„Як живемо і вчимося - наші мрії"

Tuesday, 30 March 2010 15:31 Василь
Print

29 березня 2010 року підбиті підсумки проведення обласного конкурсу творчих робіт дітей-сиріт, дітей та молодих людей з функціональними обмеженнями „Як живемо і вчимося - наші мрії" на кращу вітальну листівку, виготовлену власними руками, „Зустрічаємо весну",

на який надіслано роботи від 73 дітей-сиріт, 110 дітей та молодих людей з вадами здоров'я із Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Дубенського, Зарічнянського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, Рівненського районів, мм. Кузнецовська, Острога та Рівне.

 

Журі у складі: Рябунець О. І.- заслуженого майстра народної творчості України, Дребот Н.В.- викладача рисунку Рівненської дитячої художньої школи, Кульчицької Т.А.- провідного спеціаліста обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, визначило переможців конкурсу.

 

p1010015.jpg

 

Серед дітей-сиріт у категорії віком від 10 до 14 років переможцями стали:

 

І місце - Тхорук Анастасія Володимирівна, 31.10.99 р.н., учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 22.

ІІ місце - Ткачук Ніна Вікторівна, 27.09.95 р.н., учениця Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступеня №2.

ІІІ місце - Трофімчук Наталія Дмитрівна, 11.09.99 р.н., учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступеня №28.

 

 

p1010002.jpg

 

Серед дітей-сиріт у категорії віком від 15 до 18 років переможцями стали:

 

І місце - Загребенюк Іванна Володимирівна, 25.02.94 р.н., учениця Костопільського будівельно-технічного коледжу.

ІІ місце - Кравець Вікторія Олександрівна, 27.02.93 р.н., учениця Олександрійської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Рівненського району.

ІІІ місце - Подобуєва Ангеліна Анатоліївна, 01.01.95 р.н., учениця Рівненської ЗОШ №23.

 

p1010005.jpg

 

Серед дітей з функціональними обмеженнями в категорії віком від 10 до 14 років переможцями стали:

 

І місце - Федюшко Олена Ігорівна, 19.10.99 р.н., учениця Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступеня Дубенського району.

ІІ місце - Ковальчук Ольга Василівна, 2000 р.н., учениця Берестовецької загальноосвітньої школи Костопільського району.

ІІІ місце - Савицький Захарій Юрійович, 21.02.01 р.н., учень Гощанської районної державної гімназії.

 

 

p1010007.jpg

 

Серед дітей з функціональними обмеженнями в категорії віком від 15 до 18 років переможцями стали:

 

І місце - Ніколайчук Юлія Олександрівна, 08.06.94 р.н., учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступеня №14.

ІІ місце - Марковець Альона Андріївна, 12.03.93 р.н., учениця Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступеня Володимирецького району.

ІІІ місце - Ричко Анастасія Дмитрівна, 13.07.94 р.н., учениця Ярославицької ЗОШ Млинівського району.

 

p1010031.jpg

 

Серед молодих людей з функціональними обмеженнями в категорії віком від 19 до 35 років переможцями стали:

 

І місце - Волчецький Водим Гайович, 1982 р.н., м. Кузнецовськ.

ІІ місце - Недашківська Зоя Володимирівна, 1984 р.н., м. Кузнецовськ.

ІІІ місце - Крушевський Дмитро Сергійович, 1989 р.н., м. Кузнецовськ.

 

 

p1010024.jpg

Last Updated on Wednesday, 14 September 2011 09:33