Home Заходи та події
Заходи та події

У Дубенському районі надавали благодійну допомогу

E-mail Print PDF
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Тому з метою надання допомоги та підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів за сприянням Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було надано гуманітарну допомогу у вигляді вживаного одягу у кількості 75 мішків Громадському товариству інвалідів з дитинства «Доброчин» від приватного підприємця Лебедєва Ігора Сергійовича.
Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Тому користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм підтримки та допомоги є реальним виявом милосердя, людяності та любові до ближнього.

Хто потребує гуманітарної допомоги може звертатися за адресою:
с. Тростянець вул. Центральна, 40 (приміщення клубу с. Тростянець). Контактна особа: Савчук Оксана Вікторівна, тел.: 0991935802.

Last Updated on Wednesday, 05 December 2018 12:54
 

Подбай про себе - обери життя!

E-mail Print PDF

З 28 по 29 листопада 2018 року напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня та служить нагадуванням про необхідність зупинити поширення епідемії ВІЛ/СНІДу, Варасьний міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів інформаційно-профілактичну роботу серед учнівської молоді та серед осіб групи ризику, які перебувають у СЖО і знаходяться під соціальним супроводом.
Під час проведення заходу фахівець із соціальної роботи ВМЦСССДМ поспілкувався із учнями загальноосвітніх шкіл міста та виявив рівень обізнаності дітей про таку хворобу, як ВІЛ/СНІД. Дітям надано інформацію про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу. Вараським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розроблено та розповсюджено буклети «Подбай про себе!».
На жаль, проблема ВІЛ/СНІДу актуальна і в м. Вараш. Починаючи з 2002 року, було зареєстровано 163 випадки ВІЛ-інфекції, 47 осіб померло. Станом на 01.10.2018 року на диспансерному обліку в ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» перебувають 85 ВІЛ-інфікованих осіб дорослого віку, з них 67 жителів м. Вараш та 18 жителів Володимирецького району. На облік у 2018 році поставлено 11 осіб, 4 особи померло. 85 осіб отримують антиретровірусну терапію. На сьогодні в місті є три ВІЛ-інфіковані вагітні жінки та 34 дитини, народжені ВІЛ-інфікованими матерями, з них 5 дітей перебувають на обліку до півторарічного віку з невизначеним статусом. Слід зауважити, що дітей із захворюванням на ВІЛ-інфекцію/СНІД у місті немає.
Серед шляхів передачі ВІЛ-інфекції все більш суттєвого епідемічного значення набуває статевий шлях.
Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звертає увагу на те, що тільки разом ми зможемо впоратись з багатьма проблемами, пов'язаними з цими захворюваннями, цінний навіть маленький крок для здійснення важливої справи. Тому працівники центру, показуючи приклад усім мешканцям нашого міста, пройшли тестування на вірусні гепатити та ВІЛ/СНІД у кабінеті «Довіра» ДЗ «СМСЧ-№3 МОЗ України».
Якщо Ви вирішили пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ/СНІД, якщо потрібна допомога спеціалістів або людей, в яких такі ж проблеми, чи потрібна додаткова інформація, звертайтесь:
- кабінет «Довіра» ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» (поліклініка, 2-й поверх, каб. 207).
ВМЦСССДМ висловлює подяку працівникам кабінету «Довіра» ДЗ «СМСЧ-№3 МОЗ України» за співпрацю.

 

Геть насильство над дітьми

E-mail Print PDF
Я маю право жити на землі.
Творити, дихати, учитись.
Олена Більська

Жорстоке поводження з дітьми і нехтування їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю чи навіть причина смерті.
Насильство у сім'ї - це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування батьків по відношенню до дитини, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.

28 листопада 2018 року у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провідним психологом Вараського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено тренінг «Геть насильство над дітьми». У тренінгу взяли участь вихованці підліткового клубу за місцем проживання «Жар-птиця», які отримали інформацію про те, що таке насилля, його види та складові, куди і до кого можна звертатися у разі потреби, як потрібно поводити себе з агресором та як уникнути насилля.
Під час тренінгу психолог працював над розвитком у дітей почуття відповідальності за свої дії та вчинки, уміння брати приклад з хорошої поведінки людей. Паралельно з наданням інформації про те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права, наголошував на нерозривній єдності прав і обов'язків.
Отож зичимо добра, любові та щастя кожній родині. Нехай у кожній оселі панують взаєморозуміння між батьками та дітьми, мир, добробут і злагода.

 

Поїздка в Рівненський театр ляльок

E-mail Print PDF

2 грудня 2018 року Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував поїздку у Рівненський академічний обласний театр ляльок до Міжнародного дня захисту інвалідів. Діти вразливих категорій сімей разом з казковими персонажами гралися у рухливі ігри, вивчили пісеньку та «запалили» ліхтарики, чим розбудили казкових героїв та змогли переглянути виставу «Сніговики і Сонечко». Після вистави радісні діти пригостили артистів солодощами та сфотографувалися з ними на згадку.
Втомлені мандрівники повернулись додому із захоплюючими враженнями та солодкими сюрпризами.
Про їхній святковий настрій подбали Катерина Тищенко та Тетяна Стерник, провідні фахівці із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Проведенню свята сприяло керівництво Рівненського академічного обласного театру ляльок та магазину «Мінімаркет» (ПП Єгорова).

Last Updated on Monday, 03 December 2018 11:17
 

Робота МКП обласного центру CCCДМ у листопаді 2018 року

E-mail Print PDF

З метою проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги спеціалізованим формуванням «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у листопаді 2018 року здійснено виїзди в 18 населених пунктів 5 районів області. Проведено 18 групових заходів, всього роботою охоплено 451 особу, надано 164 індивідуальні послуги.
Для учнів загальноосвітніх шкіл проведено відеолекторії та бесіди з питань негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на організм дитини, попередження ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового способу життя.
З метою надання соціальних послуг, вивчення умов утримання та виховання дітей, роз'яснення правил безпеки життєдіяльності відвідано 29 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Розповсюджено буклети з профілактики негативних явищ.

 


Page 10 of 144