Home Заходи та події
Заходи та події

Семінар для фахівців об’єднаних територіальних громад

E-mail Print PDF

Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою підвищення професійної компетентності фахівців об'єднаних територіальних громад 28 литопада 2019 року проведено семінар з питань створення та діяльності патронатних сімей, моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг і розвитку соціальної послуги сімейної медіації.
У проведенні семінару взяли участь: директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ананій Бучак, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Наталія Мартинюк, провідний фахівець із соціальної роботи Тетяна Макітрук, директор Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє», національний тренер по навчанню кандидатів у патронатні вихователі Людмила Рибчук та голова громадської організації «Центр медіації та діалогу» Тетяна Водоп'ян.
Заходом охоплено 23 представники об'єднаних територіальних громад, вони отримали сертифікати громадської організації «Центр медіації та діалогу».

 

Благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» запрошують всіх бажаючих приєднатись до благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» та надати спонсорську допомогу продукцією власного виробництва або коштами для придбання канцтоварів та солодких подарунків дітям-учасникам цього заходу. Акція відбудеться в районах та містах Рівненської області для 600 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО/ООС, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей з сімей вимушених переселенців, дітей з особливими потребами та дітей-сиріт, дітей, розбавлених батьківського піклування.
Кошти Ви можете перерахувати на рахунок:
Громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» КОД ЄДРПОУ 41650043 р/р:
- номер рахунку за стандартом IBAN UA633333910000026005054739071 РФ АТКБ «Приватбанк» з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай;
- номер рахунку за стандартом IBAN UA463204780000026004924431139 ПАТ АБ «Укргазбанк» з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай».
Рекламу Вашої благодійної діяльності гарантуємо. Хід проведення акції в районах та містах області та фінансова звітність про використання залучених коштів та подарунків буде постійно висвітлюватись на наших сторінках у фейсбуці та веб-сайті www.rocsssdm.rv.ua.

При потребі Вам будуть надані копії всіх фінансових документів.
Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та допомогу!

Last Updated on Monday, 18 November 2019 11:54
 

Екскурсійна поїздка для родин учасників АТО

E-mail Print PDF

09 жовтня 2019р. Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів екскурсійну поїздку у Тараканівський форт, що на Дубенщині, та у село Лішня Тернопільської області для родин учасників АТО.
Священик Андрій Любунь провів молебень за героїв Здолбунівщини, які стали Небесними Янголами, захищаючи рідну землю -Україну. Мами, сестри з великим щемом у серці та слізьми на очах торкались плит, де викарбувані імена їхніх найдорожчих дітей.
Учасниками поїздки були заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, учасник АТО Сергій Гридін та волонтер нашого Центру, медичний працівник, голова Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Учасниками екскурсійної поїздки були її організатори - Тетяна Павлова, директор районного центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, і Тетяна Стерник, провідний фахівець нашої установи.
День пройшов за підтримки депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка.
Перед поверненням у Здолбунів, на учасників заходу чекав приємний сюрприз - чудові подарунки від Товариства Червоного Хреста України.
Екскурсійна поїздка була приурочена до Дня захисника України.

 

Закриття табору "Романтик"

E-mail Print PDF
 

Підготовка "романтиків" до закриття табору

E-mail Print PDF

19 серпня день «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшов у підготовці до закриття. Діти повторювали пісні, танці, вірші, які вивчили за цей час, виготовляли та розфарбовували різнокольорові метелики, підготували місце для фото .
На юних друзів чекав смачний та ситний обід у «Ланч-кафе». Був і сюрприз - смаколики від закладу.
За цей час у таборі «Романтик» оздоровилось 25 дітей з інвалідністю; учасників АТО; з неповних, багатодітних сімей; з сімей внутрішньо переміщених осіб; діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Тетяна Стерник, Оксана Орещенко; волонтери - Наталія Лукашук, Ганна Юрчук; працівник районної бібліотеки для дітей та юнацтва - Наталія Шевчук.
День пройшов за підтримки приватного підприємця Ольги Болотнюк.

 


Page 9 of 151