Home Заходи та події
Заходи та події

Навчання для кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу

E-mail Print PDF

У листопаді Рівненським обласним центром соціальних служб проведено 4-х денне навчання для кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу.

Last Updated on Thursday, 26 November 2020 15:24
 

Благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF

Рівненський обласний центр соціальних служб та громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» запрошують всіх бажаючих приєднатись до проведення благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» та надати спонсорську допомогу продукцією власного виробництва або коштами для придбання канцтоварів та солодких подарунків дітям-учасникам цього заходу. Акція відбудеться в районах та містах Рівненської області для 600 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО/ООС, дітям, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітям з сімей вимушених переселенців, дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування.
Кошти Ви можете перерахувати на рахунок:
Громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» КОД ЄДРПОУ 41650043 р/р:
номер рахунку за стандартом IBAN UA633333910000026005054739071 РФ АТКБ «Приватбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай»;
номер рахунку за стандартом IBAN UA463204780000026004924431139 АБ «Укргазбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай».

Рекламу Вашої благодійної діяльності гарантуємо. Хід проведення акції в районах та містах області та фінансова звітність про використання залучених коштів та подарунків буде постійно висвітлюватись на наших сторінках у фейсбуці та веб-сайті www.rocsssdm.rv.ua.

При потребі Вам будуть надані копії всіх фінансових документів.
Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та допомогу!

 

Проведено онлайн-нараду з директорами центрів соціальних служб

E-mail Print PDF

16 листопада Рівненським обласним центром соціальних служб проведено онлайн-нараду з директорами центрів соціальних служб щодо подальшого функціонування центрів в умовах децентралізації. Обговорено питання збереження центрів для забезпечення надання якісних соціальних послуг в об'єднаних територіальних громадах.

Last Updated on Monday, 16 November 2020 12:41
 

Проведено онлайн-конференцію щодо попепедження домашнього насильства

E-mail Print PDF

11 листопада 2020 року фахівці Рівненського обласного, райміськцентрів  соціальних служб взяли участь в онлайн  конференції «Пандемія COVID-19 та домашнє і ґендерно зумовлене насильство». Конференція проходила  в рамках проекту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства», який  реалізує Національна Рада Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» НРЖУ Лідія Козуб,  вчений секретар  Державного інституту сімейної та молодіжної політики Надія Комарова повідомили  та обговорили результати соціологічних опитувань проведених  у Рівненській області,  шляхи та досвід налагодження міжгалузевого міжсекторального співробітництва на рівні ОТГ щодо протидії домашньому насильству,  ознайомили зі звітом спеціального доповідача з питань насильства щодо жінок, його причин та наслідків, поданий Генеральній Асамблеї відповідно до її резолюції. Також  під час онлайн-конференції обговорено та  визначено практичні кроки для формування стратегії «МИР У ДОМІ».

 

Круглий стіл щодо протидії торгівлі людьми у Здолбунові

E-mail Print PDF

6 листопада працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб взяли участь у засіданні круглого столу щодо протидії торгівлі людьми. Організатори - Рівненська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка». Учасники заходу - представники Здолбунівських районних структур, дотичних до вирішення даної проблеми: управління соціального захисту  населення райдержадміністрації, районний центр соціальних служб, служба у справах дітей, відділення поліції.

Круглий стіл пройшов у рамках реалізації проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації» за підтримки Міжнародної організації з міграції та Рівненської обласної державної адміністрації.

 


Page 9 of 154