Home Заходи та події
Заходи та події

Прес-конференція про запровадження нової соціальної послуги - патронату над дитиною

E-mail Print PDF

На базі Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшла прес-конференція про запровадження на території Рівненської області нової соціальної послуги - патронату над дитиною.
Спікери заходу:
директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Ананій Бучак;
начальник Служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації - Віктор Марчук;
тренер за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі та керівник Рівненського обласного фонду "Наше майбутнє" - Людмила Рибчук;
менеджер та спеціаліст з комунікацій проекту "Сімейний патронат" міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині Лариса Стрига та Катерина Снісаренко.
Патронат над дитиною є розробкою міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині", підтримана державою та вже успішно запроваджена у громадах 13-ти регіонів України.
Послуга патронату над дитиною передбачає опіку, виховання та реабілітацію дитини у сім'ї патронатного вихователя у період подолання її батьками або ж особами, які їх заміщають, складних життєвих обставин. Унікальність патронату полягає у тому, що він не лише забезпечує потреби дитини, сім'я якої потрапила у складні життєві обставини, але й надає підтримку самій сім'ї з метою посилення її потенціалу до належного виховання дитини. У результаті дитина не потрапляє до інтернатного закладу, уникає травматичного досвіду, має можливість спілкуватися з батьками.
На заході були присутні 10 представників місцевих засобів масової інформації.

Last Updated on Wednesday, 17 October 2018 14:05
 

Семінар «Запобігання торгівлі людьми» у Здолбунові

E-mail Print PDF

12 жовтня До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який започаткований Європейським Парламентом 18 жовтня 2007 року, на базі Здолбунівської філії Рівненського обласного центру зайнятості пройшов семінар «Запобігання торгівлі людьми».
До семінару долучилися представники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Під час виступу висвітлювалися питання існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, особливо у трудову . Запрошені переглянули профілактичний фільм «Життя на продаж». На завершення семінару присутніх запросили долучитися до вуличної акції «Хода за свободу», яка відбудеться 18 жовтня 2018 року.
Безробітним надано індивідуальні консультації, роздано запрошення з інформацією про проведення акції.
Заходом охоплено 20 осіб, які стоять на обліку в Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Last Updated on Wednesday, 17 October 2018 14:04
 

Акція "Першокласник" у Здолбунові

E-mail Print PDF

7 жовтня традиційно восени Здолбунівський районний центр cоціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у рамках акції «Першокласник» організував поїздку в Рівненський академічний обласний театр ляльок.
Першокласники вразливих категорій (сироти, з інвалідністю, учасників АТО, з багатодітних сімей, вимушених переселенців) у цей день були справжніми мандрівниками: без батьків, бабусь їздили в місто Рівне. У ляльковому театрі діти переглянули та взяли участь у виставі «Гусеня». Разом з казковими героями дітлахи гралися у рухливі ігри, вчили та співали пісень, були у ролі артистів.
Втомлені, але радісні мандрівники повернулись додому із захоплюючими враженнями, де на них уже чекали рідні.
Про їхній святковий настрій подбали Ольга Кухарчук та Тетяна Стерник, провідні фахівці із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Проведенню свята сприяло керівництво Рівненського академічного обласного театру ляльок.

 

Попередження насильства та булінгу в школі

E-mail Print PDF

З метою формування знань про гендерну політику, стереотипи та їх вплив на становище в суспільстві, а також з метою попередження насильства в школі, зокрема, булінгу 4 жовтня 2018 року для учнів Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцями Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено профілактичні заняття «Ми всі різні, але рівні» та «Попередження насильства та булінгу в школі». Під час заняття школярі розкрили основний зміст терміну «насильство», його основні види, розглянули ситуації булінгу в школі та шукали варіанти підтримки тим, хто від нього потерпає. Також встановили чітку межу між термінами «стать» і «гендер», визначили основні гендерні стереотипи в сучасному суспільстві.
Наприкінці заняття учні отримали тематичні буклети та пам'ятки.

 

Інформаційні заходи щодо прав і обов’язків

E-mail Print PDF

1 жовтня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із спеціалістом Дубенського бюро правової допомоги від Рівненського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, фахівцями Мобільної бригади соціально - психологічної допомоги, з начальником відділу активної підтримки безробітних Дубенського міськрайонного центру зайнятості,  спеціалістами Дубенського міськрайонного відділу з питань пробації на базі відділу проведено  інформаційно-просвітницькі заходи для молодих осіб звільнених від відбування покарання з випробувальним іспитом на теми: «Права та обов'язки засуджених», «Профорієнтаційний захід» мета яких - підвищити рівень обізнаності учасників про людські права та обов'язки, виховувати правову свідомість, розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті; проведення самовизначення професійно спрямування та анкетування на готовність до вибору професії.

По завершенню занять учасники отримали тематичні буклети.


Last Updated on Wednesday, 03 October 2018 09:10
 


Page 2 of 134