Home Заходи та події
Заходи та події

Навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу

E-mail Print PDF

18 травня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб завершено проведення чотириденного навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу. Участь у ньому взяли 9 осіб.
Були розглянуті питання щодо нормативно-правового забезпечення встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу, усиновлення; соціально-психологічних особливостей дітей, які потребують влаштування у сім'ю; вимог до кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі; їх прав та обов'язків; адаптації дитини до нового середовища; налагодження контакту з нею; виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.
У проведенні навчання взяв участь спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації.

Last Updated on Tuesday, 18 May 2021 13:48
 

Проведено онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг з питань патронату

E-mail Print PDF

12 травня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» проведено онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг з питань патронату в умовах децентралізації та деінституалізації, пошуку та первинного відбору кандидатів. У семінарі взяли участь понад 100 представників виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, територіальних центрів соціального обслуговування територіальних громад та служб у справах дітей області. Учасники отримали презентацію, відеоматеріали з питань патронату над дитиною для поширення.

 

Працівники взяли участь у презентації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

E-mail Print PDF

Працівники обласного центру соціальних служб Лариса Яремчук - заступник директора та Ірина Мізинець - начальник відділу організаційно-правової роботи взяли участь у презентації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щорічної доповіді про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік в режимі відеоконференції.

 

Патронатна сім'я успішно пройшла навчання

E-mail Print PDF

Патронатна сім'я (Сарненський р-н, с. Тинне) успішно пройшла навчання в Івано-Франківському обласному центрі соціальних служб за Програмою підготовки патронатних вихователів, затвердженою наказом Мінсоцполітики від 19 вересня 2017 року № 1349.
Відповідно до вищезазначеної Програми Рівненським обласним центром соціальних служб 27-28 квітня 2021 року здійснено виїзди у м. Сарни та Немовицьку територіальну громаду Сарненського району, під час яких проведено тренінгові заняття «Готовність сім'ї до надання послуги патронату над дитиною», «Міждисциплінарна команда: партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини»; співбесіду в рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі з керівниками структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації та Немовицької сільської ради.
Участь у заході взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, начальник служби у справах дітей Сарненської райдержадміністрації Світлана Белаш, національний тренер Людмила Рибчук, регіональний тренер Тетяна Макітрук, представники відповідних установ Немовицької сільської ради, кандидат у патронатні вихователі та його помічник.

Last Updated on Thursday, 29 April 2021 09:29
 

Завершено семиденне дистанційне навчання для 18 прийомних батьків та батьків-вихователів

E-mail Print PDF

27 квітня 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб завершено семиденне дистанційне навчання для 18 прийомних батьків та батьків-вихователів з підвищення їх виховного потенціалу.
Романик Анна, практичний психолог, психотерапевт, провела бесіду на тему: «Поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею».
Стецив Олександр, лікар-психолог КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради провів лекцію на тему: «Формування життєвої компетентності прийомної дитини, дитини-вихованця та підготовка до самостійного життя. Особливості виховання на різних стадіях дитячого розвитку».
Грищук Майя, кандидат психологічних наук, психотерапевт (сімейна психотерапія), провела лекцію на тему: «Сім'я як система взаємодії. Методи сімейного виховання, формування сімейних традицій та цінностей. Конструктивна взаємодія між біологічними і прийомними дітьми, дітьми-вихованцями».
Халабова Наталія, головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації, провела з учасниками бесіду щодо прав і обов'язків батьків та осіб, що їх замінюють.

Last Updated on Wednesday, 28 April 2021 10:57
 


Page 2 of 153