Home Заходи та події
Заходи та події

Захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей

E-mail Print PDF

20 листопада 2018 року, вже не вперше, у приміщенні Дубенського міськрайонного центру зайнятості для безробітних громадян, які перебувають на обліку, проведено інформаційний захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Фахівці центру соціальних служб ознайомили учасників заходу з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування - ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ. Усі присутні були поінформовані щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов'язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів. Оскільки, патронатна родина буде отримувати заробітну плату та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те , що один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає опіка над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж.
Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів. Наразі головне завдання - знайти кандидатів у патронатні батьки.
Всіх небайдужих просимо звертатись до спеціалістів Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17 або за тел. (03656) 4-29-79.
Ми шукаємо сім'ї, які готові у своїх домівках любити, виховувати та доглядати дітей, що потребують захисту і підтримки.

Last Updated on Friday, 23 November 2018 10:26
 

Робота МКП обласного центру у жовтні 2018 року

E-mail Print PDF

З метою проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги спеціалізованим формуванням «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у жовтні 2018 року здійснено виїзди в 12 населених пунктів 5 районів області. Проведено 29 групових заходів, всього роботою охоплено 763 особи, надано 92 індивідуальні послуги.
Для учнів загальноосвітніх шкіл проведено відеолекторії та бесіди з питань негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на організм дитини, попередження ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового способу життя.
З метою надання соціальних послуг, вивчення умов утримання та виховання дітей, роз'яснення правил безпеки життєдіяльності відвідано 25 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Розповсюджено буклети з профілактики негативних явищ.
До роботи залучено лікарів відділення надання медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді» комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради та голова Здолбунівської районної організації Товариства Червого Хреста України.

 

Акція "Хода за свободу" в м.Здолбунові

E-mail Print PDF

18 жовтня в м.Здолбунові пройшла вулична акція «Хода за свободу».
Основна мета акції - роз'яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.
До акції долучилися управління соціального захисту населення, районний відділ освіти, районна філія Рівненського обласного центру зайнятості, служба у справах дітей, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, школи міста.
Від соціальної служби виступила провідний фахівець із соціальної роботи Катерина Тищенко, яка ознайомила громадськість з роботою центру щодо цього напрямку.

Last Updated on Monday, 22 October 2018 09:23
 

Акція "Хода за свободу" у Березнівському районі

E-mail Print PDF

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня працівники Березнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли участь у вуличній акції «Хода за свободу». Основна мета акції - це роз'яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію. Це мовчазна і мирна хода, яку організовують в світі вже п'ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. В Україні в 2018 до цієї акції долучаються усі міста країни. Вулична акція була мовчазною, кожен учасник на свій одяг прикріпив наліпку «Протидій торгівлі людьми».

 

Проведено семінар щодо популяризації послуги патронату, пошуку, відбору та підготовки патронатних вихователів

E-mail Print PDF
В рамках реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, з метою популяризації послуги патронату, пошуку, відбору та підготовки патронатних вихователів, Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» спільно з Рівненським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 18 жовтня проведено семінар для директорів, фахівців центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та начальників, спеціалістів служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення Заходом охоплено більше 40 осіб.
У проведенні семінару взяли участь Лариса Стрига, менеджер проектів Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»; Ананій Бучак, директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації; Людмила Рибчук, керівник Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє»; Тетяна Макітрук, провідний фахівець із соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 


Page 9 of 142