Home Заходи та події
Заходи та події

Робота з сім’ями у Здолбунівському районі

E-mail Print PDF

Працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою надання соціальних послуг 27 квітня побували на території Здовбицької сільської ради.
Спеціалісти центру Стерник Т.В., Кухарчук О.М. та Тищенко К.О. відвідали 22 сім'ї, яким призначено допомогу при народженні; які опинилися у складних життєвих обставинах; сім'ї демобілізованих учасників антитерористичної операції; сім'ї, в яких виховуються діти з особливими потребами.

 

Робота з сім’ями у Дубенському районі

E-mail Print PDF
Фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 26.04.2018 року здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Плосківської та Семидубської сільських рад. Відвідано 9 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями районного центру проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, а також проведено роботу з особами, які вчинили насильство в сім'ї. Надано гуманітарну допомогу у вигляді речей, що були у використанні 1 сім'ї, яка проживає на території Семидубської сільської ради, та в якій виховується 4 неповнолітніх дітини.
З метою перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, які сім'я отримує для забезпечення батьками належних умов для повноцінного життя та виховання дітей, їх безпечного і комфортного проживання, відвідано 8 сімей з дітьми, що проживають на території Плосківської та Стовпецької сільських рад.
 

Захід з питань попередження торгівлі людьми

E-mail Print PDF

Спеціалістами Березнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 23 квітня в приміщенні Березнівського районного центру зайнятості проведено інформаційний захід з питань попередження торгівлі людьми. Для участі у заході були запрошені безробітні жінки до 35 років. На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн Центрально-Східної Європи, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації.
Для слухачів продемонстровано документальний фільм «Життя на продаж», роль ведучої в якому виконала популярна співачка Джамала, завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв показує глядачам страшні подробиці торгівлі людьми. Він також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном. За різними даними більше 120 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. Тому, дуже важливо, задля покращення знання української молоді про потенційні загрози експлуатації та про права мігрантів проводити подібні інформаційні заходи.

Last Updated on Thursday, 03 May 2018 14:09
 

Заходи до Всесвітнього дня здоров’я у Вараші

E-mail Print PDF

12 квітня 2018 року в читальному залі Вараської міської публічної бібліотеки фахівцем із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді була проведена акція до Всесвітнього дня здоров'я, який міжнародне співтовариство відзначає 7 квітня. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, що з'явившись в 1948 році, об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.
З нагоди свята вихованці підліткових клубів за місцем проживання Вараського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді мали можливість поспілкуватися з кінологами Військової частини 3045 Національної гвардії України. У ході акції діти переглянули відеоролик на тему: «Причини агресивної поведінки собак та як захистити себе від нападу цих тварин». Військовослужбовці ВЧ-3045 Віталій Талах та Віталй Гаврилюк прокоментували переглянуте відео, доповнили його розповідями про особливості поведінки собак, методи їх дресирування.
Учасники заходу розширили свої знання про правила правильного поводження з тваринами, навчилися ефективним методам запобігання нападу собак та першим діям при зіткненні з агресивною твариною.
Усі бажаючі мали можливість на практиці під наглядом кінологів примінити одержані знання та сфотографуватись на згадку.
Фахівець із соціальної роботи Н. Талах зазначила, що дітям завжди цікаві подібні заходи, адже бесіду з ними ведуть професіонали, які щодня працюють разом з чотирилапими друзями, можуть наочно все показати та дати вичерпну відповідь на питання, що стосуються поведінки собак та їхньої сфери діяльності. Все це, позитивно впливає на поведінку дітей, бо елементарні заходи безпеки, які лунають з вуст фахівців краще викарбовуються в дитячій пам'яті.
По закінченню діти одержали пам'ятки на тему: «Агресія собак: що потрібно пам'ятати і як захиститися» та подякували за дуже цікаву і корисну акцію, яка навчила їх, як саме себе убезпечити та як діяти у разі нападу чотирилапих.

 

ДО УВАГИ представників переселенської громади та місцевих мешканців Рівненщини!

E-mail Print PDF

Продовжується реєстрація на участь у новому проекті з підтримки самозайнятості та мікропідприємництва «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».
До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Рівненській області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років. НЕОДМІННОЮ УМОВОЮ участі в проекті є ЗГОДА співпрацювати з проектом, у тому числі надання інформації в ході моніторингу НУО, зустрічі з представниками НУО та Міжнародної організації з міграції (МОМ). У рамках проекту заплановано дводенні тренінги із розвитку САМОЗАЙНЯТОСТІ та МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.
У тренінгах за напрямком «САМОЗАЙНЯТІСТЬ» можуть взяти участь особи, які в минулому НЕ ОТРИМУВАЛИ грантів від МОМ або інших донорів, уже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану розмір гранту складає до 650 €.
До тренінгів «МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО» запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 року, активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора (співфінансування, найм працівників, тощо) складає до 2500 €.
Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.
Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представників ГО «Центр «Чайка»: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it або This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
офіс організації: вул.Д.Галицького, 19, офіс 215, м. Рівне 33027, Україна
Контактні телефони:
097 544 19 39 - Тетяна
096 126 52 58 - Лариса
098 801 87 76 - Тетяна
Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково.
Наголошуємо, що відбір відбувається на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ - заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ у Рівненській області (ГО Центр «Чайка») для особистого інтерв'ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.
Реалізація проекту здійснюється Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW). Виконавчий партнер у Рівненській області - Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
 


Page 10 of 134