Home Заходи та події
Заходи та події

Діяльність МКП в ОТГ

E-mail Print PDF


З метою надання методичної допомоги щодо організації та здійснення соціальної роботи із сім'ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, пошуку наставників та потенційних кандидатів у патронатні вихователі спеціалізованим формуванням Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом січня-травня 2019 року здійснено виїзди у Пісківську, Старосільську, Острожецьку, Привільненську, Клеванську об'єднані територіальні громади.

 

Робота МКП у травні 2019 року

E-mail Print PDF

З метою проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, спеціалізованим формуванням «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у травні 2019 року здійснено виїзди у 9 сільських населених пунктів області. Проведено 18 групових заходів, всього роботою охоплено 592 особи, надано 91 індивідуальну послугу.
Для учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців інтернатного закладу, сільської молоді проведено відеолекторії та бесіди з питань негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на організм дитини, попередження ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового способу життя, дотримання правил безпеки життєдіяльності, ознайомлено з правами та обов'язками дітей.
З метою надання соціальних послуг, вивчення умов утримання та виховання дітей, проведення профілактичних бесід з батьками, які ухиляються від виховання дітей та вчиняють насильство, роз'яснення щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності відвідано 26 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Розповсюджено буклети профілактичного спрямування.
До роботи залучено спеціалістів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, відділення надання медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді», представників громадських організацій.

 

День пам’яті та примирення у Здолбунові

E-mail Print PDF

Колектив Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був учасником заходів, приурочених Дню пам'яті та примирення.
Заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін, директор РЦСССДМ Тетяна Павлова, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Косменюк, головний спеціаліст Здолбунівського РТЦК та СП Тетяна Пінчук, начальник архівного відділу райдержадміністрації Ольга Климкович разом із МАМАМИ загиблих учасників АТО вшанували пам'ять Героїв та поклали кошики живих квітів на могили Павла Петренко, Василя Жука, Олексія Сапожнікова, Андрія Ярошенко, Віктора Микитюка.
Пам'ять Героїв, які поховані у селищі Мізоч - Тараса Якимчука та Сергія Шолудька, селах Глинськ - Руслана Палічука та Юрія Дацюка, Богдашів - Романа Віднічука, Дермань - Андрія Бріка, Уїздці - Олександра Шолудька, вшанували представники органів влади на місцях.

Last Updated on Friday, 10 May 2019 11:09
 

Проведено новорічне свято

E-mail Print PDF

26 та 28 грудня 2018 року у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі було проведено новорічні свята для 620 дітей, батьки яких приймали участь в АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей, батьки яких проходять військову службу в операції Об'єднаних сил, дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.
Діток з Новорічними та різдвяними святами привітали голова Рівненської обласної адміністрації Олексій Муляренко та його заступник Світлана Богатирчук-Кривко.
Всі учасники заходів отримали солодкі подарунки та взяли участь у святковому дійстві за участю Святого Миколая та переглянули новорічну виставу, підготовлену творчим колективом обласного академічного українського музично-драматичного театру.

 

Підсумки обласної благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
У грудні 2018 року Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ГО «Соціальна суспільна ініціатива» та райміськцентри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай».
Участь в акції взяли 3240 дітей-сиріт та дітей з особливими потребами, дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків та дітей з сімей вимушених переселенців. Cвяткові дійства пройшли в усіх районах та містах області. Інформація про заходи міститься нижче на сторінці.
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги. Всього залучено спонсорських коштів та продукції власного виробництва на суму 41700 грн.
Фінансову підтримку для проведення благодійної акції надали:

ТОВ ВТП «Агропереробка» - генеральний директор Рудомська Ольга Юхимівна, продукція власного виробництва,

ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;

ТОВ «Екобрук» - директор Шнайдер Борис Юхимович;

ПрАТ «Агроресурс» - генеральний директор Редько Володимир Миколайович;

ФОП Міхненко Олександр Миколайович;

Медичний центр "АНІКО", Шумлянська Наталія Георгіївна;

ФОП Марчук Стефан Вікторович;

ПФ «Ю.Р.І» - генеральний директор Романенко Юрій Іванович;

ПрАТ «Рівнетурист» - голова правління Логацький Анатолій Микитович;

ТДВ «Поліссяхліб» - директор Коробка Олександр Федорович;

ФОП Полив'яна Вікторія Вікторівна ;

Коровайний дім «Март» - директор Мартинюк Тетяна Степанівна - продукція власного виробництва

ТОВ «Водограй» - директор - Рибачок Леонід Ростиславович, продукція власного виробництва.

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до доброї справи.
Хай щедрий Святий Миколай принесе щастя, радість, мир та злагоду у Ваші домівки!

 


Page 10 of 148