Home Заходи та події
Заходи та події

Обласний семінар щодо попередження раннього соціального сирітства

E-mail Print PDF

20 вересня 2011 року обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено семінар щодо попередження раннього соціального сирітства. Участь у семінарі взяли спеціалісти районних та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що координують даний напрямок роботи на місцях.

Спеціалістами обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під час семінару було проведено тренінгове заняття на тему: «Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів інтернатних закладів» та відеолекторій з питань здійснення соціальної роботи з дітьми-сиротами. Також відбулися ділові зустрічі із соціальними партнерами, які працюють у сфері профілактики раннього соціального сирітства: Нікітчук Оленою Юріївною - юристом Рівненського будинку дитини, Ковальовою Галиною Семенівною - заступником головного лікаря Рівненського перинатального центру та Новосадом Ігором Івановичем - директором обласного соціального гуртожитку. Кандидат психологічних наук Назаревич Вікторія В'ячеславівна для учасників семінару провела тренінг на тему: «Психологічні механізми соціального сирітства».
Last Updated on Thursday, 22 September 2011 14:28
 

Фестиваль «Червона калина» в Дубенській виховній колонії

E-mail Print PDF

Вже 20-й рік поспіль у Дубенській виховній колонії проходить фестиваль художньої самодіяльності засуджених «Червона калина». В цьому році він приурочений до святкування 20-ої річниці Незалежності України. Заключному етапові його проведення передувала значна і тривала підготовка всього колективу.

Участь у фестивалі взяли  вихованці, їх батьки, працівники управління Державного департаменту України з питань виконання покарань  в Рівненській області, міський голова Дубного Антонюк В.М., а також представники обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, громадськості. Під час фестивалю відбулося нагородження кращих спортсменів, учасників художньої самодіяльності установи, було вручено паспорти засудженим, яким виповнилося 16 років, а також трьом вихованцям було вручено довідки про умовно-дострокове звільнення.

 

Участь 16 переможців, лауреатів фестивалю «Повір у себе, і в тебе повірять інші», у ІV тематичній зміні «З днем народження, Артек!» в ДПУ МДЦ «Артек».

E-mail Print PDF

З 29 травня по 18 червня 2011 року 16 переможців, лауреатів обласного, районних та міських фестивалів, конкурсів творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші» з Березнівського,  Корецького,  Костопільського,  Радивилівського та  Рівненського районів брали участь у ІV тематичній зміні «З днем народження, Артек!» в ДПУ МДЦ «Артек».

Під час зміни діти взяли участь у різноманітних масових заходах, спортивних та творчих змаганнях, доброчинних акціях; займались в гуртках за інтересами (хореографія, гра на музичних інструментах, шахи та шахмати, вокальний спів, рибальство, бісероплетіння, оригамі, комп'ютерні гуртки, малюнок на камені і ін.), займались загоновою діяльністю та майже щоденно ходили в басейн та на пляж. Відвідали музеї на території Артеку - краєзнавчий, музей Військово-Морського флоту та замок Суук-Су. Незабутніми залишились екскурсії в Лівадійський палац, ялтинські дельфінарій та  зоопарк , прогулянки на пароплаві південним берегом Криму.

Майже всіх учасників тематичної зміни нагороджено грамотами, дипломами та подяками ДПУ МДЦ «Артек».

Last Updated on Friday, 12 August 2011 15:47
 

Відкриття обласного соціального гуртожитку

E-mail Print PDF

5 серпня 2011 року відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради, який є першим в Рівненській області.

У відкритті гуртожитку участь брали Чуприна Олександр Петрович -  виконуючий обов'язки голови обласної ради, Губанов Олексій Володимирович - заступник голови обласної державної адміністрації, Грещук  Андрій Васильович  - секретар Рівненської міської ради, Волинець Михайло Степанович - начальник відділу у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації; Марчук Віктор Кирилович - начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Last Updated on Thursday, 22 September 2011 16:48 Read more...
 

До Всесвітнього дня пам’яті людей, що померли від СНІДу в м. Рівному відбулась вулична акція « Імена!»

E-mail Print PDF

Щорічно, в травні,  весь світ вшановує пам'ять людей, які померли від СНІДу. Нині  Україна приєдналася до Міжнародного руху «Імена», який зародився в 1987 році у США. Активіст Клів Джонс , аби висловити біль втрати та своє обурення бездіяльністю влади, зшив полотно (квілт) у пам'ять про друга, померлого від СНІДу. Сьогодні ця ініціатива поширилась по всьому світу. Так виник Міжнародний СНІД-меморіал «КВІЛТ», що налічує 5683 секції пам'ятних полотен, на яких можна побачити 82 тисячі імен людей, які  померли від  СНІДу.

Місто Рівне теж долучилося  до цього руху і 13 травня на центральному майдані м.Рівного  був представлений КВІЛТ  виготовлений  працівниками та волонтерами Рівненського відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» та Рівненського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Read more...
 


Page 134 of 138