Home Заходи та події
Заходи та події

Табір "Романтик" продовжує діяльність

E-mail Print PDF

15.08.2019 р. літній настрій панував у «Романтику». Діти вивчали пісню «Веселка» з Наталією Лукашук.
На занятті образотворчої майстерні під керівництвом Наталії Шевчук у кожного вийшли напрочуд гарні бджілки з паперу.
Пізнавальною для дітей була зустріч з Олександром Дмитруком - майбутнім істориком, знаним у нашому районі молодим вело-мандрівником-краєзнавцем. Гість розповів дітям історичні факти про Здолбунів, показав власні фото старовинних будівель, унікальних вітряків. Діти разом з ним знайшли на мапі рідне місто. Олександр поділився, що колись він і сам був активним «романтиком» нашого табору.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Катерина Тищенко.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Марії Бляшиної та Валентини Єгорової.

 

"Романтики" зібрались в бібліотеці

E-mail Print PDF
14.08.2019 р. «романтиків» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не злякав дощ і друзі знову зібралися у дитячій бібліотеці для гарного проведення часу.
Весело та енергійно відбулося заняття студії танцю з Ганною Юрчук. Діти танцювали та гралися в рухливі ігри.
Юні художники з великим захопленням малювали «картини» із зображенням квітів, а вчила їх цьому Яна Униченко.
Ще - «романтики» цілий день наспівували пісень, які вивчили у таборі.
Досхочу пообідали діти чаєм з бутербродами, сирними паличками, бубликами, солодощами завдяки магазинам мінімаркет «Центр» та «Добробут». Як сюрприз - кожен отримав ще й пластівці та цукерки «чупа-чупс».
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Марії Бляшиної та Валентини Єгорової.

 

Мандрівка "романтиків" у краєзнавчий музей м.Рівне

E-mail Print PDF

13.08.2019р. у спеціалізованому таборі з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, було весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж від директора Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники вирушили в м.Рівне.
На території Рівненського обласного краєзнавчого музею юні «романтики» побачили, як відбувається реконструкція варязького човна «Дракар» датованого 810 роком. Громадські активісти Юрій Ойцюсь та Олег Петренко допомогли дітям поринути у стародавній світ варягів, відчути себе справжніми вікінгами із мечами та щитами.
Знайомство з музеєм провели екскурсоводи Інна Веденко та Інна Чернецька. У виставкових залах менші діти потрапили в музейний ліс, де спробували відгадати лісові таємниці; завітали в далекі часи та доторкнулися до стародавніх експонатів, спробували, як колись видобували вогонь; зазирнули у чарівну скриню з цікавими речами домашнього вжитку давніх часів. Старші учасники табору познайомилися із історією битви під Берестечком. Хлопчики пригадали хто такі козаки, який одяг і зброю вони носили.
Далі діти помандрували в міський парк Лебединка, де весело і дружно провели час.
«Романтики» повернулись додому задоволені та щасливі.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Оксана Орещенко, Оксана Александрова, Наталія Іванова; волонтер - медпрацівник голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Проведенню цього дня сприяли керівництво Рівненського обласного краєзнавчого музею та ПП Володимир Максимчук.

 

Зустріч з письменниками та "День іменинника"

E-mail Print PDF

12.08.2019 р. Сьогоднішній день здолбунівських «романтиків» був наповнений цікавими сюрпризами. Розпочався він веселими заняттями музичної і танцювальної студій. Руханки, розваги, веселі пісні давались дітям легко і в задоволення.
Смачний обід приготували для гарних дітей у кафе «Манго», де на них чекав сюрприз - смачна піца.
Несподіванки лише розпочались. До «романтиків» у гості завітали справжні письменники: Ірина Баковецька-Рачковська, голова Рівненської обласної організації національної спілки письменників України, та Сергій Гридін, автор понад 15 книжок, у тому числі і для дітей. Найбільшим сюрпризом була зустріч з наймолодшою письменницею - Іриною Рачковською, яка познайомила присутніх з власною книжкою «Казки на шафі» та розповіла історію її написання.
«Романтики» із задоволенням підтримали ідею Сергія Гридіна написати власну казку, початок якої запропонувала Іринка «Пропало літо, зникли канікули...» Кожна дитина, по черзі, додовала своє речення, у результаті чого виникла ціла історія з хорошим закінченням. Попри юний вік «романтиків» фантастичне оповідання вийшло цікавим.
Сьогодні був ще й «День іменинника». Дізнавшись про це, кухарі мінімаркету «Центр» приготували усім святковий коровай, який замість квіточок прикрасили цукерки чупа-чупс. Іменинник цього місяця Максим отримав ще й персональний подарунок та слова щирих привітань від друзів.
З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці - Оксана Орещенко, Наталія Іванова, Тетяна Стерник, Оксана Александрова; волонтери - Ганна Юрчук , Наталія Лукашук.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Тетяни Шалигіної та Валентини Єгорової.

 

Мандрівка "романтиків" в Острог

E-mail Print PDF

09.08.2019р. П'ятий день спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діти провели весело та пізнавально.
Прослухавши інструктаж директор Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в м.Острог.
Радо зустрів гостей Національний університет «Острозька академія». Ольга Шляхова, співробітник музею академії, викладач кафедри культурології та філософії, ознайомила дітей з експозицією історії університету, провела хоробрих «романтиків» підземеллями монахів. У класі гри на роялі для дівчат, діти загадали бажання біля криниці капуцинів.
Після екскурсії, гуляючи у чудовому студентському парку, «романтики» зустріли справжнього Пірата, який залюбки погодився подорожувати разом із дітьми.
Дорогою додому юні мандрівники заїхали у ліс села Верхів Острозького району, де пообідали, грали в ігри, естафети під команди нового друга - Пірата.
З дітьми працювали провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Катерина Тищенко, Наталія Іванова; волонтери - Ганна Юрчук та голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.

 


Page 10 of 151