Home Заходи та події
Заходи та події

Поїздка в Рівненський театр ляльок

E-mail Print PDF

2 грудня 2018 року Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував поїздку у Рівненський академічний обласний театр ляльок до Міжнародного дня захисту інвалідів. Діти вразливих категорій сімей разом з казковими персонажами гралися у рухливі ігри, вивчили пісеньку та «запалили» ліхтарики, чим розбудили казкових героїв та змогли переглянути виставу «Сніговики і Сонечко». Після вистави радісні діти пригостили артистів солодощами та сфотографувалися з ними на згадку.
Втомлені мандрівники повернулись додому із захоплюючими враженнями та солодкими сюрпризами.
Про їхній святковий настрій подбали Катерина Тищенко та Тетяна Стерник, провідні фахівці із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Проведенню свята сприяло керівництво Рівненського академічного обласного театру ляльок та магазину «Мінімаркет» (ПП Єгорова).

Last Updated on Monday, 03 December 2018 11:17
 

Робота МКП обласного центру CCCДМ у листопаді 2018 року

E-mail Print PDF

З метою проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги спеціалізованим формуванням «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у листопаді 2018 року здійснено виїзди в 18 населених пунктів 5 районів області. Проведено 18 групових заходів, всього роботою охоплено 451 особу, надано 164 індивідуальні послуги.
Для учнів загальноосвітніх шкіл проведено відеолекторії та бесіди з питань негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на організм дитини, попередження ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового способу життя.
З метою надання соціальних послуг, вивчення умов утримання та виховання дітей, роз'яснення правил безпеки життєдіяльності відвідано 29 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Розповсюджено буклети з профілактики негативних явищ.

 

«Патронат над дитиною: родина замість інтернату»

E-mail Print PDF

Конкурс журналістських робіт

Партнерство «Кожній дитині» оголошено конкурс журналістських робіт з метою привернення уваги суспільства до інноваційної соціальної послуги патронату над дитиною та необхідності її запровадження в Україні.
Конкус присвячено послузі патронату над дитиною, яка була розроблена Партнерством «Кожній дитині», підтримана державою та, починаючи з 2016 року, запроваджується у місцевих громадах по всій території України.
ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Патронат запобігає потраплянню дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування, до інтернатних закладів, дає шанс зберегти біологічну сім'ю, або знайти нових, люблячих батьків.
Попереджаючи інституціалізацію, патронат забезпечує для дітей зростання у теплому сімейному середовищі, дозволяє не втратити можливості для розвитку та повністю реалізувати свій потенціал у майбутньому.
ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ конкурсу є збільшення кількості та якості інформаційних матеріалів у ЗМІ щодо особливостей послуги патронату, її ролі в системі забезпечення права дитини на сім'ю, процесу запровадження послуги на місцевому рівні, а також збільшення кількості медіа-історій успіху конкретних сімей, громад та держави.
УЧАСТЬ У КОНКУРСІ можуть взяти засоби масової інформації та журналісти друкованих й інтернет-видань, теле- і радіокомпаній. Щоб стати учасником, необхідно надіслати заявку (у довільній формі) із відомостями про ЗМІ - назва, юридична та фактична адреса, реквізити, контактні телефони, тираж/аудиторія за адресою: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
До конкурсу прийматимуться матеріали різного спрямування - статті, фоторепортажі, аудіо- та відеоматеріали.
ПОДАНІ РОБОТИ ПОВИННІ
• Відповідати зазначеній тематиці. Для прикладу, матеріали можуть висвітлювати такі питання:
o Мета та контекст запровадження в Україні послуги патронату над дитиною (забезпечення права дитини на сім'ю, стратегія деінституціалізації, реформа децентралізації);
o Особливості надання послуги, відмінність від інших форм сімейної опіки;
o Процес впровадження послуги на місцевому рівні;
o Співпраця місцевих органів державної влади, установ соціальної сфери (а також сфер освіти та медицини), НУО та громадянського суспільства у контексті запровадження послуги;
o Залучення додаткових ресурсів до реалізації впровадження у місцевих громадах послуги патронату над дитиною.
• Підтверджуватися наявністю готового продукту (примірника видання, онлайн-публікації, відео-, радіоролика тощо);
• Бути розміщені вперше у місцевих / регіональних / національних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 червня 2018 року.
• Бути надіслані за адресою This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it до 12 грудня 2018 року.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ОТРИМАЮТЬ ДИПЛОМИ ТА ГРОШОВІ ВИНАГОРОДИ
І премія - 10 000 гривень
ІІ премія - 7 000 гривень
ІІІ премія - 5 000 гривень

ОТРИМАТИ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО КОНКУРСУ МОЖНА У
• спеціаліста з комунікацій та фандрейзингу Партнерства «Кожній дитині», Снісаренко Катерини: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
• менеджера проекту «Сімейний патронат», Стриги Лариси Іванівни: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , конт. тел. 067-794-10-12

 

Благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» запрошують всіх бажаючих приєднатись до благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» та надати спонсорську допомогу продукцією власного виробництва або коштами для придбання канцтоварів та солодких подарунків дітям-учасникам цього заходу. Акція відбудеться 18-20 грудня 2018року в районах та містах Рівненської області для 600 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей з сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.
Кошти Ви можете перерахувати на рахунок:
Громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива»
КОД ЄДРПОУ 41650043 р/р:
- 26004924431139 в АБ «Укргазбанк» м. Київ, МФО 320478;
- 26005054739071 в АТКБ «Приватбанк», МФО 333391
з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай».
Рекламу Вашої благодійної діяльності гарантуємо. Хід проведення акції в районах та містах області та фінансова звітність про використання залучених коштів та подарунків буде постійно висвітлюватись на наших сторінках у фейсбуці та веб-сайті www.rocsssdm.rv.ua.

При потребі Вам будуть надані копії всіх фінансових документів.
Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та допомогу. Нехай Ваші «миколайчики» зігріють не одну дитячу душу!

Last Updated on Friday, 23 November 2018 10:36
 

Захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей

E-mail Print PDF

20 листопада 2018 року, вже не вперше, у приміщенні Дубенського міськрайонного центру зайнятості для безробітних громадян, які перебувають на обліку, проведено інформаційний захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Фахівці центру соціальних служб ознайомили учасників заходу з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування - ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ. Усі присутні були поінформовані щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов'язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів. Оскільки, патронатна родина буде отримувати заробітну плату та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те , що один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає опіка над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж.
Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів. Наразі головне завдання - знайти кандидатів у патронатні батьки.
Всіх небайдужих просимо звертатись до спеціалістів Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17 або за тел. (03656) 4-29-79.
Ми шукаємо сім'ї, які готові у своїх домівках любити, виховувати та доглядати дітей, що потребують захисту і підтримки.

Last Updated on Friday, 23 November 2018 10:26
 


Page 9 of 143