Home Заходи та події
Заходи та події

Акція "Я люблю свою маму" у м.Березне

E-mail Print PDF

Традиційно Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться акція «Я люблю свою маму» з нагоди Дня матері.
Напередодні свята працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розмістили по місту плакати з вітаннями з нагоди Дня матері, а в сам день свята працівники вітали жителів міста зі святом та роздавали виготовлені власноруч символічні паперові квіти з цукерками.

 

 

 

Відзначення Дня Матері у Здолбунові

E-mail Print PDF
10 травня у Здолбунівській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір «Усе бере від матері початок...Матуся наша - ангел на землі», присвячений Дню Матері та Міжнародному Дню сім'ї.
На святі були присутні Мами учасників АТО (у тому числі ті, чиї сини стали Небесними Янголами), студенти літературно-краєзнавчого факультету Університету третього віку Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та члени Рівненського осередку ГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність».
Так співпало, що сьогодні день народження у Мами одного з героїв - Софії Брік, яку привітали ще й особисто.

Я звертаюсь до Вас, до людей, котрі мають ще маму:
Все дано нам від Бога й вернеться до нього так само.
Бережімо Матусь, бо вони - джерело найчистіше.
Материнська Любов у цілім світі, вона - найсвятіша.

Скільки б літ не було, поки є ще батьки, залишаємось дітьми.
І журба відійде,як додому прийдеш, бо тебе там чекають, тобою радіють.
Світ ні добрий, ні злий, а такий, як у власному Домі,
Чистота і Любов материнська хай назавжди залишаться в ньому.
Тетяна ПавловаЦентральна районна бібліотека за матеріалами, наданими районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, організувала виставку світлин МАМ загиблих учасників наших захисників на Сході України.
Після свята у бібліотеці Мами зібрались в районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на своє перше засідання, як члени громадської організації «МАтері МИроносиці» (ГО «МАМИ»).
Зі святами та об'єднанням МАМ, дружин в організацію привітали: керівник центру надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації Світлана Муляр, директор РЦСССДМ Тетяна Павлова, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін, голова районної ради Олег Дацюк.

Last Updated on Monday, 14 May 2018 13:03
 

Співпраця Дубровицького РЦСССДМ з районним відділом пробації продовжується

E-mail Print PDF

Дубровицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з Дубровицьким районним сектором з питань пробації 10 травня обговорили спільні дії щодо надання соціальної допомоги засудженим дітям та молоді під час їхнього перебування на обліку в районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та районному секторі з питань пробації. Під час зустрічі було обговорено організацію заходів, спрямованих на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб серед осіб молодіжного віку.

 

У Здолбунові розпочала діяльність громадська організація "МАТЕРІ МИРОНОСИЦІ"

E-mail Print PDF

7 травня 2018 року у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України зареєстрована громадська організація Здолбунівського району «МАТЕРІ МИРОНОСИЦІ» (ГО «МАМИ»).
Основною метою Організації є: здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист законних інтересів та соціальну, медичну реабілітацію членів родин воїнів, які загинули при виконанні службово-бойового завдання під час проведення антитерористичної операції по збереженню територіальної цілісності та суверенітету України; залучення до суспільно-корисної діяльності та вирішення проблем, пов'язаних із реалізацією основних гарантій і пільг, передбачених чинним законодавством України; підтримка учасників АТО та членів їх родин.

 

Робота з сім’ями у Здолбунівському районі

E-mail Print PDF

В рамках діяльності Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою надання соціальних послуг 3 травня 2018 року побували на території Уїздецької сільської ради.
Спеціалісти центру Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук та Оксана Александрова відвідали 23 сім'ї, яким призначено допомогу при народженні, які опинилися у складних життєвих обставинах, в яких виховуються діти з особливими потребами, сім'ї демобілізованих учасників антитерористичної операції.

 


Page 9 of 134