Home Заходи та події
Заходи та події

Відкриття обласного соціального гуртожитку

E-mail Print PDF

5 серпня 2011 року відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Рівненської обласної ради, який є першим в Рівненській області.

У відкритті гуртожитку участь брали Чуприна Олександр Петрович -  виконуючий обов'язки голови обласної ради, Губанов Олексій Володимирович - заступник голови обласної державної адміністрації, Грещук  Андрій Васильович  - секретар Рівненської міської ради, Волинець Михайло Степанович - начальник відділу у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації; Марчук Віктор Кирилович - начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Last Updated on Thursday, 22 September 2011 16:48 Read more...
 

До Всесвітнього дня пам’яті людей, що померли від СНІДу в м. Рівному відбулась вулична акція « Імена!»

E-mail Print PDF

Щорічно, в травні,  весь світ вшановує пам'ять людей, які померли від СНІДу. Нині  Україна приєдналася до Міжнародного руху «Імена», який зародився в 1987 році у США. Активіст Клів Джонс , аби висловити біль втрати та своє обурення бездіяльністю влади, зшив полотно (квілт) у пам'ять про друга, померлого від СНІДу. Сьогодні ця ініціатива поширилась по всьому світу. Так виник Міжнародний СНІД-меморіал «КВІЛТ», що налічує 5683 секції пам'ятних полотен, на яких можна побачити 82 тисячі імен людей, які  померли від  СНІДу.

Місто Рівне теж долучилося  до цього руху і 13 травня на центральному майдані м.Рівного  був представлений КВІЛТ  виготовлений  працівниками та волонтерами Рівненського відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» та Рівненського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Read more...
 

Робота МКП в оздоровчих закладах

E-mail Print PDF
З метою надання соціально-психологічної,  інформаційної допомоги дітям та підліткам,  профілактики негативних явищ, пропаганди здорового способу життя у липні  2011 року здійснено 4 виїзди  спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в 6 оздоровчих закладів області. Працівниками центру та лікарем Клініки, дружньої до молоді, з дітьми та підлітками  проведено 23 групових заходи. Тренінгові заняття, відеолекторії, бесіди, ігротеки  відбулися з проблем залежностей, ВІЛ/СНІДу, статевого виховання та пропаганди здорового способу життя. У заходах взяли участь 544 особи, яким було надано 24 індивідуальні консультації.

Last Updated on Saturday, 09 July 2011 20:41
 

Навчання спеціалістів щодо здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

E-mail Print PDF

Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у 2011 році розпочав цикл навчань з підготовки спеціалістів районних філій, сільських та селищних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, за Програмою підготовки спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

У 2008 році такі навчання були проведені для спеціалістів районних та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які координують даний напрям роботи, у 2011 році відбулися навчання для 79 спеціалістів філій Березнівського та Володимирецького районних центрів, селищних та сільських центрів Костопільського та Рівненського районів, спеціалістів  Кузнецовського та Рівненського міських центрів.

 

Фестиваль «Повір у себе – і в тебе повірять інші»

E-mail Print PDF

З метою соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей та молодих людей з особливими потребами, виявлення серед них творчо обдарованих дітей та молоді, розвитку їх здібностей, покращення естетичного виховання, формування творчого потенціалу молоді, привернення уваги громадськості до проблем дітей, молодих людей - інвалідів, дітей та молодих людей - сиріт,  позбавлених батьківського піклування, Рівненський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки управління культури та туризму, управління освіти, обласного театру ляльок, громадської організації «Крок» 26 травня 2011 року  в приміщенні обласного театру ляльок проводив заключний тур фестивалю  (нагородження переможців) молодих талантів «Повір у себе - і в тебе повірять інші» для творчо обдарованих дітей, молодих людей - сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Last Updated on Saturday, 09 July 2011 19:44 Read more...
 


Page 138 of 142