ФОП Міхненко Олександр Миколайович.

Щиро дякуємо Вам за те, що допомогли дітям відчути чарівність свята, яке запалило в їхніх оченятах неприховану радість. Нехай щедрий святий Миколай обдарує Вас і Ваші родини щастям, радістю і здоров'ям!

 

Last Updated on Thursday, 26 December 2019 16:55
 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Березнівському, Дубровицькому та Рокитнівському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

На благодійну акцію «Що  приніс нам Святий Миколай» Березнівський районний центр СССДМ запросив  дітей з інвалідністю (525 дітей) та дітей із сімей вимушених переселенців (30 дітей). Свято відбулось у районному будинку культури. До вітального слова були запрошені очільники району.  Дітлахи переглянули театралізоване дійство, концертну програму. З позитивними емоціями та враженнями дітвора поверталася додому.

Рокитнівський районний центр СССДМ організував у приміщені Рокитнівської районної ради  свято для дітей-інвалідів та дітей-сиріт. У святі взяли участь 28 дітей з особливими потребами та 2 дитини-сироти. Учасники свята  підготували вірші та пісні, а щоб цікавішим був захід  центр СССДМ підготував цікаві розповіді про традиції святкування дня Святого Миколая, діти водили хороводи, тримаючи у руках листи до Миколая.

Дубровицьким РЦСССДМ в центрі позашкільної освіти для 30 дітей пільгових категорій проведено святкове дійство з іграми та конкурсами. Дітей привітали керівники району. Казкові персонажі залучили діток до ігрової програми.

Всі дітки-учасники отримали подарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.


 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому, Корецькому районних та Дубенському міському центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня у Володимирецькому районному будинку культури відбулося святкове дійство для дітей пільгових категорій, а саме: дітей демобілізованих учасників АТО,  внутрішньо переміщених та дітей, що виховуються в прийомних сім'ях. Для них був організований новорічний концерт «Мрії збуваються», конкурси та хороводи, по завершенню діти отримали подарунки.

В м. Корець з нагоди відзначення Дня Святого Миколая 19 грудня на базі Корецької ЗШ №3 за участю вихованців Корецької дитячої школи мистецтв та районного будинку школяра відбувся дитячий концерт. Своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Загалом охоплено 200 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

17, 18, 20  грудня в залі Будинку дітей та молоді  Дубенським міським центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді було організовано святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай».  Учасниками були діти вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО,  діти - сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування,  діти з інвалідністю, діти із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції. Святкова програма розпочалася з «Різдвяної колядки», яку виконав Ілля Гавриленко. Також, лунали піснеспіви у виконанні ансамблю коледжу культури та мистецтв РДГУ (керівник Валерій Рендак). А яке ж дійство - без казки та пригод.  Підхопили естафету волонтери центу, студенти коледжу РДГУ. Вони продемонструвавши справжнє театралізоване дійство з добрими та справедливими Ангелами, непосидючими та вередливими Антипками, добрим Чарівником, Зірочками, Сніжинками, Хуртелицею та головним героєм - Святим Миколаєм. Герої свята всіляко намагалися прищепити дітям іскорку добра за допомогою цікавих загадок та ігор. Організатори дійства докладали всіх зусиль, щоб  це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло справжнє диво. Кількість присутніх на святі - 935 дітей.

Всі діти-учасники  отримали подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».


 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Радивилівському міському, Рівненському та Сарненському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

19 грудня у Радивилові в малому Будинку культури розгорнулась дивовижна передноворічна феєрія. Дітям пільгових категорій громади було організовано святковий захід «Що приніс нам Святий Миколай». Юні артисти своїми талановитими виступами створили у залі теплу святкову атмосферу, а прикрашена іграшками та вогниками ялинка додала особливого новорічного настрою. Зокрема, перед дітьми виступили, хореографічні колективи «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска), «SOUL ART» (керівник Кароліна Паскаль), вокальні ансамблі міського Будинку школяра (керівник Ірина Чорнобай), читці-декламатори Будинку школяра (керівник Віра Почтарук), вихованці Радивилівської дитячої школи мистецтв. Під завісу концерту у залу увійшов головний персонаж дня - Чудотворець Миколай. Після щедрих привітань він роздав діткам подарунки.

Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» 19 грудня. Свято відбулося в смт. Квасилів в будинку культури. Учасниками були діти вимушених переселенців, діти позбавлені батьківського піклування та діти з функціональними обмеженнями. Всього 250 осіб.
Дітей розважали колективи будинку культури: танцювальний гурток «Весняночка», «Арт Квартал», «Смайл», вокальні ансамблі «Лорелей», «School Stars». Виставу підготував гурток акторської майстерності «Юні театрали» під назвою «Світом Миколай мандрує».

20 грудня в Сарнах проведено свято, участь у якому взяли 30 дітей із сімей вимушених переселенців та дітей із Синдромом Дауна на базі підліткового клубу «Юність» Сарненської міської ради. В рамках заходу діти переглянули театралізоване дійство «Дарунки посланця з небес» та взяли участь у розважально-ігровій програмі. Святий Миколай та його помічники подарували дітям солодощі, цікаві подаруночки та неймовірно багато позитивних емоцій.

Всі дітки отримали дарунки від ГО «Соціальна суспільна ініціатива», Рівненського обласного, районних, міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та місцевих спонсорів.

 

 


Page 9 of 153